Pan Witek - gosc z Atlantydy PILNE!!!

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Pan Witek - gosc z Atlantydy PILNE!!!

Postautor: bluesman1 » lutego 11, 2009, 3:30 pm

Witam wszystkich,

moze moj post bedzie jak na fana solidnego grania coinajmniej dziwny ale na gwalt poszukuje kontaktu z czlowiekiem, ktory jest znany wszem i wobec jako Pan Witek Gosc z Atlantydy.
Dodam, ze zdeklarowalem sie pomoc w jednym niebudzetowym przedsiewzieciu, i zaoferowalem pomoc w znalezieniu kontaktu do owego czlowieka tym bardziej, ze gdzies ponad rok temu taki post mi przeknal gdzies.
Moge powiedziec jeszcze, ze impreza jest przygotowywana przez srodowiska kontrkulturowe (punkowe, hipisowskie) i ze udzial w niej biora roznego rodzaju osoby i stowarzyszenia. Przeto z uwagi na ogrom imprezy dodatkowych konkretow moge udzielic osobom mogacym pomoc w dojsciu do Pana Witka.

Pzdr serdecznie
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm

Re: Pan Witek - gosc z Atlantydy PILNE!!!

Postautor: andrzej.staszok » lutego 11, 2009, 4:02 pm

bluesman1 pisze:Witam wszystkich,

moze moj post bedzie jak na fana solidnego grania coinajmniej dziwny ale na gwalt poszukuje kontaktu z czlowiekiem, ktory jest znany wszem i wobec jako Pan Witek Gosc z Atlantydy.
Dodam, ze zdeklarowalem sie pomoc w jednym niebudzetowym przedsiewzieciu, i zaoferowalem pomoc w znalezieniu kontaktu do owego czlowieka tym bardziej, ze gdzies ponad rok temu taki post mi przeknal gdzies.
Moge powiedziec jeszcze, ze impreza jest przygotowywana przez srodowiska kontrkulturowe (punkowe, hipisowskie) i ze udzial w niej biora roznego rodzaju osoby i stowarzyszenia. Przeto z uwagi na ogrom imprezy dodatkowych konkretow moge udzielic osobom mogacym pomoc w dojsciu do Pana Witka.

Pzdr serdecznie

Pana Witka , czesto widywałem w Irlandii w Dublinie jak bawil przechodniow na Temple Bar czy deptaku Grafton Street , kto wie , prawdopodobnie tam nalezaloby go szukac.
W dublinie mieszka "kalisia" z forum, zwroc sie moze do niej na priva
Awatar użytkownika
andrzej.staszok
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4138
Rejestracja: października 13, 2005, 7:06 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Re: Pan Witek - gosc z Atlantydy PILNE!!!

Postautor: Agata W. » lutego 11, 2009, 5:03 pm

bluesman1 pisze:poszukuje kontaktu z czlowiekiem, ktory jest znany wszem i wobec jako Pan Witek Gosc z Atlantydy.


Moze tu sprobowac? http://nasza-klasa.pl/profile/9191988

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pan Witek - gosc z Atlantydy PILNE!!!

Postautor: F.H.Johnson » lutego 11, 2009, 7:44 pm

Agata W. pisze:
bluesman1 pisze:poszukuje kontaktu z czlowiekiem, ktory jest znany wszem i wobec jako Pan Witek Gosc z Atlantydy.


Moze tu sprobowac? http://nasza-klasa.pl/profile/9191988

Pozdrawiam!


problem w tym,że nie wiadomo czy na Atlantydzie maja ten portal... :wink:
Awatar użytkownika
F.H.Johnson
blueslover
blueslover
 
Posty: 513
Rejestracja: września 18, 2004, 11:50 pm
Lokalizacja: Wroc?aw

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » lutego 11, 2009, 8:10 pm

Informacja sprzed chwili! Z bardzo rzetelnego żródła, bo od "Konio" i Big Cyca".
Dzwoniłem przed momentem.
Pan Witek latem osiagalny jest na Monciaku w Sopot, natomiast zimą przed metrem w Warszawie lub na dworcu w Radomiu! Podobno innej opcji nie ma!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: lech » lutego 11, 2009, 8:39 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Informacja sprzed chwili! Z bardzo rzetelnego żródła, bo od "Konio" i Big Cyca".
Dzwoniłem przed momentem.
Pan Witek latem osiagalny jest na Monciaku w Sopot, natomiast zimą przed metrem w Warszawie lub na dworcu w Radomiu! Podobno innej opcji nie ma!!!

Jest inna opcja. Pan Witek jest zawsze obecny na Przystanku Woodstock
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: Pan Witek - gosc z Atlantydy PILNE!!!

Postautor: Agata W. » lutego 11, 2009, 9:10 pm

F.H.Johnson pisze:problem w tym,że nie wiadomo czy na Atlantydzie maja ten portal... :wink:


No nie wiadomo :-) ale moze ktos, kto to prowadzi - ma kontakt. Cos mi sie kojarzy, ze kiedys byla w necie stronka Pana Witka z namiarem (i to telefonem), moze i na tym forum byl link? Jakos nie moge znalezc.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Agata W.
blueslover
blueslover
 
Posty: 655
Rejestracja: sierpnia 30, 2004, 5:07 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pan Witek - gosc z Atlantydy PILNE!!!

Postautor: lech » lutego 11, 2009, 9:42 pm

Agata W. pisze:
F.H.Johnson pisze:problem w tym,że nie wiadomo czy na Atlantydzie maja ten portal... :wink:


No nie wiadomo :-) ale moze ktos, kto to prowadzi - ma kontakt. Cos mi sie kojarzy, ze kiedys byla w necie stronka Pana Witka z namiarem (i to telefonem), moze i na tym forum byl link? Jakos nie moge znalezc.

Pozdrawiam!

Wejdź na stronę www.wosp.org.pl i tam są namiary
XXI PRZYST.WOODSTOCK,VIII BLUES NAD ODRĄ, BLUES BEZ BARIER, WOŚP
https://www.facebook.com/michael.win.9469?fref=ts
Awatar użytkownika
lech
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 13398
Rejestracja: maja 8, 2006, 7:43 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Postautor: dzemek » lutego 11, 2009, 11:03 pm

Andrzej Jerzyk`e pisze:Pan Witek latem osiagalny jest na Monciaku w Sopot, natomiast zimą przed metrem w Warszawie lub na dworcu w Radomiu! Podobno innej opcji nie ma!!!

Potwierdzam tą wiadomośc Andrzeja, stacja metra Centrum w Warszawie, latem również umila czas swoją muzyką. Ale zamiast na niego wyczekiwac chyba najlepiej będzie wejśc na stronę WOŚP-u, napisac do nich z zapytaniem o kontakt do Witka, napewno coś doradzą :)
"Ja kocham bluesa, bo blues mnie rusza, blues mnie podnieca jak babska kieca" :)
Awatar użytkownika
dzemek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1639
Rejestracja: grudnia 20, 2006, 9:21 pm
Lokalizacja: Tychy

Postautor: bluesman1 » lutego 12, 2009, 10:33 am

Dziekuje za odpowiedzi.

Pzdr serdecznie
Awatar użytkownika
bluesman1
blueslover
blueslover
 
Posty: 632
Rejestracja: września 17, 2007, 6:30 pm

Postautor: Krzysztof Gadomski » lutego 13, 2009, 6:45 pm

NO I KISZKA jestem w posiadaniu numerku do witka i przed chwilą dzwoniłem i nie działa, to jest ten numer jeszcze przd swietami z nim romawiałem 601-273-270

ale mam komunikat w telefonie ze numer nieprawidłowy , jak nie prawidłowy jak działal ????????
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: Basman » lutego 15, 2009, 2:13 pm

Może Pan Witek nie dej Boże przestał działać ?
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: nano » lutego 15, 2009, 4:19 pm

Basman pisze:Może Pan Witek nie dej Boże przestał działać ?


Niesmaczne :(
nano
 

Postautor: Tomm » lutego 15, 2009, 5:48 pm

lech pisze:
Andrzej Jerzyk`e pisze:Informacja sprzed chwili! Z bardzo rzetelnego żródła, bo od "Konio" i Big Cyca".
Dzwoniłem przed momentem.
Pan Witek latem osiagalny jest na Monciaku w Sopot, natomiast zimą przed metrem w Warszawie lub na dworcu w Radomiu! Podobno innej opcji nie ma!!!

Jest inna opcja. Pan Witek jest zawsze obecny na Przystanku Woodstock

no i był nawet na ostatnim Tyskim :D wielki szacun dla niego!
a może by tak z diabłem zawrzeć pakt... :P
Tomm
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 154
Rejestracja: stycznia 1, 2007, 7:17 pm
Lokalizacja: Kępno

Postautor: Krzysztof Gadomski » lutego 16, 2009, 12:07 pm

ale przeca witek miał swoją strone internetową ?????????????

info tam na wydre skopiowane

Pan Witek - muzyk, poeta, bard, interpretator i autor własnych piosenek, ogrodnik - aranżer ogrodów skalnych i rzezby w drewnie. Znany z występów w programach telewizyjnych m.in. 18 odcinkach "La la mi do" oraz w programach publicystycznych: "Cienie życia", "Telewizjer", w TV Canal+ z M. Rodowicz, E. Górniak i K.Jaroszewskim, udział w charytatywnych imprezach biesiadnych i okolicznosciowych, występy goscinne w przerwach koncertów m.in. "Big Cyc", "Ich Troje", Kory Jackowskiej, Jose Feliciano, udział w konkursie finałowym "Droga do gwiazd". Występ przed Hej i T-Love na Woodstock 2002; udział w Wielkiej Orkiestrze Swiatecznej Pomocy; koncerty w katowickim "Spodku" i Węgorzewie, popularnosć wsród młodzieży m.in. pomoc organizatorom w opanowaniu chaosu na festiwalu w Żarnowcu, stworzenie ludziom okazji do rozrywki i odprężenia, prezentuje duży zbiór starych i nowych utworów ludowych, i popularnych ballad i piesni.

Od lat 90. ubiegłego wieku prowadzi działalność polityczną - założył jednoosobową partię Odrodzenie Narodowe "Centrum" i kilkukrotnie usiłował wystartować w wyborach prezydenckich. Zbierał podpisy pod autorskim projektem konstytucji, opartym na myślach Sokratesa.

Za namową Tymona Tymańskiego wydał kasetę pod tytułem Gość z Atlantydy (edycja CD pod nazwą Hultaj).
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: Basman » lutego 16, 2009, 7:04 pm

nano pisze:
Basman pisze:Może Pan Witek nie dej Boże przestał działać ?


Niesmaczne :(


Twoje ewentualne skojarzenia są niesmaczne.

Jak przypuszczam.

Na wszelki wypadek sprecyzuję - nawet pan Witek z Atlantydy nie ma obowiązku działać dożywotnio.

Tak jak Bitelsi mniej więcej, albo Led Zeppelin na ten przykład.

Każdy ma prawo przejść na emeryturę.

Niemniej jednak, nawet rozumiejąc to "ostatecznie", to fakt, że np. Tadeusz Nalepa przestał działać nie jest dla mnie niesmaczny, tylko smutny.

Ale cóż. Skojarzenia to przekleństwo, jak mawia pieśń.

Mam nadzieję, że Pan Witek, z którym kiedyś znienacka miałem rozkosz zapoznać się w dziwnym miejscu miasta stołecznego Warszawy, w przeciwieństwie do części Bitelsów i Nalepy w dobrym zdrowiu się znajduje.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: nano » lutego 16, 2009, 7:40 pm

Basman pisze:
Mam nadzieję, że Pan Witek, z którym kiedyś znienacka miałem rozkosz zapoznać się w dziwnym miejscu miasta stołecznego Warszawy, w przeciwieństwie do części Bitelsów i Nalepy w dobrym zdrowiu się znajduje.


Smaczne :D
nano
 

Postautor: Krzysztof Gadomski » lutego 17, 2009, 11:33 am

NANO piszesz niesmaczne, jak ci nie smakuje , to po co jadasz na tym forum , rozpieprzasz wątek o ciekawej osobowosci jakim jest pan witek
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: nano » lutego 17, 2009, 11:55 am

Gadomski - jadam na tym forum tak samo jak Ty, jedne rzeczy mi smakują a inne nie, do pana Witka za to mam dość osobisty stosunek i jest mi przykro jak ktoś próbuje żartować, że przestał działać

Basman pisze:
Niemniej jednak, nawet rozumiejąc to "ostatecznie", to fakt, że np. Tadeusz Nalepa przestał działać nie jest dla mnie niesmaczny, tylko smutny.



Niesmacznym nie jest fakt, że ktoś przestał działać, bo to fakt rzeczywiście smutny, niesmaczna była forma Twojej wypowiedzi, przynajmniej tak to odebrałem. Dobrze, że sprecyzowałeś, że chodzi ci o działalność twórczą.
nano
 

Postautor: Rob_n_Roll » lutego 19, 2009, 10:22 pm

Kilka dni temu, widziałem Pana Witka na Krupówkach w Zakopanem. :)
Niech rock'n'roll będzie z Wami!
Awatar użytkownika
Rob_n_Roll
bluesman
bluesman
 
Posty: 298
Rejestracja: października 27, 2004, 9:37 am
Lokalizacja: Piaseczno

Postautor: Manex » lutego 25, 2009, 10:30 pm

23-lutego godz. 3:30(możliwa pomyłka 5 minut wcześniej lub później) Pan Witek wysiada z pociągu TLK Pobrzeże w Skarżysku-Kamiennej. Wysiadając informuje pewnego człowieka który nie wiedział gdzie jest, że jest na stacji Skarżysko-Kamienna. Widząc Pana Witka byłem pewny w 90%, że to gwiazda Przystanku Woodstock i innych koncertów a w dodatku widząc napis na gitarze 'Witek z Atlantydy' byłem już w 100% przekonany. Wymieniając z Panem Witkiem kilka zdań zapomniałem go zapytać o dwie podstawowe rzeczy:
1. W jakim miejscu będzie teraz grał?
2. Zapomniałem poprosić go o numer telefonu bo może w moim mieście dałby występ a po 2-gie to bardzo w porządku gość i chciałbym z nim dłużej porozmawiać(miałem akurat wstawić się w pracy i nie mogłem dłużej rozmawiać :cry: )

Przyłączam się do prośby i też proszę o numer telefonu
GG 7744423
Manex
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: lutego 24, 2009, 10:11 pm

Postautor: Estetka » lutego 28, 2009, 3:25 pm

nano pisze:Gadomski - jadam na tym forum tak samo jak Ty, jedne rzeczy mi smakują a inne nie, do pana Witka za to mam dość osobisty stosunek i jest mi przykro jak ktoś próbuje żartować, że przestał działać

Basman pisze:
Niemniej jednak, nawet rozumiejąc to "ostatecznie", to fakt, że np. Tadeusz Nalepa przestał działać nie jest dla mnie niesmaczny, tylko smutny.



Niesmacznym nie jest fakt, że ktoś przestał działać, bo to fakt rzeczywiście smutny, niesmaczna była forma Twojej wypowiedzi, przynajmniej tak to odebrałem. Dobrze, że sprecyzowałeś, że chodzi ci o działalność twórczą.


Straszna, wręcz poetycka wrażliwość się w tobie obudziła.

Jestem zaskoczona.

Ale zasmucę cię. Wszyscy kiedys przestaniemy działać, wraz z panem Witkiem z Atlantydy.

Ani to smaczne, ani niesmaczne. Normalne.
Awatar użytkownika
Estetka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 61
Rejestracja: października 11, 2006, 11:09 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości