Maciej Czaczyk - gitarzysta "Must be the music"

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Postautor: RafałS » listopada 9, 2011, 9:09 am

Robert007Lenert pisze:Taka refleksja. Radio, nagrania plytowe juz niestety przestaly byc nobilitacja dla muzyka. Cywilizacja obrazkowa ogarnia wszystko. Muzyka powinna inspirowac bez obrazu. Zrobcie sobie taki test. Wylaczcie obrazki na jakism filmiku z youtube i posluchajcie samych dzwiekow. W wielu przypadkach caly czar pryska... poprostu one same nie bronia sie. Kiedys Buddy Guy zazartowal, ze w dzisiejszych czasach warto byc duzo ladniejszym od swojej muzyki :) Ja dodam od siebie, ze warto ja wykonac w sposob cyrkowy /cala rzesza wszelkiej masci gitarzystow wiele traci po wylaczeniu wizji :mrgreen: /


Robert, ale ten cyrk był od zarania dziejów, a przynajmniej od początku rock'n'rolla i nie tylko. Elvis Presley, Jerry Lee Lewis, James Brown, The Who, Jimi Hendrix - wszyscy korzystali ze sztuczek cyrkowych. Rzecz w tym, że oni oprócz tego mieli wielką muzykę, a w pewnym momencie zrobił się już głównie cyrk, a muzyka zeszła na drugi plan.
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Postautor: RafałS » listopada 9, 2011, 9:28 am

TITO pisze: Zostawmy amatorom tą zabawę.
"Mam talent" wygrał absolwen Akademii Muzycznej i nauczyciel w klasie akordeonu, kuźwa, talent to on może miał przed egzaminami do szkoły muzycznej I stopnia a podczas programu był już ukształtowanym muzykiem - podobnie jak w "Must..." Boogie Boys. Niedługo Messi się zgłosi do "Mam talent"!
Pozdrawiam!


I tu się różnimy, bo ja nie uważam, zeby to musiał być konkurs wyłącznie dla amatorów. Sam talent to trochę mało. Umówmy się, że pomiedzy krajowymi gwiazdami i nieopierzonymi nastolatkami ktoś jeszcze jest, ktoś kogo warto pokazac. Całą dyskusja zrobiła się kuriozalna - nie wiem, czy dostrzegasz ironię sytuacji. Ja i mi podobni uważamy, że to trochę nie fair, żeby tak wywyższać Czczyka (choć do niego żalu nie mam - jego zbójeckie prawo wygrać). Ale nie jakoś abstrakcyjnie nie fair, tylko bardzo konkretnie nie fair, nie fair wobec takich gości, jak... Ty na przykład. Rozumiem, że nie masz parcia na szkło, albo nie lubisz śpiewać ale założę się, że trochę ludzi Tobie podobnych próbowało. Po sukcesie Loski po prostu musiało tak być, stawiam dolary przeciw orzechom, że niejeden pluł sobie w brodę, że nie wpadł na to wcześniej. I ja się im nie dziwię. Chciałbym, zeby zwycięzca, choć nieznany masom, już był dobry, a nie tylko dobrze rokował. I kiedy się z Tobą sprzeczam, to czuję się trochę, jak pułk kawalerii, ostrzeliwany przez farmerów, choć przyjechał ich bronić przed Indianami. W porządku - odczytaliśmy wiadomość, zwijamy sztandar, chowamy trąbkę i wracamy do fortu. Bóg z Wami, dobrzy ludzie, niech Wasze krowy będą tłuste. Przecież tak naprawde cały ten Czaczyk mi wisi - zaraz odpalę sobie coś ze swojej płytoteki i będę happy aż po sufit :D

Jeszcze taka refleksja. Muzycy wiedzą, że zagrać cokolwiek sensownego jest ciężko i dlatego podchodzą z szacunkiem do każdego wykonania mającego ręce i nogi, bo rozumieją, że jego ceną są lata pracy. Słuchacze-laicy - odwrotnie, wiedzą, że prawie wszystko da się zagrać (ktoś to przecież robi) i mogą sobie to prawie wszystko kupić za kilkadziesiąt złotych od sztuki - to jest ich cena. Może stąd tak duża rozbieżność naszych poglądów.
Awatar użytkownika
RafałS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6455
Rejestracja: lutego 2, 2007, 12:05 pm

Postautor: StS » listopada 9, 2011, 8:41 pm

StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: TITO » listopada 9, 2011, 10:44 pm

RafałS pisze:
I tu się różnimy, bo ... Może stąd tak duża rozbieżność naszych poglądów.


Ja mam takie zdanie:
Jeżeli amator lub półzawodowiec (bo o nich głównie nam chodzi) chce podlegać w miarę obiektywnym ocenom i sprawiedliwym werdyktom to nie idzie do Must Be Music tylko do Szansy na Sukces.
Zawodowcy jadą do San Remo lub na Konkurs Chopinowski.
A jak ktoś chce się pobawić to idzie do Must Be Music, dziwolągi do Mam Talent.
Podobnie rzecz powinna się mieć z widzami.
Chcesz poważnego konkursu to takowy obejrz! Gitarzysta z Kiss ostatnio o super wymiataczach powiedział tak: Oni często zapominają, że ludzie zwyczajnie wolą oglądać fajnych gości z gitarą na jajach!
I taki gość z gitara wygrał ten program, bo to program dla takich jak on i tych, którzy na niego głosowali. Tyle! Mi się nie stała żadna krzywda! Jak się stała panu Pazurowi to pretensje może mieć tylko do siebie.
Podobnie zawiedzeni widzowie.
Nie ma nic piękniejszego niż gitara...
chyba, że dwie!
Awatar użytkownika
TITO
blueslover
blueslover
 
Posty: 781
Rejestracja: stycznia 26, 2011, 12:51 pm
Lokalizacja: White Plums Town

Postautor: kora » listopada 9, 2011, 11:22 pm

Nie ma sensu rozpisywać się zbytnio .
Czy chłopak czuje bluesa , to się okaże .
Czy ma talent ?
( po dwóch średnio odegranych coverach, nikt tego nie ma szans ocenić ,chęci jednak odmówić mu nie można , ale czy to talent ?)

Ocena jurorów - śmieszna , na wyrost i choć bardzo pochlebna , moim zdaniem krzywdząca.

_________

Z innej bajki ( mam talent )
Śmiać mi się chciało, baaa uśmiałam się "po pachy" :lol: , gdy jurorzy o tym chłopcu powiedzieli,że " jest fantastyczne "
Chłopaczyna miły i sympatyczny.Moim zdaniem,swoją grą prezentuje co najwyżej poziom żłobkowy, do przedszkola jeszcze daleka droga, no ale jak " kompetentne jury" mówi,ze on już mistrz, to aż żal mi chłopaka ... ( to usłyszałam w następnym odcinku, bodajże półfinałowym )


To z przesłuchań
♫ Jakub Sikora
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: rocken » listopada 10, 2011, 8:01 am

W skali światowej rozpatrując na pewno jest wiele przykładów gitarzystów w tym wieku już bardziej "kompletnych" muzycznie, jednak myślę że jak na nasze podwórko chłopak jest już lepszy niż nie którzy koncertujący po naszych festiwalach bluesowych gitarzyści. Chłopak ma bardzo fajny "time" i fajnie się słucha tego finałowego kawałka widać że muzyka go niesie i przy tym dobrze się bawi, jednocześnie jakoś strasznie się nie spina nad samą grą na gitarze.
Napewno należy się zgodzić z tym że przed nim jeszcze sporo pracy aby udowodnić i pokazać że jest wstanie stworzyć coś własnego.
Ale wydaje mi się że trzeba się cieszyć że tak komercyjny program daje szanse promocji i w daleszej karierze na pewno dzięki temu programowi będzie miał chłopak kilka "drzwi" otwartych do telewizji i radia, chyba lepiej że to młody gitarzysta blues/rockowy niż jakiś hip-hopowiec lub boysband.
Ostatnio zmieniony listopada 10, 2011, 9:03 am przez rocken, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: kora » listopada 10, 2011, 8:11 am

Przeczytaj uważnie mój post :)
To, co zacytowałeś odnosi się do Jakuba Sikory.
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: B&B » listopada 10, 2011, 8:39 am

kora_ pisze:Ocena jurorów - śmieszna , na wyrost i choć bardzo pochlebna , moim zdaniem krzywdząca.

Chłopak wygląda na rozsądnego i chyba wie że mu jeszcze troche do mistrzostwa brakuje 8) A jak jeszcze dobrze popracuje i wokal mu podrośnie to kto wie... Kto wie, co mu w duszy gra?
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: kora » listopada 10, 2011, 8:44 am

Ja za Maćka trzymam kciuki,zwłaszcza za to aby nie zszedł z drogi, którą sobie obrał.
Ma dobrych nauczycieli,czas jednak pokaże jak się jego losy potoczą .
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: MuZzY-k » listopada 10, 2011, 9:36 am

Chłopak wygrał i bardzo dobrze, nie ma co się więcej rozpisywać. Jeden plus jest taki, że odkopał dla mas Blues-Rocka. Może ktoś zacznie sie przez to interesować i dojdzie do momentu gdzie RYMYFYFYMY przestanie mu wystarczać i zacznie grzebać w muzyce. Niech ta tendencja rośnie...
Awatar użytkownika
MuZzY-k
bluesman
bluesman
 
Posty: 327
Rejestracja: stycznia 24, 2008, 6:10 pm
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: kora » listopada 28, 2011, 11:47 pm

Przeglądam właśnie fotki z katowickiego castingiu do "Must be the music 3.
Oto na co przy okazji natrafiłam 8)

Poznajecie ?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Maniol HIGHWAY » listopada 29, 2011, 9:36 pm

a to łobuziaki, mnie nie zabrali :wink:
JEŚLI CHCESZ DOTRZEĆ DO ŹRÓDŁA, MUSISZ PŁYNĄĆ POD PRĄD

www.highway.art.pl

www.youtube.com/user/maniolhighway
Awatar użytkownika
Maniol HIGHWAY
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 2046
Rejestracja: stycznia 27, 2005, 11:45 am
Lokalizacja: ZABRZE

Postautor: troophel » grudnia 27, 2011, 2:01 pm

Widzę, że wątek umarł śmiercią naturalną, ale taka myśl mi się jeszcze nasunęła a propos egzaltowanych komentarzy jury. Największy ból w tym, że zbyt rozbudzają oczekiwania publiczności wobec wykonawców. To się zdarzyło z Loską i chyba dzieje się też w przypadku Macieja. Po takim programie ludzie idąc na koncert spodziewają się nie tylko muzyki na poziomie światowym, ale też i show rodem z tv. A tymczasem na scenę w domu kultury wychodzi kapela, która zdecydowanie nie powala. W normalnych okolicznościach ludzie szukaliby w niej potencjału, ale oni przecież przyszli obejrzeć NOWEGO HENDRIXA. No i rodzi się zawiedzenie, krytyka, a ta z kolei dotyka muzyka no i mamy dolinę.
Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł, żeby ludziom po takim programie najpierw dać szansę ogrania się pod okiem starych wyjadaczy, a potem dopiero wypuścić na szerokie wody...
Need some Power in your Blues?
Nie Strzelać Do Pianisty @ MySpace @ Facebook
Nieprofesjonalny Blog Również Muzyczny
Awatar użytkownika
troophel
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 45
Rejestracja: stycznia 12, 2011, 10:33 pm
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postautor: rocken » grudnia 27, 2011, 2:07 pm

troophel pisze:Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł, żeby ludziom po takim programie najpierw dać szansę ogrania się pod okiem starych wyjadaczy, a potem dopiero wypuścić na szerokie wody...


U Macieja jest chyba w porządku bo na razie z tego co ostatnio słyszałem koncertuje w towarzystwie After Blues. Czyli przy boku swojego muzycznego mentora gitarowego Waldemara Baranowskiego.

Maciek Czaczyk & After Blues
niedziela, 11 grudnia 2011
Godzina 19:00
Katofonia, Mariacka 18a, Katowice

ps. Może ktoś był z forumowiczów i coś napisze ?
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: troophel » grudnia 27, 2011, 2:37 pm

O, fajnie! Chociaż to się wydaje bardziej prywatną inicjatywą ucznia, czy też mentora, widać mają dobrze w głowie poukładane :) Szkoda natomiast, że nie jest to regułą. Pozostaje wciąż kwestia oczekiwań, z którymi czasem ciężko sobie poradzić...
Need some Power in your Blues?
Nie Strzelać Do Pianisty @ MySpace @ Facebook
Nieprofesjonalny Blog Również Muzyczny
Awatar użytkownika
troophel
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 45
Rejestracja: stycznia 12, 2011, 10:33 pm
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Postautor: StS » stycznia 1, 2012, 2:13 am

Do Maćka Czaczyka.
Miałem okazję obejrzeć Twój występ w sylwestrowym programie Polsatu. Pierwszy kawałek, opanowana przez Ciebie kompozycja Tadeusza Nalepy "I co?", nie budzi zastrzeżeń. Drugim utworem była kompozycja Roberta Jansona, która mnie zbulwersowała. Maciek - uważam, że nie powinieneś wykonywać tego badziewia. Robert Janson to nie Robert Johnson. Nie poddawaj się presji "speców od oszołombiznesu". Zostań sobą.
Istotna uwaga: jeśli postanowiłeś zostać np. gitarzystą Michała Szpaka, to zlekceważ moją opinię.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Roj » stycznia 1, 2012, 8:51 am

StS pisze:Do Maćka Czaczyka.
...

Aby kontaktować się z użytkownikiem Maciej Czaczyk, musisz zarejestrować się na Facebooku. Serwis jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich
http://pl-pl.facebook.com/pages/Maciej- ... 6689328549
:)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: B&B » stycznia 1, 2012, 11:03 am

Chrzanić facebook'a :twisted:
Niech żyje forum 8)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: StS » stycznia 1, 2012, 11:31 am

Roj - nie denerwuj się. Nie wiedziałem, że jesteś również fanem Jansona. Chodzi mi o Czaczyka, a dyskusja jest akurat w tym miejscu. Kumasz? Nie wyganiaj ludzi z forum.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: rocken » stycznia 1, 2012, 11:58 am

Nie widziałem tego występu sylwestrowego , ale na YT coś takiego znalazłem chyba to też coś nowego:

http://www.youtube.com/watch?v=iK94-Nev ... re=related

ps. słyszałem że również Dżem koncertował sylwestrowo z polsatem na pl. Konstytucji ale to już chyba z własnym repertuarem.
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Roj » stycznia 1, 2012, 12:40 pm

StS pisze:Roj - nie denerwuj się. Nie wiedziałem, że jesteś również fanem Jansona. Chodzi mi o Czaczyka, a dyskusja jest akurat w tym miejscu. Kumasz? Nie wyganiaj ludzi z forum.
StS - to raczej Ty objawiasz zdenerwowanie swoimi agresywnymi i prowokatorskimi wpisami.. Dlatego nie zamierzam Ci już przeszkadzać w dialogu z Czaczykiem w tym miejscu. Przyjemnej konwersacji :)

p.s. Podałem tylko link do fejsbukowej strony artysty, którego promujesz. Czy to źle ? Wyluzuj gościu !

p.s.2 I nie pisz takich bzdur, że ja kogoś tu stąd wyganiam, bo jeszcze ktoś równie rozgarnięty ja Ty pomyśli sobie, że to prawda. Nie życzę sobie takich insynuacji pod moim adresem!
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: StS » stycznia 1, 2012, 3:11 pm

Skoro zabrałeś głos w tej zakładce, to może masz jakiś pogląd o Czaczyku? Napisz - tylko spokojnie wyważ słowa.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Roj » stycznia 1, 2012, 3:28 pm

StS pisze:Skoro zabrałeś głos w tej zakładce, to może masz jakiś pogląd o Czaczyku? Napisz - tylko spokojnie wyważ słowa.

Wyważyć powiadasz... ok postaram się.
Zdolny, bardzo muzykalny. Posiada niewątpliwie talent, porównywalny do wspomnianego przez Ciebie Jansona. Mimo młodego wieku, równie jak on, ma też zadatki na sporą łysinę przed trzydziestką.
Czy osiągnie sukces i stanie się popularny? Być może.. jeżeli tylko będzie słuchał rad dobrych wujków i ciotek pt "jak być sobą" :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: posener » stycznia 1, 2012, 4:29 pm

Czy z Jansonem już nie wolno grać? Wygląda na to, że Czaczyk kolaboruje. Biedny chłopak. Co on ma dalej robić? The Beano Album raczej nie nagra, poza tym to nie czasy i kraj, w którym ktoś napisze na murze "Czaczyk is God". Tym bardziej, że nie jest. Z zawodowymi czyli komercyjnymi twórcami nie wolno mu zagrać, więc w zasadzie może gibola zamknąć w futerale na kluczyk lub ćwiczyć w piwnicy, osiągnąć biegłość Bonamassy i raz na 5 lat wydać płytę, której jedynymi słuchaczami będą ortodoksyjni recenzenci i doradcy z forum Okolice Bluesa :D
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: Paweł Stomma » stycznia 1, 2012, 6:25 pm

posener pisze:Czy z Jansonem już nie wolno grać? Wygląda na to, że Czaczyk kolaboruje. Biedny chłopak. Co on ma dalej robić? The Beano Album raczej nie nagra, poza tym to nie czasy i kraj, w którym ktoś napisze na murze "Czaczyk is God". Tym bardziej, że nie jest. Z zawodowymi czyli komercyjnymi twórcami nie wolno mu zagrać, więc w zasadzie może gibola zamknąć w futerale na kluczyk lub ćwiczyć w piwnicy, osiągnąć biegłość Bonamassy i raz na 5 lat wydać płytę, której jedynymi słuchaczami będą ortodoksyjni recenzenci i doradcy z forum Okolice Bluesa :D

Zgadzam sie w 100%. Nareszcie jakis głos rozsądku. :)
A mam jeszcze taki smakowity cytat na poparcie:
Po drodze Tygrys opowiadał Maleństwu (które było tego bardzo ciekawe), co też Tygrysy potrafią robić.
A czy one potrafią fruwać? spytało Maleństwo.––
O, tak rzekł Tygrys to są bardzo dobrzy fruwacze. Tygrysy to są okropnie dobrzy, strasznie dobrzy fruwacze.–––
Oo... powiedziało Maleństwo. A czy one umieją tak dobrze fruwać jak Sowa?–––
Tak odparł Tygrys tylko że one nie chcą.–––
A dlaczego nie chcą?–
No, bo jakoś nie chcą.–
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: StS » stycznia 2, 2012, 10:42 am

Łomatkobosko. Wysłałem czytelną informację, że drugi kawałek prezentowany przez Macieja Czaczyka w Sylwestra mi się nie podobał, a tu od razu awantura, odsyłanie do facebooka, plotka, że Robert Janson gra w zespole z Czaczykiem, kolaboracja, ortodoksja i nawet pouczająca bajka. Chyba nie wiecie, o czym napisałem. Słyszeliście ten występ?
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: posener » stycznia 2, 2012, 11:15 am

StS pisze:Łomatkobosko. Wysłałem czytelną informację, że drugi kawałek prezentowany przez Macieja Czaczyka w Sylwestra mi się nie podobał, a tu od razu awantura, odsyłanie do facebooka, plotka, że Robert Janson gra w zespole z Czaczykiem, kolaboracja, ortodoksja i nawet pouczająca bajka. Chyba nie wiecie, o czym napisałem. Słyszeliście ten występ?


StS pisze:Do Maćka Czaczyka.
Drugim utworem była kompozycja Roberta Jansona, która mnie zbulwersowała. Maciek - uważam, że nie powinieneś wykonywać tego badziewia. Robert Janson to nie Robert Johnson. Nie poddawaj się presji "speców od oszołombiznesu". Zostań sobą.


Ja mam wrażenie, że Ty nie wiesz o czym napisałeś. Akurat przypadkiem oglądałem. Przeciętny, miałki polpop, że tak powiem, a fragment z solówką Czaczyka akurat był jaśniejszą stroną tego numeru. Nawet nie wiedziałem, że to jest numer Jansona, jak też nie zwróciłem uwagi czy Janson grał osobiście. W swoim wpisie mogę zmienić pierwsze zdanie na "Czy Jansona już nie wolno grać?" (Czaczykowi). Reszta i sens wpisu pozostaje bez zmian. Teraz pasuje? Oczywiście można dalej udawać, że się nie rozumie o co chodzi.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: StS » stycznia 2, 2012, 11:50 am

Wyjaśniło się przynajmniej, że na temat drugiego utworu (zapowiedzianego, że jest napisany przez Jansona specjalnie dla Czaczyka) mamy podobne zdanie - Ty użyłeś słowa „polpop” a ja „badziewie”.
Postaram się w tym roku być bardziej powściągliwym w wypowiedziach. Pozdrawiam.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Roj » stycznia 3, 2012, 9:34 am

Jest już ten sylwestrowy występ Czaczyka na You Tube. Dla tych, którzy nie oglądali:
http://www.youtube.com/watch?v=1YsrbU8y3fg
Solo na gitarze bardzo energetyczne, a sądząc po komentarzach na You Tube druga kompozycja bardzo podobała się publice i chyba o to chodziło w tą sylwestrową noc :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Paweł Stomma » stycznia 3, 2012, 9:48 am

Życzyłbym kazdemu bluesowemu twórcy chociaz po dwa takie hity, jakie ma w swoim dorobku Janson. :)
Chociaz ta akurat piosnka mnie sie nie spodobała zbytnio. :wink: to i tak myślę, ze to jakieś wyróznienie, ze Janson dla niego cos napisał.
Ale i tak, na moje ucho, (i oko) to obie piosenki z playbacku, solówki też. :(
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości

cron