NIE DO KOŃCA GWIAZDKOWY PREZENT - ZABAWA dla grupowiczów!

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

NIE DO KOŃCA GWIAZDKOWY PREZENT - ZABAWA dla grupowiczów!

Postautor: FMB » grudnia 15, 2008, 8:51 am

Moi Drodzy,

Jako, że Święta za pasem, idzie Nowy ROk, pomyślałem sobie, że fajnie to sobie jakloś umilić. Wymyśliłem więc taką zabawę. Chodzi o to, abyśmy sobie zorganizowali takie mini mikołajki. Pod choinkę mało kto zdąży, ale na Nowy Rok na pewno.

Chodzi o to, aby każdy z nas stworzył płytę ze swoimi ukochanymi bluesowymi utworami i podarował ją komuś innemu - być może zupełnie anonimowemu. Z drugiej strony sam otrzyma taką płytę od kogoś, kogo może nigdy nie spotkał. W ten sposób powstanie swoista kolekcja osobistych składanek. Uwierzcie mi. Próba wybrania kilkunastu piosenek, wcale nie jest taka prosta.

Proponuję dwa warianty:
1 CD i 2 CD
W pierwszym wariancie utwory polskie i zagraniczne są pomieszane. W drugim jedna płyta zwiera tylko polkie utwory, druga tylko zagraniczne.

NO I TERAZ PYTANIE - Kto wchodzi w taką zabawę? Chętnych proszę, aby zgłaszali się do Środy 17 grudnia. Wtedy dokonamy losowania zgodnie z regulaminem, który poniżej.

Oto zasady:
1. Każdy uczestnik drogą losowania otrzymuje imię, nazwisko i adres innego, jednego uczestnika.
2. W ciągu kilku dni wysyła tamtemu płytę niespodziankę - własną składankę ulubionych bluesów. Płycie może towarzyszyć okładka, ale lepiej, żeby była ona zapakowana w drugą kopertę, tak, aby obdarowany najpierw posłuchał płyty, a dopiero potem dowiedział się ewentualnie kto i co grał.
3. Każdy uczestnik przed wysłaniem płyty informuje mnie o trakcliście swojej płyty. Będzie utrzymana w tajemnicy, ale chodzi o to, aby stworzyć do tego swoistą listę ulubionych utworów - zobaczyć, jak bardzo zbieżne lub rozbieżne są nasze gusty.
4. Każdy uczestnik, który otrzyma płytę niespodziankę informuje mnie o tym, aby potem było wiadomo, kto dostał, kto nie dostał itp. itd.
www.bluesonline.pl - pierwsze radio internetowe grające tylko polskiego bluesa 24h na dobę!
FMB
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 17
Rejestracja: listopada 13, 2008, 8:01 am
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Basman » grudnia 15, 2008, 9:26 am

Mam nadzieję, że nikt z ZAIKSu i podobnych organizacji tego nie czyta :)
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » grudnia 15, 2008, 4:27 pm

ja mogę spróbować w to wejść :) ale tylko wariant z 1 CD bo na dwie to będzie mi trudno uzbierać utworów :)
to co? jestem pierwszy? :)
pozdr

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 546 gości

cron