Blues dotarł do Zakopanego!

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Blues dotarł do Zakopanego!

Postautor: dodo_1989 » marca 12, 2008, 9:22 pm

Witam! Chciałbym poinformować wszystkich jeżdżących bluesmanów, którzy przypadkiem lub celowo znaleźli się w pobliżu Krupówek w Zakopanem o organizowanych spotkaniach jam session, które odbywają się przeważnie każdej soboty o 16.00. Wystarczy idąc w górę przy oczku skręcić w prawo i iść prosto drogą przez park. Przy drodze znajdzie się ciemny drewniany budynek w stylu zakopiańskim. W środku zaraz na przeciw wejścia jest sala w której się spotykamy. Bardzo chętny jestem spotkać się z gronem wyznawców tego stylu! Gdyż jestem osamotniony trochę na tych jamach, bo większość woli grać co innego. Posiadamy stronę internetową na której są informacje na temat najbliższego jam session, będą fotki. Oto i ona www.z-ne.com.pl/jam_session/. Zapraszam!
BLUES
dodo_1989
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: marca 12, 2008, 8:46 pm
Lokalizacja: Zakopane

Postautor: Krzysztof Gadomski » marca 13, 2008, 8:22 pm

e tam on tam był cały czas ,mowa o bluesie, tylko on tam inną gwara gaworzy,,,

PAMIETAJ GRAJĄC BLUESA NIGDY NIE JESTEŚ SAM
to ja napisałem gadomszczak z józefowa czy otwocka jak kto woli
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: Krzysztof Gadomski » marca 13, 2008, 8:30 pm

ostatnio słuchałem sobie płytke bluesową z londynu demo,blues jedzie klimatem szkockim że hejj, tak se myśle czemu nie może jechać parzenocami???? jescze raz podrowionko
W KIEŁPIŃCU MIESZKA BLUES
www.kielpiniec.pl
www.zegarserwis.pl tu zawsze jestem gg 4723241 tel.668-215-363
Krzysztof Gadomski
blueslover
blueslover
 
Posty: 692
Rejestracja: maja 19, 2005, 1:56 pm
Lokalizacja: Józefów

Postautor: dodo_1989 » marca 13, 2008, 8:40 pm

To byłby ciekawy pomysł zrobić fuzję bluesa i muzyki góralskiej. W sumie z regge góralską już łączono :). Ba! Nawet się z tym gościem, co to wymyślił widuję... Zna się te sławy :). Pozdrowionka!
BLUES
dodo_1989
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: marca 12, 2008, 8:46 pm
Lokalizacja: Zakopane

Postautor: ddblues » maja 20, 2008, 8:50 pm

Blues z Góralami tez juz był pomieszany - wystarszy posłuchać płyty Pana Wierzcholskiego Sławka" Polski Blues". Pozdrówka :)
ddblues
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 36
Rejestracja: lutego 3, 2008, 5:37 pm
Lokalizacja: Świebodzice


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 438 gości