Radio internetowe

Tematy związane z muzyką bliższych i dalszych okolic bluesa.

Moderator: mods

Radio internetowe

Postautor: Michał » lipca 14, 2008, 7:24 pm

Moi drodzy !!
Nie ukrywam że bardzo poważnie myślę o stworzeniu radia internetowego. Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą że chce grać muzykę, którą kocham. Na pewno wszelkie odmiany bluesa, jak również jazz i rock będę chciał tam, dla Was grać. Wiadomym jest, że stworzenie radia internetowego wiąże się z ogromnymi kosztami, prąd, serwer, komputery plus ZAiKS robi co miesiąc fajną sumkę. To wszystko tak naprawdę rysuje się w mojej głowie, mam mnóstwo wątpliwości, czy poradzę sobie, czy moja płytotek jest na tyle duża i czy zaspokoi Was i Wasze oczekiwania grana przeze mnie muzyka.

Tak naprawdę jednego jestem pewny CHCĘ ZROBIĆ TAKIE RADIO i jest to moje marzenie nie od wczoraj. Biorę na siebie 100% kosztów związanych z utrzymaniem radia, promocją i na pewno z rozwojem tej rozgłośni - choćby kupowanie płyt,

Jednak piszę ten post z prośbą, czy moglibyście odpowiedzieć na jedno proste pytanie, jak odbieracie mój pomysł, czy będziecie podłączać się i słuchać, czy mogę liczyć na Was jako odbiorców, bo tak naprawdę robie z myślę o Was.

Mam tysiąc płyt, na pewno nie jest to dużo, ale zawsze coś, mam kilka perełek, kilka pozycji oznaczonych jako "klasyka" gatunku, a reszta to nic szczególnego, płyty które można kupić na Allegro. Jednak moim zdaniem większość pozycji to ciekawe i przyjemne granie z półki wysokiej i najwyższej !! zero plastiku !!


Czekam na opinie ... !
Ostatnio zmieniony lipca 14, 2008, 7:28 pm przez Michał, łącznie zmieniany 1 raz
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: Moli » lipca 14, 2008, 7:28 pm

Ja jestem za ! Będę słuchać na 100% :)

POZDRO !
Awatar użytkownika
Moli
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 45
Rejestracja: lipca 10, 2007, 11:17 pm
Lokalizacja: Bolesławiec

Postautor: 74yaro » lipca 14, 2008, 7:33 pm

Jeśli uda Ci się zrobić radio internetowe, to chętnie od czasu do czasu posłucham.
Awatar użytkownika
74yaro
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6386
Rejestracja: stycznia 10, 2008, 10:06 pm
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Michał » lipca 15, 2008, 4:02 pm

tylko tyle komentarzy ?? może jeszcze ktoś chciałby zabrać głos ??
Michał Orłowski
"Aby sobą być, prawdzie patrzeć w twarz, kochać wszystkich ludzi i pokój z sobą nieść. ..."
www.MusicSerwis.com.pl
Awatar użytkownika
Michał
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7127
Rejestracja: kwietnia 14, 2005, 7:54 pm
Lokalizacja: Katowice/Gorlice/Moszczenica/

Postautor: StS » lipca 15, 2008, 4:51 pm

W kwietniu ubiegłego roku funkcjonował podobny temat: „Do Wszystkich! Blues, blues rock - nowy kanał radiowy!!!!”. Nie pamiętam finału tego wątku - może tam byś znalazł więcej opinii, ale dzisiaj jest on ogólnie niedostępny (archiwum).
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: WojtekU » lipca 15, 2008, 8:59 pm

Ciekawy jestem bardzo, jak Twoje radio będzie funkcjonować: czy będziesz np. puszczał całe płyty, czy też mieszankę utworów różnych zespołów i gatunków, czy przewidujesz audycje autorskie, a może komentarze na stronie internetowej radia dotyczące właśnie nadawanej muzyki (sylwetki wykonawców), wreszcie czy myślisz o łączności ze słuchaczami poprzez własne forum i/lub czat.

Michale, życzę Ci sukcesu, a znając Twoje gusta muzyczne na pewno będę słuchał tego radia!

pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
WojtekU
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2404
Rejestracja: czerwca 14, 2006, 10:57 pm
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: DamorK » lipca 18, 2008, 1:01 pm

Jak będzie stary blues z Delty to oczywiście z przyjemnością posłucham.
A zresztą, innego bluesa też z chęcią posłucham :)
DamorK
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 24
Rejestracja: grudnia 6, 2007, 6:12 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Muzykowanie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości

cron