OSŁY - The Donkeys Live in Studio

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Postautor: Maniol HIGHWAY » stycznia 27, 2008, 9:32 pm

MuZzY-k pisze:Fire.Jak inaczej można to było zagrać?Tylko tak!!!!!!!!!!!mnie się to widzi jak najbardziej...
Zicpolka rządzi :D


Witaj MuZzY-k na forum :wink:
ładny basik sobie sprawiłeś widzę :)
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: Adam Węgrzynowicz » marca 30, 2008, 11:28 am

no właśnie Osły i co dalej jakoś nic nowego na stronce nie widać ciekawym nowych kompozycji
Adam Węgrzynowicz

Płyń w dół rzeki tej szerokiej
Płyń mój bluesie, płyń

Joanna Pilarska - Fan Klub
Awatar użytkownika
Adam Węgrzynowicz
Blues Foto Man
Blues Foto Man
 
Posty: 7728
Rejestracja: marca 25, 2007, 4:43 pm
Lokalizacja: BRALIN

Postautor: maRysia » marca 30, 2008, 5:38 pm

Już niedługo znów (o) NICH usłyszymy...
do 25 kwietnia szybko minie czas :twisted:
Maria Mirowska-Jon
POZDRAWIAMy
maRysia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1473
Rejestracja: listopada 1, 2006, 2:12 pm
Lokalizacja: RAJCZA/śląskie

Postautor: Makaron » maja 1, 2008, 6:21 pm

Słuchałem na stronie, fajnie grają ,zawodowo,ale po koncercie muszę powiedzieć ,jak grają, bije od nich jakaś siła ,nie jest to tylko wielka radość z grania, to coś więcej ,charyzma i żywiołowość wokalisty,i naturalny luz sceniczny, .... :mrgreen: normalnie power brawo :!:
Makaron
blueslover
blueslover
 
Posty: 633
Rejestracja: lipca 29, 2007, 5:02 pm

Postautor: maRysia » maja 9, 2008, 3:06 am

Makaron pisze:Słuchałem na stronie, fajnie grają ,zawodowo,ale po koncercie muszę powiedzieć ,jak grają, bije od nich jakaś siła ,nie jest to tylko wielka radość z grania, to coś więcej ,charyzma i żywiołowość wokalisty,i naturalny luz sceniczny, .... :mrgreen: normalnie power brawo :!:

TEż TAK SOBIE MYśLE OGLąDAJąC TO NAGRANIE...

http://www.youtube.com/watch?v=NiaYKXExIkY

... pozdrawiam nocą z Wrocławia :evil: :twisted:
Maria Mirowska-Jon
POZDRAWIAMy
maRysia
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1473
Rejestracja: listopada 1, 2006, 2:12 pm
Lokalizacja: RAJCZA/śląskie

Postautor: paul david » maja 30, 2008, 1:01 pm

Korczynski kojarzy mi sie z Nad Niemnem pani Elizy...i cos w tym jest bowiem Niemen Czeslaw swietej pamieci, byl wokalem najlepszym przez cale lata w Polsce przynajmniej, a i za granica mial uznanie...ale co to ma wspolnego z Korczynskim z Oslow, ktos zapytac może :roll: :wink: ...moze tak na powaznie nic... :lol: ale z pewnoscia, wg mnie, Mariusz Korczynski to objawienie wokalne na polskiej scenie w ogole....to wokalista o duzych mozliwosciach i charakterystycznym timbre głosu, nadajacym sie do spiewania w kazdym gatunku muzycznym, a najlepiej w bluesie i rocku. Dobrze byloby gdyby wszyscy bardziej przysluchali sie i przypatrzyli jego poczynaniom, a zwlaszcza specjalisci od promocji...bo szkoda by bylo gdyby znany byl i doceniany tylko w niszy bluesowej. Ja zycze mu dalszego rozwoju, formy i zdrowia oraz wytrwalosci, a takze aby za jakis czas wymieniano go w rownym rzedzie nie tylko z Niemenem, Riedlem, Radkiem lecz z Morrisonem, Reddingiem, Rogersem czy Cockerem... :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam Mariusza, Janka i cala reszte muzykow The Donkeys :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
paul david
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4151
Rejestracja: października 26, 2004, 11:34 pm
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości