Muzyka na stronie www, a Zaiks??

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Muzyka na stronie www, a Zaiks??

Postautor: Amator » czerwca 11, 2009, 7:30 pm

Witam niebawem będę tworzył swoją stronę www, nie związaną z muzyką lecz moim zawodem, pomyślałem sobie że miło by było oczarować lub wprowadzić w hipnotyczny stan odwiedzających :) Chciałbym umieścić na stronie 1 nagranie muzyka z USA, czy orientuje się ktoś gdzie i w jaki sposób muszę się zgłosić, jakie są opłaty roczne za 1 nagranie itd. może ktoś Mnie pokieruje :wink: Pozdrawiam Jacek
Amator
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 15
Rejestracja: marca 7, 2009, 6:06 pm

Re: Muzyka na stronie www, a Zaiks??

Postautor: nano » czerwca 16, 2009, 1:55 pm

Amator pisze:Witam niebawem będę tworzył swoją stronę www, nie związaną z muzyką lecz moim zawodem, pomyślałem sobie że miło by było oczarować lub wprowadzić w hipnotyczny stan odwiedzających :) Chciałbym umieścić na stronie 1 nagranie muzyka z USA, czy orientuje się ktoś gdzie i w jaki sposób muszę się zgłosić, jakie są opłaty roczne za 1 nagranie itd. może ktoś Mnie pokieruje :wink: Pozdrawiam Jacek


Nie wiem co prawda, z czym będzie związana Twoja strona www, ale jak gdzieś wchodzę i czy chcę czy nie chcę włącza mi się jakieś wyjące cudo, to czym prędzej mnie tam nie ma. Ludzie szukają muzyki na stronach do tego przeznaczonych, nie lubią być atakowani i oczarowywani czymś czego nie chcą - moja rada daj sobie spokój z muzyką, banerami flash, uciekającymi krzyżykami, ruchomym menu i innymi tym podobnymi pierdołami, które służy tylko i wyłącznie wprowadzeniu odwiedzających w zły nastrój

Pozdrawiam
nano
 

Postautor: Tomii » czerwca 16, 2009, 5:03 pm

Zgadzam sie z nano w 101%, dodalbym jeszcze kilka kwestii ale skoro pytasz o takie szczegoly mniemam ze nie znasz nawet tak prostego jezyka jak html.
Dobra rada;
Znajdz odpowiednie forum tematyczne dotyczace publikacji w sieci web (jest ich sporo) i udaj sie do dzialu faq na stronie ZAiKS - tam znajdziesz nurtujace Cie pytania.
w sercu blues a w zylach rock'n'roll ...
...cudowność jest zawsze piękna, wszystko jedno jaka cudowność, nie ma cudowności, która by nie była piękna.
Awatar użytkownika
Tomii
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4948
Rejestracja: października 10, 2005, 10:30 am
Lokalizacja: Katowice


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości