FREE BLUES BAND co o nich wiesz ?

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

FREE BLUES BAND co o nich wiesz ?

Postautor: machora » lutego 14, 2008, 3:43 am

FREE BLUES BAND co o nich wiesz ?
napisz i prześlij swoje i innych opinie , zdjęcia ,pliki multimedialne w każdej postaci , które po weryfikacji będą umieszczone w II częsci książki na temat istniejącej w Polsce od 1979 tej grupy bluesowej. Dla autorów najciekawszych materiałów przewidziane są nagrody w postaci biletów na najciekawsze koncerty we Free Blues Club w tym roku, oraz możliwość zagrania na nowej płycie FBB wspólnie z zespołem.
Zapraszamy !
www.freebluesclub.pl
Andrzej Malcherek
machora
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 39
Rejestracja: października 6, 2005, 9:53 pm

Postautor: paul david » lutego 14, 2008, 10:07 am

Ja wiem z autopsji, że lider tego bandu składa pisemne deklaracje dotyczace wysyłki pewnej płyty, w internecie, ba nawet odpisuje emailem usprawiedliwienia o swoim roztargnieniu i znowu obiecuje, że teraz to napewno... a i tak nie wywiązuje się z deklarowanych obietnic, czyli robi sobie żarty z fanów... :( a to jednak troche nie fair... :|
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Tomek Pasierbek » lutego 16, 2008, 11:08 pm

paul david pisze:Ja wiem z autopsji, że lider tego bandu składa pisemne deklaracje dotyczace wysyłki pewnej płyty, w internecie, ba nawet odpisuje emailem usprawiedliwienia o swoim roztargnieniu i znowu obiecuje, że teraz to napewno... a i tak nie wywiązuje się z deklarowanych obietnic, czyli robi sobie żarty z fanów... :( a to jednak troche nie fair... :|



Nie do końca z kolegą się zgodzę, ponieważ jeżeli chodzi Ci o wydawnictwo gdzie z FBB zagrał Ian Paice to ja swoją płytkę od wspomnianego wyżej lidera otrzymałem i to bardzo szybko (a zaręczam, że o żadnym kumoterstwie mowy być nie może, ponieważ nie znam nikogo z FBB osobiście :wink: ). Płyta jest moim zdaniem niczego sobie, a mój kolega perkusista nie mógł się wręcz od niej oderwać :wink:

Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
Tomek Pasierbek
blueslover
blueslover
 
Posty: 477
Rejestracja: lipca 26, 2005, 8:58 pm
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Postautor: paul david » lutego 16, 2008, 11:39 pm

Tomek Pasierbek pisze:
paul david pisze:Ja wiem z autopsji, że lider tego bandu składa pisemne deklaracje dotyczace wysyłki pewnej płyty, w internecie, ba nawet odpisuje emailem usprawiedliwienia o swoim roztargnieniu i znowu obiecuje, że teraz to napewno... a i tak nie wywiązuje się z deklarowanych obietnic, czyli robi sobie żarty z fanów... :( a to jednak troche nie fair... :|



Nie do końca z kolegą się zgodzę, ponieważ jeżeli chodzi Ci o wydawnictwo gdzie z FBB zagrał Ian Paice to ja swoją płytkę od wspomnianego wyżej lidera otrzymałem i to bardzo szybko (a zaręczam, że o żadnym kumoterstwie mowy być nie może, ponieważ nie znam nikogo z FBB osobiście :wink: ). Płyta jest moim zdaniem niczego sobie, a mój kolega perkusista nie mógł się wręcz od niej oderwać :wink:

Pozdrawiam


Czy myślisz kolego, że gdybym tego nie doświadczył, wpisałbym tutaj coś takiego? Masz prawo się ze mną nie zgadzać, bo ja Cie o zgode w tej kwestii nie prosze, ale prawda pozostanie i tak prawdą.

Jestem wielkim fanem Deep Purple i kiedy zauwazyłem komunikat o mozliwosci otrzymania takiej plyty napisalem na podany adres z zapytaniem o koszty.
Nie otrzymałem zadnej odpowiedzi. :(

Po paru dniach napisałem jeszcze raz i otrzymałem przeprosiny i usprawiedlwienie ze pewnie nie zauwazył i ze teraz to juz napewno. Wiec napisałem jeszcze raz i podałem swoj adres do wysyłki. e-maila odebrano bo przyszlo do mnie potwierdzenie odbioru. NO I CZEKAM DO DNIA DZISIEJSZEGO... Jak sadzisz moge czuc sie oszukany? :(
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: Tomek Pasierbek » lutego 17, 2008, 12:21 pm

Paul, przepraszam, jeżeli poczułeś się w jakikolwiek sposób dotknięty moim postem - chciałem tylko zwrócić uwagę, że być może stwierdzenie, że FBB nie wywiązuje się z obietnic i robi sobie żarty z fanów tylko na podstawie własnego doświadczenia może być chyba zbytnim generalizowaniem. Z tego co wiem, płytki najczęściej trafiały do osób o nie proszących, a ponieważ i koszt płytki i koszt wysyłki w całości były pokrywane przez FBB uważam, że taka inicjatywa jest całkiem miła dla słuchaczy i niezbyt częsta w dzisiejszym świecie. Mam szczerą nadzieję, że po Twoim poście płytka niebawem do Ciebie trafi, bo jest naprawdę niezła.

Przyznaję jednak, że także poczułbym się źle, gdyby ta płytka do mnie nie trafiła, więc rozumiem Twoje odczucia...

Pozdrawiam (i także nie proszę o zgodę w tej kwestii :wink: )
Tomek
Awatar użytkownika
Tomek Pasierbek
blueslover
blueslover
 
Posty: 477
Rejestracja: lipca 26, 2005, 8:58 pm
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Postautor: Jimmy » lutego 17, 2008, 12:27 pm

Podeślij mi na priva swój adres. Ja dostałem płytkę i zobowiązałem się ja komuś znajomemu skopiować i odesłać :D
Z miłą chęcią więc to uczynię...
Awatar użytkownika
Jimmy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6279
Rejestracja: września 14, 2005, 5:26 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Tomek Pasierbek » lutego 17, 2008, 12:29 pm

Jimmy pisze:Podeślij mi na priva swój adres. Ja dostałem płytkę i zobowiązałem się ja komuś znajomemu skopiować i odesłać :D
Z miłą chęcią więc to uczynię...


Ja także mogę to zrobić, choć mam nadzieję, że FBB wywiąże się z obietnicy i prześle Ci orginał.

Pozdrawiam
Tomek
Awatar użytkownika
Tomek Pasierbek
blueslover
blueslover
 
Posty: 477
Rejestracja: lipca 26, 2005, 8:58 pm
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Postautor: Marek Kaczanowski » lutego 17, 2008, 12:52 pm

Inicjatywa dotycząca wydania książki o FREE BLUES BAND bardzo ciekawa.
Płyty FBB na której zagrał Ian Paice również nie posiadam. Andrzeju czy będzie wznowienie tejże płyty ? A ta Chrisem Farlowem ?
Pozdrawiam serdecznie.
Magazyn Bluesowy - niedziela godz 22:00
słuchaj przez internet *
Awatar użytkownika
Marek Kaczanowski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 26331
Rejestracja: listopada 23, 2006, 7:34 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: radecki07 » lutego 18, 2008, 10:36 pm

Wśród swoich zbiorów znalazłem płytkę winylową "bielszy odcień bluesa". Jest to składanka standardów, gdzie m.in. utwór Hide away Freddiego Kinga wynonuje Free Blues Band. (Nagranie z marca 1988)
Awatar użytkownika
radecki07
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 40
Rejestracja: lipca 17, 2005, 5:06 pm

Free Blues Band w ofensywie :-)

Postautor: machora » lutego 19, 2008, 1:33 am

Witam bardzo serdecznie i z góry przepraszam za nie dotrzymanie obietnic przesłania DVD z Ianem Paicem, Wszystkie te reprkusje były zwišzane z działaniami dotyczacych otwarcia po roku prac remontowych we Free Blues Club..........przepraszam. Teraz to wszystko nadrobię a jako usprawidlienia użyję naszej strony w budowie www.freebluesclub.pl gdzie możecie się przejżec skali naszego dziełania.Już za chwile wszystko będzie tak jak trzeba. Pozdrawiam serdecznie Andrzej Malcherek
machora
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 39
Rejestracja: października 6, 2005, 9:53 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 446 gości