Poczatek opozniony o 5 lat

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Poczatek opozniony o 5 lat

Postautor: nowo-narodzony » sierpnia 3, 2007, 3:43 pm

Witam wszystkich. Pewnego dnia przyszedlem do wujka, on jak zawsze sluchal muzyki u siebie w pokoju. I stalo sie! Nigdy wczesniej nie zwracalem uwagi na to czego slucha, lecz nie tym razem. Uslyszalem "kaczke"J. Hendrixa - zakochalem sie w muzyce. Od tego czasu pare lat uplynelo, pare plyt sie przesluchalo i Led Zeppelin sie pokochalo.
Nie, nie kocham bluesa. ( LEpiej przyznac sie na samym poczatku :wink: Zwazywszy na temat tej o to strony) Blues... Dla mnie jest uzupelnieniem tego czego nie mam. Kiedys... dawno, dawno temu sluchalem dosyc powaznie bluesa. W szczegolnosci Claptona i S.R.V ( Oniemialem z wrazenia gdy uslyszalem "Little Wing" Czy "Leyle" Akustycznie. Owego czasu postanowilem ze bede gral na gitarze...
No i tak czas sobie mijal...
- Sluchalo sie Metallici
- Sluchalo sie Evanesens, oraz bardzo, ale to bardzo ciezkiego brzmienia.
Pstryk...
Czas nie mial wyboru, wciaz mijal...
- Sluchalo sie wyzej wymienionych oraz Satrianiego, Vaya ( mistrzow gitary elektrycznej)
Pstryk...
- Czas uplywa, mam 15 lat. Poszedlem pierwszy raz na "Ku przestrodze", poznalem bluesa. W tedy wszystko sie zmienilo.
Pstryk...
Czas nie mial wyboru...
- Poznalem swojego mentora. "Kurcze jezeli on potrafi grac na gitarze akustycznej tapingiem, to ja tez potrafie!" Chce byc jak John McLaughlin i grac w Piatkowe wieczory w San Francisco(Czas mnie nauczyl ze mam slomiany zapal :? )
Pstryk...
- Czas nie mial wyboru... (zanudzam?)
- Poznalem HaIPeHaOPe (cenie go za teksty)
Pstryk...
- Jestem innym czlowiekiem niz kiedys... Mam 18 lat i wiem ze"zycie uczy zycia"
- Nie spodziwalem sie ze pewna osoba bedzie wywierala na mnie taki wplyw w przyszloscii...
Pstryk...
- Czas uplywa... (Wiem, wiem. Nie ma w koncu wyboru) Ale nie, dla mnie nagle sie zatrzymal.
Bluesie, bluesie, bluesie chce ciebie poznac. (Czyzbym sie zakochal? Nieeee! Przeciez ja nie kocham bluesa)
Milo mi was powitac drodzy blues'meni. Chce zapoznac sie blize z tym gatunkiem muzyki. Zyczcie mi powodzenia:D
A teraz spadam nad morze... (oby pogoda mi dopisala)
"Kolekcjonuje wspomnienia."
nowo-narodzony
bluesman
bluesman
 
Posty: 277
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 4:47 pm
Lokalizacja: Tychy - Kraków

Postautor: Andrzej Jerzyk`e » sierpnia 3, 2007, 3:53 pm

Życzymy Ci Powodzenia i Cieszymy się że Dołączyłeś do Nas!!!
Awatar użytkownika
Andrzej Jerzyk`e
Ojciec Dyrektor
Ojciec Dyrektor
 
Posty: 25314
Rejestracja: kwietnia 16, 2004, 8:54 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Postautor: nowo-narodzony » sierpnia 3, 2007, 3:57 pm

Dziekuje. Moze nie jestem zawansowanym bluesmenem... Ale lubie sobie czasem go posluchac.
"Kolekcjonuje wspomnienia."
nowo-narodzony
bluesman
bluesman
 
Posty: 277
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 4:47 pm
Lokalizacja: Tychy - Kraków


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 277 gości

cron