Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: posener » stycznia 20, 2014, 9:45 pm

Od początku stycznia chłopaki rozpoczęli nagrywanie nowej płyty studyjnej. Plan jest taki aby przygotowanie i nagranie materiału zakończyć do kwietnia, a album wydać zimą 2015. Widziałem ich na żywo 3 lata temu. Wspaniale grali i widać było dobre porozumienie na scenie. To się musiało skończyć nowym materiałem :D
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: RafałS » stycznia 20, 2014, 11:52 pm

posener pisze:To się musiało skończyć nowym materiałem :D


Nie musiało, ale miło, że się tak skończy. :D Obawiam się tylko, że Lukather przyprowadzi C.J. Vanstona. Nie lubię tego pana i jego syntezatorowych efektów, którymi ostatnio zaśmiecał płyty Lukathera, a wcześniej Joe Cockera. :evil:
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: posener » stycznia 21, 2014, 8:27 am

RafałS pisze: Obawiam się tylko, że Lukather przyprowadzi C.J. Vanstona.


Nie sądzę. Wskrzeszenie Toto w ostatnich latach jest wynikiem powrotu do źródeł czyli ponownego zejścia się kumpli z młodości. Oczywiście kwestie biznesowe są nie bez znaczenia (w tym zbieranie funduszy dla chorego Mike'a Porcaro), ale decydujące jest to, że trzon kapeli znowu stanowi paczka kumpli z LA. Muzycznie może było to jednak pisane Lukatherowi, bo jak zapoznałem sie z "Transition", to pierwszą rzeczą, o której pomyślałem było to, że część kawałków zdecydowanie lepiej wyglądałaby pod szyldem Toto. Vanston chyba się w tym układzie nie łapie. Ciekawy jestem tylko kto zagra na basie, Nathan czy jeszcze ktoś inny.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: posener » stycznia 26, 2014, 12:15 pm

Na koncercie w Łodzi nie byłem, ale nic straconego, ponieważ ukaże się wydawnictwo Toto 35th Anniversary: Live In Poland czyli DVD z koncertu w Łodzi :D Kolejne doniesienie z obozu Toto jest takie, iż wieloletniego perkusistę grupy Simona Phillipsa zastąpi Keith Carlock.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: posener » lutego 22, 2014, 2:20 pm

Jak się ma fajną halę z niezłą publicznością, to czemu nie miałyby się ukazywać takie wydawnictwa jak w poniższym linku? Ericowi w Łodzi też grało się dobrze.

https://www.youtube.com/watch?v=564hC5E8CMU
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: posener » stycznia 9, 2015, 7:15 pm

Nowy album ukaże się w Europie 20 marca.
Obrazek
1. Running Out of Time
2. Burn
3. Holy War
4. 21st Century Blues
5. Orphan
6. Unknown Soldier (for Jeffrey)
7. The Little Things
8. Chinatown
9. All The Tears That Shine
10. Fortune
11. Great Expectations
https://www.youtube.com/watch?v=vsBf9hS ... e=youtu.be
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: RafałS » stycznia 10, 2015, 3:22 pm



Zapowiada się lepiej niż sądziłem. Nie słyszę metalowych brzmień, których było trochę na "Fallin in Between". Mam nieśmiałe wrażenie, że stylistycznie wzięli to, co lepsze z tamtego albumu. Chyba jest tu też parę melodii. Może być naprawdę dobrze.
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: posener » stycznia 10, 2015, 3:40 pm

RafałS pisze:


Zapowiada się lepiej niż sądziłem. Nie słyszę metalowych brzmień, których było trochę na "Fallin in Between". Mam nieśmiałe wrażenie, że stylistycznie wzięli to, co lepsze z tamtego albumu. Chyba jest tu też parę melodii. Może być naprawdę dobrze.


Pal licho jak. Ważne, że ciągle są, bo wyglądało na definitywny koniec kapeli. :) Dźwięki z trailera jakoś mnie nie podgrzały, ale poczekajmy na chociaż jeden kawałek w całości.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: posener » lutego 17, 2015, 10:05 pm

Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: posener » marca 7, 2015, 11:53 am

Znam już całość. Nie powiem "straszne" ze względu na ich niesamowite rzemiosło, ale jak dla mnie jest to jedna z najsłabszych płyt w dorobku tej kapeli. Wydaje mi się, że za wszelką cenę chcieli zrobić płytę współczesną, ale w rozumieniu współczesnej produkcji popowej. Materiał też nie powala, aczkolwiek jest kilka numerów, na których można zawiesić ucho. Z mojego punktu widzenia płytę kładzie estetyka brzmieniowa, a najgorsze są te klawisze, które przypominają dzwonki z telefonów komórkowych. Pozostaje mieć nadzieję, że to co mi się nie podoba, spodoba się innym słuchaczom czego życzę panom z Toto.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Re: Nowa płyta TOTO. A jednak !!!

Postautor: marekwisniewski0 » czerwca 3, 2015, 10:27 am

Miło słyszeć, że zespól TOTO zostanie wskrzeszony, będę czekał na pojawienie się nowej płyty. Pewnie znajdzie się wielu chętnych na kupno. Będę trzymał kciuki.
marekwisniewski0
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: maja 18, 2015, 10:56 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 152 gości