Wzór umowy pomiędzy merchantem/managerem a artystą/zespołem

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Wzór umowy pomiędzy merchantem/managerem a artystą/zespołem

Postautor: Ujek » listopada 18, 2009, 10:53 pm

Witam!

Poszukuję wzoru umowy zawieranej pomiędzy artystą/zespołem a merchantem/managerem. Czy mogę liczyć w tej gestii na pomoc? Z góry dziękuję oraz pozdrawiam!

Łukasz
Ujek
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: września 17, 2007, 12:42 am

Postautor: @ndy.w » listopada 19, 2009, 3:30 pm

nie słyszałem o takim wzorze. trzeba sobie taką umowę skomponować żeby Ci pasowało. btw - kiedyś z moim byłym taką umowę podpisywałem. ale bardzo misie nie podobała i napisałem sobie alternatywną...
Awatar użytkownika
@ndy.w
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1519
Rejestracja: marca 26, 2007, 11:37 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Ujek » listopada 22, 2009, 6:52 pm

Właśnie o coś takiego mi chodzi, to jest o gotową umowę. Posłuży mi jako wzór, bo naprawdę nie chce mi się jej komponować i układać całkowicie od podstaw. Istnieje takoż prawdopodobieństwo, że nie zwrócę uwagi na wszystkie szczegóły, pozostaną jakieś niedopowiedzenia etc. Więc jeżeli już ktoś podpisywał / sporządzał taką umowę, to będę wysoce zobowiązany za podesłanie, im więcej ich do mnie dotrze... tym lepiej. Wtedy w oparciu o rzeczone przygotuję własną. Nie chodziło mi o jakiś ''oficjalny'' wzór. W Polsce obowiązuje wszak swoboda tworzenia umów. Więc jeśli możesz podesłać tę swoją to będę wdzięczny! :)

Pozdrowienia i dzięki za odp.!
Ujek
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 2
Rejestracja: września 17, 2007, 12:42 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości

cron