Internetowa encyklopedia bluesa

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Internetowa encyklopedia bluesa

Postautor: karambol » listopada 22, 2007, 5:42 pm

Mój syn licealista na przedmiot Wiedza o kulturze (WOS) miał przygotować referat o wykonawcach bluesa w Białymstoku. Innym jego kolegom przypadły do opracowania podobne zagadnienia ale z innymi gatunkami muzycznymi. Pisząc mu ten referat powyciągałem z różnych kątów swoje materiały dotyczące bluesa w moim mieście. Referat napisałem ale przy tej okazji zaświtał mi w głowie pewien pomysł. Zapaliłem się do tego strasznie i po kilku nieprzespanych nocach jest już w zarysie wykonane.
Zrobiłem mianowicie internetową encyklopedię bluesa i (okolic) w Białymstoku (i okolicach). Tu http://www.kasachorych.com/bob/ można to zobaczyć. Na razie jest to zarys ale mam zamiar wypełnić to treścią.
Serwis opart jest o PmWiki (taka mała wikipedia) i w związku z tym będzie możliwość redagowania przez każdego zainteresowanego.
Liczę na pomoc.
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości

cron