Gdynia Nocleg pilnie poszukiwany

Masz pytanie/prośbę do bluesmaniaków? Na pewno ktoś chętnie Ci pomoże w tym dziale.

Moderator: mods

Gdynia Nocleg pilnie poszukiwany

Postautor: bluesman7 » sierpnia 13, 2008, 11:13 am

Witam wszystkich.
Spontanicznie dopadla nas decyzja przyjazdu na Claptona, no i niestety za pozno aby gdzies dostac wolny nocleg 14/15. W zwiazku z tym mam pytanie do forumowiczow, moze ktos moglby polecic miejsce, ktore wie, ze jest wolne tej nocy. A moze ktos moze wynajac swoj pokoj:) nie zajmujemy wiele miejsca, no i wymagan wielkich rowniez nie mamy. Co wazne, aby przy okazji moc zaparkowac auto ze sprzetem, jako ze bedziemy jechac z koncertu.
Gdyby ktos cos wiedzial, mogl jakos pomoc, prosze o kontakt telefoniczny, sms itp. bo niestety nie bede mial juz dostepu do netu.
tel. 507381062
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: Krzysztof Gadomski » sierpnia 25, 2008, 5:08 pm

dam ci adres do na kine sam kiedys korzystałem z noclegu,a dlatego że tanio i było wolne wyrko,ale to jest GDYNIA ORŁOWO UL. ZEGARSKIEGO 8 TEL. 058 624-82-24,

I JESZCZE JEDEN UL. ZACISZNA 2A TEL58 62482-40

PODZWON TO WSZEDZIE JEST BLISKO
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: B&B » sierpnia 25, 2008, 8:21 pm

:lol: :lol: :lol:
Swoja droga ciekawe czy Devile na Claptona dojechali, bo jakoś tego supportu o 17.30 to nie było. A może był, tylko nie zapowiadali i cicho grali 8)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: ewcia » sierpnia 25, 2008, 8:50 pm

B&B pisze::lol: :lol: :lol:
Swoja droga ciekawe czy Devile na Claptona dojechali, bo jakoś tego supportu o 17.30 to nie było. A może był, tylko nie zapowiadali i cicho grali 8)

A co było? Bo ja dopiero na Dżem dotarłam..
Awatar użytkownika
ewcia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3381
Rejestracja: maja 9, 2008, 8:41 pm
Lokalizacja: Kraków


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Pytania i Prośby

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 251 gości

cron