Walter Trout ma poważne kłopoty zdrowotne!

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Walter Trout ma poważne kłopoty zdrowotne!

Postautor: Rock-A-Billy » marca 21, 2014, 8:45 pm

Na stronie wydawcy Mascot Provogue możemy przeczytać, iż Walter Trout ma poważne kłopoty ze zdrowiem i wymaga przeszczepu wątroby. Na ten cel potrzeba jeszcze 125 000 $.
Na zamieszczonym pod artykułem zdjęciu wygląda przerażająco. Pozostaje mieć nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i będziemy mogli jeszcze długo cieszyć się jego muzyką i koncertami. Ja pomyślałem, że celem wsparcia starego, dobrego Waltera zakupię bezpośrednio od wydawcy jego kilka nieposiadanych jeszcze w kolekcji albumów, zwłaszcza że chyba z tego powodu właśnie ukazały się w nowych wersjach. :shock: :(
http://www.mascotlabelgroup.com/Walter- ... s-our-help
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Walter Trout ma poważne kłopoty zdrowotne!

Postautor: Roj » marca 21, 2014, 9:04 pm

W pierwszej chwili miałem spore wątpliwości czy to on na tym zdjęciu. Smutna wiadomość.
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Walter Trout ma poważne kłopoty zdrowotne!

Postautor: posener » kwietnia 1, 2015, 6:57 pm

Pół godziny temu:

"I need to let you know that now that I have recovered from my liver transplant , doctors have informed me that I will be needing a brain transplant . It seems that when I went to Woodstock at age 18 I did damage to my brain that is now serious !! More info to follow !!" - Walter Trout
:D
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości