Dickey Betts w Europie!!!

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Dickey Betts w Europie!!!

Postautor: Sergiusz » kwietnia 9, 2012, 11:34 am

Dickey Betts & Great Southern latem wystąpią w Europie na kilku koncertach. Niestety, od Polski będzie to dosyć daleko.

http://www.dickeybetts.com/
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2118
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Postautor: Rock-A-Billy » kwietnia 9, 2012, 2:00 pm

Wziąłby się chłop w garść i płytę w końcu nagrał bo za parę lat nikt nie będzie o nim pamiętał :(
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Re: Dickey Betts w Europie!!!

Postautor: Marek-Browarek6 » kwietnia 9, 2012, 8:33 pm

Sergiusz pisze:Dickey Betts & Great Southern latem wystąpią w Europie na kilku koncertach. Niestety, od Polski będzie to dosyć daleko.

http://www.dickeybetts.com/


Liczyłem na Jego koncert w Polsce , nawet niektórzy "bardziej zorientowani" mówili , że odbędzie się to w klubie Progresja. :(
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Marek-Browarek6 » kwietnia 9, 2012, 9:35 pm

Rock-A-Billy pisze:Wziąłby się chłop w garść i płytę w końcu nagrał bo za parę lat nikt nie będzie o nim pamiętał :(


Dawniej myślałem podobnie ale teraz widzę , że koncerty to dużo więcej niż nowa płyta. Nie kończąca się trasa koncertowa jest najlepszym wyjściem jeśli nie ma pomysłu na nową płytę !
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sergiusz » kwietnia 9, 2012, 11:11 pm

Dobry pomysł z ta nową płytą Betts'a. ,,Let's Get Together" jest świetna, ale wyszła już jakiś czas temu... Mógłby coś nagrać dopóki jakoś jeszcze funkcjonuje. Podobno The Allman Brothers BAnd szykują nową płytę na przyszły rok...
Też liczyłem, że Dickey zagra w Polsce. Trudno...
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2118
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Postautor: Rock-A-Billy » kwietnia 10, 2012, 10:36 am

Marek-Browarek6 pisze:
Rock-A-Billy pisze:Wziąłby się chłop w garść i płytę w końcu nagrał bo za parę lat nikt nie będzie o nim pamiętał :(


Dawniej myślałem podobnie ale teraz widzę , że koncerty to dużo więcej niż nowa płyta. Nie kończąca się trasa koncertowa jest najlepszym wyjściem jeśli nie ma pomysłu na nową płytę !


Brak nowego materiału powoduje stagnację artysty i jego stopniowe znikanie z masowej świadomości. Te niekończące się trasy koncertowe natomiast przyciągają głównie starszych stażem fanów by nie rzec fanatyków, a odbywają się w pomieszczeniach wielkości mojego kibla :!: :) To sposób wyłącznie na podtrzymanie wegetacji, a nie na powrót w chwale, którego oczekuję od artystów pokroju DB.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Postautor: Sergiusz » kwietnia 10, 2012, 10:44 am

Też chciałbym, aby Dickey Betts wydał nowa płytę z premierowym materiałem.
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2118
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Postautor: Marek-Browarek6 » kwietnia 10, 2012, 10:57 am

Rock-A-Billy pisze:
Marek-Browarek6 pisze:
Rock-A-Billy pisze:Wziąłby się chłop w garść i płytę w końcu nagrał bo za parę lat nikt nie będzie o nim pamiętał :(


Dawniej myślałem podobnie ale teraz widzę , że koncerty to dużo więcej niż nowa płyta. Nie kończąca się trasa koncertowa jest najlepszym wyjściem jeśli nie ma pomysłu na nową płytę !


Brak nowego materiału powoduje stagnację artysty i jego stopniowe znikanie z masowej świadomości. Te niekończące się trasy koncertowe natomiast przyciągają głównie starszych stażem fanów by nie rzec fanatyków, a odbywają się w pomieszczeniach wielkości mojego kibla :!: :) To sposób wyłącznie na podtrzymanie wegetacji, a nie na powrót w chwale, którego oczekuję od artystów pokroju DB.


Pamiętam jak The Eagles zrobili taką nie kończącą się trasę i gdyby było tak jak napisałeś to mógłbym tylko pogratulować Ci kibla wielkości stadionu :)
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sergiusz » maja 26, 2012, 11:41 pm

A może Dickey zagra bliżej Polski? Może chociaż w Berlinie?
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2118
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Postautor: Brzoza » maja 27, 2012, 9:23 am

Widzę, że nie macie Tangerine Music na Facebooku :) Dwa dni temu wrzucili zdjęcie Dickey Betts z podpisem "Prawdopodobnie w lipcu..." :D :D :D
Moja audycja w Radiu SAR --> www.trojwymiar.radiosar.pl
wtorki o 21:00 | Adam Brzeziński
http://blues.com.pl/viewforum.php?f=87
Awatar użytkownika
Brzoza
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6369
Rejestracja: października 29, 2009, 11:20 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Marek-Browarek6 » maja 28, 2012, 9:17 pm

Brzoza pisze:Widzę, że nie macie Tangerine Music na Facebooku :) Dwa dni temu wrzucili zdjęcie Dickey Betts z podpisem "Prawdopodobnie w lipcu..." :D :D :D


Brzoza , wiemy co nieco od dnia koncertu Manzarka w Stodole ale dopóki organizator nie ogłosi to ja przysłowiowo "morda w kubeł"... Żeby nie zapeszyć...
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Sergiusz » maja 28, 2012, 9:31 pm

Taaaa... Też coś tam wiem, ale ,,morda w kubeł". Po prostu czekamy na oficjalne informacje z tangerine.
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2118
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój

Postautor: masc » maja 30, 2012, 10:24 pm

Dobra jest..."morda z kubła" :twisted: Dickey we wrocławskim Eterze 14 lipca :!: Kto słucha WNTR Freebirda to wie :wink: A później Gov't... cuda, cuda...ogłaszają :mrgreen:
"Treat me good, I'll treat you better.
Treat me bad, I'll treat you worse."
Awatar użytkownika
masc
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1154
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 6:27 pm
Lokalizacja: Chrząstawa Wielka

Postautor: Rock-A-Billy » maja 30, 2012, 10:41 pm

masc pisze:Dobra jest..."morda z kubła" :twisted: Dickey we wrocławskim Eterze 14 lipca :!: Kto słucha WNTR Freebirda to wie :wink: A później Gov't... cuda, cuda...ogłaszają :mrgreen:


I to jest wiadomość, na którą czekałem. Szkopuł w tym, że na dwa koncerty nie dam rady się wybrać na pewno :(
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Postautor: masc » maja 30, 2012, 10:46 pm

Rock-A-Billy pisze:
masc pisze:Dobra jest..."morda z kubła" :twisted: Dickey we wrocławskim Eterze 14 lipca :!: Kto słucha WNTR Freebirda to wie :wink: A później Gov't... cuda, cuda...ogłaszają :mrgreen:


I to jest wiadomość, na którą czekałem. Szkopuł w tym, że na dwa koncerty nie dam rady się wybrać na pewno :(


Panie, jest jeszcze trochę czasu. Coś się wykombinuje.
"Treat me good, I'll treat you better.
Treat me bad, I'll treat you worse."
Awatar użytkownika
masc
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1154
Rejestracja: stycznia 19, 2006, 6:27 pm
Lokalizacja: Chrząstawa Wielka

Postautor: Zbyszek Stępski » maja 31, 2012, 3:21 pm

Zbyszek Stępski
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2975
Rejestracja: lipca 2, 2006, 11:48 am

Postautor: Sergiusz » maja 31, 2012, 9:43 pm

masc pisze:
Rock-A-Billy pisze:
masc pisze:Dobra jest..."morda z kubła" :twisted: Dickey we wrocławskim Eterze 14 lipca :!: Kto słucha WNTR Freebirda to wie :wink: A później Gov't... cuda, cuda...ogłaszają :mrgreen:


I to jest wiadomość, na którą czekałem. Szkopuł w tym, że na dwa koncerty nie dam rady się wybrać na pewno :(


Panie, jest jeszcze trochę czasu. Coś się wykombinuje.


Też mi będzie ciężko... finansowo. Chyba czeka provident... Ha ha ha
Trudno coś wykombinować. Podobną sytuację miałem 5 lat temu. Kupiłem bilety na dwa koncerty Gov't Mule w Stodole, a tu w ostatniej chwili poszła wiadomość, że do Polski przyjeżdża Gregg Allman. I nie dałem już rady być... To była największa wpadka koncertowa mojego życia...
Sergiusz
Sergiusz
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2118
Rejestracja: kwietnia 7, 2010, 9:25 pm
Lokalizacja: Połczyn-Zdrój


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości

cron