Wyniki Blues Top 2007

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Wyniki Blues Top 2007

Postautor: karambol » marca 17, 2008, 10:54 am

Jak dla mnie sporo nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Wyniki tutaj http://www.delta.art.pl/www/blues_top_2 ... _2007.html
Awatar użytkownika
karambol
Administrator
Administrator
 
Posty: 2439
Rejestracja: czerwca 24, 2004, 4:57 pm
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Wojtek Młynarczyk » marca 17, 2008, 11:36 am

No, fakt. Wiele rzeczywiście zadziwiających. Widocznie tak są postrzegani przez głosujących. Daje do myślenia.
"Jeśli blues jest łatwą muzyką, to dlaczego tak niewielu go dzisiaj gra?" - B.B. King
Awatar użytkownika
Wojtek Młynarczyk
blueslover
blueslover
 
Posty: 746
Rejestracja: listopada 30, 2007, 1:09 pm
Lokalizacja: Budapeszt

Postautor: Mythrone » marca 17, 2008, 11:40 am

A ja się najbardziej cieszę z docenienia LIMBO i wysokiej pozycji Wiśni. Oby tak dalej
Awatar użytkownika
Mythrone
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 45
Rejestracja: października 16, 2006, 7:19 am
Lokalizacja: Krakow

Postautor: zbig » marca 17, 2008, 11:47 am

ja chciałbym bardzo serdecznie podziękować tym którzy odali na nas głosy
Awatar użytkownika
zbig
bluesman
bluesman
 
Posty: 255
Rejestracja: września 21, 2006, 12:52 pm
Lokalizacja: z PODZIEMI

Postautor: Adu$ » marca 17, 2008, 2:24 pm

Limbo, Jasiu i Karolinka - super! I kilka nawet moich fotek w wynikach - tymbardziej mi miło:)
Awatar użytkownika
Adu$
bluesman
bluesman
 
Posty: 359
Rejestracja: lipca 10, 2007, 6:30 pm
Lokalizacja: Nowe Warpno

Re: Wyniki Blues Top 2007

Postautor: StS » marca 18, 2008, 9:44 pm

karambol pisze:Jak dla mnie sporo nieoczekiwanych rozstrzygnięć. Wyniki tutaj http://www.delta.art.pl/www/blues_top_2 ... _2007.html
Dla mnie też wiele nieoczekiwanych (i niezadowalających) rozstrzygnięć.
Analogicznie, jak w ubiegłym roku, udostępniono pełne wyniki ankiety (pliki Excela) - na stronie http://www.delta.dt.pl/www/sec_blues.html w dziale 'download'. To jest dopiero interesujący materiał pozwalający na różne analizy. Nie brakuje ciekawostek: np. w kategorii 'wydarzenie' (Polska) pojawił się JOZIN Z BAZIN.
IN BLUES WE TRUST!
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: B&B » marca 19, 2008, 9:07 am

Mnie co roku zaciekawia Anna Maria Jopek na liście bluesowych wokalistek :D
Ale nie rozumiem STS-ie, jak możesz pisać "(i niezadowalających)"? Z czego mogłys byc niezadowolony?
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: BluesManiek » marca 19, 2008, 11:13 am

B&B pisze:Mnie co roku zaciekawia Anna Maria Jopek na liście bluesowych wokalistek :D

Śp. Mira Kubasińska też zapunktowała.
B&B pisze:Ale nie rozumiem STS-ie, jak możesz pisać "(i niezadowalających)"? Z czego mogłys byc niezadowolony?

Myślę że chodzi o takie zwykłe prywatnie niezadowalenie. Ja też z niektórych rozstrzygnięć jestem niezadowolony ponieważ są zbyt dalekie od moich. To tak jak z każdymi innymi wyborami można być z ich wyników zadowolonym lub nie lae wynik trza uszanować.
Awatar użytkownika
BluesManiek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 30
Rejestracja: stycznia 27, 2008, 11:11 am
Lokalizacja: Podlasie

Postautor: satko » marca 19, 2008, 1:47 pm

To jest wszystko nic
Oczywiście wszystkim docenionym gratuluję.
Zastanawia mnie jednak jak można planować koncert laureatów (dwa terminy)
kilka tygodni po ogłoszeniu wyników i liczyc na to, że laureaci zerwą wszystkie zaplanowane koncerty i przyjadą. Ja to postrzegam albo jako arogancję albo jako głupotę.
Brawo "Twój Blues" - zróbcie ankietę ile imprez popsuliście.
Satko
satko
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 174
Rejestracja: listopada 16, 2007, 10:22 am
Lokalizacja: Poznań

Postautor: StS » marca 19, 2008, 5:16 pm

B&B - nie dam się sprowokować i nie będę wymieniał konkretnych niezadowalających mnie werdyktów. Sprawę bardzo trafnie ujął BoBlues i pod tą opinią oczywiście się podpisuję (zmieniając słowo "niezadowalenie" na "niezadowolenie").
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Jasiu » marca 19, 2008, 11:07 pm

Alo alo tu Nony Jastrząb...
Ja dopiero teraz wróciłem... :D

Chciałem bardzo podziękować że we mnie wierzycie i oddaliście na mnie głos. :D Dzięki temu mam teraz dodatkowego kopa :D

Dzięki ...Fa fa fa fa

pozdrawiam serdecznie :D
Jasiu
blueslover
blueslover
 
Posty: 613
Rejestracja: marca 18, 2005, 12:42 pm

Postautor: B&B » marca 20, 2008, 7:11 am

StS pisze:B&B - nie dam się sprowokować i nie będę wymieniał konkretnych niezadowalających mnie werdyktów...

Wcale nie chciałem prowokować, chciałem powiedzieć, że nie mamy prawa być niezadowoleni z wyników. Muzycy, owszem, mogą zadowoleni lub rozczarowani, ale my, "masa głosująca"?
No chyba żeby ponarzekać, że np. było za mało głosujących, albo że głosy były nieprzyzwoicie oddane (np. tylko 1 miejsce i 7 pkt. dla ulubionego wykonawcy a dla reszty nic). Oczywiscie to tylko dywagacje, bo nie mamy zadnych informacji wskazujacych na to, że jakieś powody do narzekania rzeczywiscie wystąpiły :)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: StS » marca 20, 2008, 4:45 pm

Demokracja daleko się posunęła i również dlatego (jako uczestnik "masy głosującej") oświadczam, że mam prawo być niezadowolonym z wyników. Przyznaję, że np. niestety nie byłem na wielu interesujących koncertach (zwłaszcza w północno - zachodniej Polsce) i wiem, że moja opinia może być zupełnie skrajna. Z żalem przewiduję, że w bieżącym roku moje uczestnictwo w bluesowym życiu Polski nie będzie szczególnie aktywne.
Odważnie informuję, że w niektórych kategoriach oddałem głosy w sposób uznany przez B&B za nieprzyzwoity, a nawet mogły być kategorie (nie pamiętam dokładnie), w których nie przedstawiłem żadnych kandydatur. Potraktowałem sprawę egoistycznie chcąc oglądać na koncertach Gala Blues Top 2007 tylko moich faworytów.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: B&B » marca 21, 2008, 8:31 am

StS pisze:.....
Odważnie informuję, że w niektórych kategoriach oddałem głosy w sposób uznany przez B&B za nieprzyzwoity.....

No to już wiemy, dlaczego StS może być niezadowolny :D
Gratuluję odwagi i zachęcony przykładem oświadczę, że ja jestem jeszcze bardziej niezadowolony, bo przegapiłem sprawę i termin wysłania swojego głosu w ankiecie :oops:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: StS » marca 21, 2008, 5:51 pm

B&B pisze:...ja jestem jeszcze bardziej niezadowolony, bo przegapiłem sprawę i termin wysłania swojego głosu w ankiecie :oops:
W tej sytuacji zaczynam rozważać wykupienie znacznej części nakładu zimowego wydania pisma Twój Blues i wypełnienie stosu ankiet w jedynie słuszny sposób.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: jj jogi » marca 22, 2008, 2:16 pm

Wszystkim bluesfanom wielkie dzięki za oddane głosy! To dla mnie zaszczyt znaleźc sie wsród tylu wspaniałych muzyków. Dzięki i do zobaczenia w Chorzowie. Przy okazji - Zdrowych Świąt!;)
Awatar użytkownika
jj jogi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 110
Rejestracja: października 10, 2005, 8:03 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postautor: maciek lipina » marca 22, 2008, 4:42 pm

GRATULUJEMY WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM!
W imieniu zespołu dziękuję za oddane na nas głosy, osobiście podziękujemy Wam na miejscu...Do zobaczenia w Chorzowie i Zakopanem.

Wesołego ALLELUJA!
maciek lipina
blueslover
blueslover
 
Posty: 575
Rejestracja: kwietnia 29, 2004, 11:19 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 417 gości