Maciej Czaczyk - gitarzysta "Must be the music"

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Postautor: Roj » stycznia 3, 2012, 9:55 am

Paweł Stomma pisze:[..]
Ale i tak, na moje ucho, (i oko) to obie piosenki z playbacku, solówki też. :(
Tak tak, ktoś tam na you tube zwrócił na to uwagę, że wszyscy wykonawcy "mieli tylko aktywne mikrofony do wokalu, do podśpiewywania i kontaktu z publiką". Polsatowska impreza, wszystko musi być wyreżyserowane od początku do końca :wink:
A druga kompozycja jako całość, rzeczywiście średnich lotów.
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Paweł Stomma » stycznia 3, 2012, 9:58 am

Wokal z playbacku na pewno. No chyba, ze jak ci mongolscy śpiewacy umie generować sobie w krtani jakos drugi głos. :)
Synchronizacja tez za dobrze nie haczy.
No, ale skoro i ZZ Top gra z playbacku... :(
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Bart Łęczycki » stycznia 6, 2012, 8:12 pm

Wg mnie występ był dobry, ale nie rewelacyjny.
Nad wokalem i techniką grania trzeba jeszcze sporo popracować.
ALE!
Ale pamiętajmy, że to młody człowiek ( zdaje się 17 lat) i wszystko przed nim.
Ciesze się, że wygrał i mam nadzieje że będzie się rozwijać i przez całe życie robić to co kocha.
Mam też nadzieje, że będzie miał w sobie dużo pokory i konsekwencji, bo to niechybnie przybliża do sukcesu :)

Trzymam za niego kciuki i mam nadzieje, że osiągnie swój cel!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bart Łęczycki
bluesman
bluesman
 
Posty: 238
Rejestracja: czerwca 1, 2004, 12:43 am

Postautor: Rock-A-Billy » stycznia 7, 2012, 3:17 pm

Maciek Czaczyk zrobił na mnie wrażenie utalentowanego, a przede wszystkim poukładanego chłopaka. Wolałbym jednak by od "piosenkopisarzy" typu Robert Janson trzymał się raczej z daleka.
Awatar użytkownika
Rock-A-Billy
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1490
Rejestracja: stycznia 17, 2009, 8:51 pm

Postautor: StS » lutego 9, 2012, 8:04 pm

Rock-A-Billy pisze:Maciek Czaczyk zrobił na mnie wrażenie utalentowanego, a przede wszystkim poukładanego chłopaka. Wolałbym jednak by od "piosenkopisarzy" typu Robert Janson trzymał się raczej z daleka.
Jakiś czas temu wyraziłem podobną opinię i spotkałem się z nerwową reakcją niektórych for(um)owiczów. Teraz nie zareagowali - chyba przemyśleli sprawę.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

Postautor: Roj » lutego 10, 2012, 7:25 am

Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google kombinacji słów "maciej czaczyk robert janson" Twój wpis StS na
~10 000 znalezionych wyników znajduje się na drugim zaszczytnym miejscu:
Obrazek
Gratuluję !
Po wpisaniu kombinacji "roj fanem jansona"- pierwsze miejsce na
~45 000 wyników:
Obrazek
Dziękuję !
Po wpisaniu kombinacji "roj nie wyganiaj ludzi z forum" trafnego wyniku wyszukiwania nie znalazłem :(
I tu musisz jeszcze popracować ! :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: B&B » lutego 10, 2012, 8:30 am

Roj, ty ze sobą rozmawiasz czy tylko głośno myślisz? :lol:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Roj » lutego 10, 2012, 8:35 am

B&B pisze:Roj, ty ze sobą rozmawiasz ..
No lubię sobie pogadać od czasu do czasu z kimś inteligentnym :lol:
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

blues ??

Postautor: pyroslaw1 » kwietnia 16, 2012, 3:51 pm

Sorryy za uwagi . Jakoś nie mam ochoty na wypisywanie teorii ..hmm
JA ROZUMIEM .. młodzi zdolni ..jest ok -ale nazywajmy sprawy po imieniu - to nie jest blues . CZEMU ? bo w TVN i Polsacie Bluesa nie usłyszysz . BluES JEST ZJAWISKIEM NIEKOMERCYJNYM . Nazywajmy rocka opartego o schematy bluesowe ROCK BLUESEM , ale nie bluesem tak jak jest RYTHM & Blues , FOLK BLUES , URBAN BLUES ...
Ja też zaczynałem słuchać tego czegoś od NALEPY , LED ZEPPELIN , TYA ... A dopiero po 2-3 latach trafiłem na JB LENOIRA - to był blues , ale gdybym mając lat 12 trafił na JL HOOKERA - to pewnie lipa . Do bluesa trzeba dojrzeć . Nie martwię się tym że na festiwalu Bluesowym mamy PERFECT , TSA czy inny rockowy band . Mamy do czynienia z życiem . A życie jest w dużej mierze oparte na trzepaniu kasy - jakby tylko rasowi blues mani występowali na festiwalach bluesowych to sale i place świeciłby puchami . A tak pojedzie się ... zje się 13 ogromnych pyz w 2 dni ..(MASAKRA ) pozna zakręconych ludzi , i przy okazji posłucha gdzieś na ulicy prawdziwego bluesa . Bądźmy uczciwy wobec siebie - ZAKOPOWER , czy GOLEC ŁORKESTA nie gra muzyki góralskiej , jak powiada mój przyjaciel OLEK BLUES my tylko liżemy stopy bluesa ślizgając się pomiędzy balladą , a czym w rodzaju bluesowej tęsknoty . Chwała tym którzy się przyznają - JAREK TIOSKOW nawet w wywiadzie mówi o Kasie CHORYCH że są kapelą rockową , TO samo mówi JUREK Styczyński . Jak jakiś oszołom z JURY telewizyjnego szoł ( specjalnie tak piszę ) wciśnie wykonawcy i oglądającym że czuje bluesa - to mu chwała ( jakie społeczeństwo - takie gwiazdy ). Nie długo okaże się że najlepszym wykonawcą bluesowym był MANAM . Bo ktoś wykona PLANETY SZALEJĄ .
Ile jest Bluesa w BLUESIE ? Odwieczne pytanie . Więc nie podniecajmy się GIENKIEM LOSKĄ lub następnym gitarzystą który lepiej od SRV wymiecie numer z HENDRIXA . Szanujmy tych co mają swój honor i nie sprzedają wymyślonej przez media legendy . Ja marzę żeby znalazł się taki ktoś w rodzaju SEBY KOZŁOWSKIEGO - wymiótł na gitarze całe swoje JA , publika na kolana , jury - kopara opada - a on powie - A TERAZ MOI MILI POCŁĄUJCIE MNIE GDZIEŚ , NIE BĘDĘ NASTĘPNYM MICHAŁEM SZPAKIEM .... Ale to tylko marzenia . Nie oglądam takich widowisk i wam też radzę . Jeżeli chcecie czuć bluesa to szukajcie go sobie , a nie po 20-stej w telewizji . MOŻE TYM WPISEM NAROBIŁEM SOBIE WROGÓW . JEŻELI KOGOŚ URAZIŁEM TO PRZEPRASZAM . PEWNIE znów sie ty nie pokaże przez następne pól roku . BAJ
Ostatnio zmieniony kwietnia 18, 2012, 6:52 am przez pyroslaw1, łącznie zmieniany 1 raz
blues , to zawsze blues jest ...nigdy nie zawiedzie

www.slawekpyrko.pl
www.kasachorych.com
pyroslaw1
bluesman
bluesman
 
Posty: 282
Rejestracja: marca 5, 2005, 9:06 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: rocken » kwietnia 16, 2012, 5:05 pm

Toś mi Pan swoim wywodem zburzył światopogląd i sens życia 8) chyba trzeba iść się napić :D
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Re: blues ??

Postautor: rocken » kwietnia 16, 2012, 5:20 pm

pyroslaw1 pisze: Nazywajmy rocka opartego o schematy bluesowe ROCK BLUESEM ,


i jeszcze tylko jedno pytanie abym miał pełną jasność, wg tego schematu rozumiem że bluesa z elementami rocka mam nazywać BLUES ROCKIEM bo nie chciałbym w przyszłości popełnić już żadnego faux-pas 8)
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Re: blues ??

Postautor: Roj » kwietnia 16, 2012, 7:01 pm

[quote="pyroslaw1"][/quote]
Aleś nam nagadał chopie.. i jak tu teraz żyć, jak spojrzeć w swoją twarz w lustrze ?
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: pyroslaw1 » kwietnia 16, 2012, 7:20 pm

HMM...może nie zmuszajmy się na siłę ...( bo będzie to miało odwrotny skutek ) do nazywania czegoś bluesem jeżeli to nam nie będzie pasować do naszego schematu myślowego . ja tylko tak wrzuciłem temat , bo od czasu do czasu lubię zamieszać w głowach . SPOKO . KOCHAM WAS
Ostatnio zmieniony kwietnia 16, 2012, 7:22 pm przez pyroslaw1, łącznie zmieniany 1 raz
blues , to zawsze blues jest ...nigdy nie zawiedzie

www.slawekpyrko.pl
www.kasachorych.com
pyroslaw1
bluesman
bluesman
 
Posty: 282
Rejestracja: marca 5, 2005, 9:06 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Re: blues ??

Postautor: B&B » kwietnia 16, 2012, 7:20 pm

pyroslaw1 pisze:.....Szanujmy tych co mają swój honor i nie sprzedają wymyślonej przez media legendy . Ja marzę żeby znalazł się taki ktoś w rodzaju SEBY KOZŁOWSKIEGO - wymiótł na gitarze całe swoje JA , publika na kolana , jury - kopara opada - a on powie - A TERAZ MOI MILI POCŁĄUJCIE MNIE GDZIEŚ , NIE BĘDĘ NASTĘPNYM MICHAŁEM SZPAKIEM ....

Wszystko OK, ale co to było? Jakiś comming out??? To fikcja czy oparte na jakimś fakcie?
Poza tym - nie tylko bluesem człowiek żyje, a po 20-tej normalni ludzie też występują 8)
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: blues ??

Postautor: rocken » kwietnia 16, 2012, 7:33 pm

pyroslaw1 pisze:PEWNIE znów sie ty nie pokaże przez następne pól roku . BAJ


Dziękuje i czekam na kolejną część wykładu 8)
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: pyroslaw1 » kwietnia 16, 2012, 7:42 pm

obawiam się że tych normalnych - szanowne jury olewa . wiadomo że najlepiej sprzedają się dziwadła . i nie będę okrywał kart - media to bagno , najlepiej niech świadczą o tym GWIAZDY ... DODA , M. WIŚNIEWSKI , NERGAL . Dziś żeby zaistnieć medialnie trzeba się rozwieść po raz piąty , podrzeć BIBLIĘ , zrobić wariata z ludzi wprowadzając ludzi i policję w błąd ( porwali mi dziecko !!!) CZY TEGO NIE WIDZICIE ?? SZKODA ...HMM ŻYCZĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA PODCZAS OGLĄDANIA PROGRAMÓW TYPU SHOW . JA W TYM CZASIE POSŁUCHAM SOBIE PO RAZ KOLEJNY .. NA TRZEŹWO PANA JL. HOOKERA - A WY sobie słuchajcie jury jak wam wcisną że gówno w kropki nie śmierdzi ( amerykańska wersja mam talent PR 6 0
blues , to zawsze blues jest ...nigdy nie zawiedzie

www.slawekpyrko.pl
www.kasachorych.com
pyroslaw1
bluesman
bluesman
 
Posty: 282
Rejestracja: marca 5, 2005, 9:06 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Re: blues ??

Postautor: rocken » kwietnia 16, 2012, 8:00 pm

pyroslaw1 pisze:Ja marzę żeby znalazł się taki ktoś w rodzaju SEBY KOZŁOWSKIEGO - wymiótł na gitarze całe swoje JA , publika na kolana , jury - kopara opada - a on powie - A TERAZ MOI MILI POCŁĄUJCIE MNIE GDZIEŚ , NIE BĘDĘ NASTĘPNYM MICHAŁEM SZPAKIEM ....


Widać że bardziej Ci imponuje chamstwo od głupoty Jury 8)
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: pyroslaw1 » kwietnia 16, 2012, 8:19 pm

Widać że bardziej Ci imponuje chamstwo od głupoty Jury

mój cytat
Jeżeli chcecie czuć bluesa to szukajcie go sobie , a nie po 20-stej w telewizji . MOŻE TYM WPISEM NAROBIŁEM SOBIE WROGÓW . JEŻELI KOGOŚ URAZIŁEM TO PRZEPRASZAM . PEWNIE znów sie ty nie pokaże przez następne pól roku . BAJ

NAZYWASZ TO CHAMSTWEM ? ..HM DZIWNIE
CIEKAWE JAK TO BRZMI - W TWOIM WYKONANIU - IDE SIĘ NAPIĆ


WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM FACETOM RZADKO TU BYWAM
Ostatnio zmieniony kwietnia 18, 2012, 6:12 am przez pyroslaw1, łącznie zmieniany 1 raz
blues , to zawsze blues jest ...nigdy nie zawiedzie

www.slawekpyrko.pl
www.kasachorych.com
pyroslaw1
bluesman
bluesman
 
Posty: 282
Rejestracja: marca 5, 2005, 9:06 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: rocken » kwietnia 16, 2012, 8:21 pm

pyroslaw1 pisze:WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM FACETOM ŻADKO TU BYWAM


co to znaczy "żadko" ? 8) bo to chyba jakiś zwrot "prawdziwych bluesmanów" i się nie orientuje 8)
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Roj » kwietnia 16, 2012, 8:26 pm

rocken pisze:
pyroslaw1 pisze:WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM FACETOM ŻADKO TU BYWAM


co to znaczy "żadko" ? 8) bo to chyba jakiś zwrot "prawdziwych bluesmanów" i się nie orientuje 8)
Zupełnie opacznie zrozumiałeś wpis. Miast "Żadko" miało być "Żabko".
Zacytujmy jeszcze raz:
WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM FACETOM (jak ty rocken) ŻABKO TU BYWAM.
No przecież napisał wyżej, że wszystkich nas kocha :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: rocken » kwietnia 16, 2012, 8:29 pm

Roj pisze:Zupełnie opacznie zrozumiałeś wpis. Miast "Żadko" miało być "Żabko".
Zacytujmy jeszcze raz:
WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM FACETOM (jak ty rocken) ŻABKO TU BYWAM.
No przecież napisał wyżej, że wszystkich nas kocha :)


:D na Ciebie zawsze można liczyć.

no ale jak już ktoś bywa raz na pół roku to mógłby przynajmniej bardziej precyzyjniej się wypowiadać 8) a gdyby nie Ty to przez 6 miesięcy musiałbym rozmyślać o co chodzi.
Ostatnio zmieniony kwietnia 17, 2012, 7:50 pm przez rocken, łącznie zmieniany 1 raz
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Roj » kwietnia 16, 2012, 8:32 pm

rocken pisze:
Roj pisze:Zupełnie opacznie zrozumiałeś wpis. Miast "Żadko" miało być "Żabko".
Zacytujmy jeszcze raz:
WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM FACETOM (jak ty rocken) ŻABKO TU BYWAM.
No przecież napisał wyżej, że wszystkich nas kocha :)


:D na Ciebie zawsze można liczyć.

no ale jak już ktoś bywa raz na pół roku to mógłby przynajmniej bardziej precyzyjniej się wypowiadać 8) a gdyby nie Ty to przez 6 miesięcy musiał bym rozmyślać o co chodzi.
It's my pleasure ;)
A propos - "musiał bym" piszemy razem, chyba, że chodzi o tego piłkarza Adama Musiała :lol:
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: rocken » kwietnia 16, 2012, 8:34 pm

:D :D
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Roj » kwietnia 16, 2012, 9:32 pm

pyroslaw1 pisze:...
CIEKAWE JAK TO BRZMI - W TWOIM WYKONANIU - IDE SIĘ NAPIĆ
...
PIĆ TRZEBA, RZEBY SIĘ NIE ODWÓDNIĆ
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Electric Muddy » kwietnia 17, 2012, 9:45 am

rocken pisze:
pyroslaw1 pisze:WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM FACETOM ŻADKO TU BYWAM


co to znaczy "żadko" ? 8) bo to chyba jakiś zwrot "prawdziwych bluesmanów" i się nie orientuje 8)

zawsze mnie denerwują tego typu złośliwości, gdy ktoś popełnia błąd ortograficzny nagle cała dyskusja przestaje być istotna liczy się to, że ktoś zrobił błąd ortograficzny. Najgorzej jak ktoś drugi to podchwyci i dzięki temu robi się kilka postów, które nie mają nic wspólnego z tematem.
No i co z tego, że zrobił błąd? Chyba ten błąd nie sprawił, że nagle nie rozumiesz o co chodzi w tym całym zdaniu, które on napisał. Natomiast przez to, że ty nagle się gubisz i nie potrafisz zauważyć, że nie piszesz na temat robi się tutaj śmietnik.
On popełnia błąd ortograficzny, ty nie potrafisz pisać na temat; "źdźbło w cudzym oku widzimy a we własnym belki nie potrafimy zauważyć"
Marcin
Awatar użytkownika
Electric Muddy
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 883
Rejestracja: marca 9, 2007, 3:23 pm

Postautor: rocken » kwietnia 17, 2012, 10:12 am

Przynajmniej nudą nie wieje jak przez ostatnich kilka tygodni na forum 8) bo z tym co napisałeś również się zgadzam :D
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: B&B » kwietnia 17, 2012, 12:23 pm

pyroslaw1 pisze:obawiam się że tych normalnych - szanowne jury olewa . wiadomo że najlepiej sprzedają się dziwadła . i nie będę okrywał kart - media to bagno , najlepiej niech świadczą o tym GWIAZDY ... DODA , M. WIŚNIEWSKI , NERGAL . Dziś żeby zaistnieć medialnie trzeba się rozwieść po raz piąty , podrzeć BIBLIĘ , zrobić wariata z ludzi wprowadzając ludzi i policję w błąd ( porwali mi dziecko !!!) CZY TEGO NIE WIDZICIE ?? SZKODA ...HMM ŻYCZĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA PODCZAS OGLĄDANIA PROGRAMÓW TYPU SHOW . JA W TYM CZASIE POSŁUCHAM SOBIE PO RAZ KOLEJNY .. NA TRZEŹWO PANA JL. HOOKERA - A WY sobie słuchajcie jury jak wam wcisną że gówno w kropki nie śmierdzi ( amerykańska wersja mam talent PR 6 0

pyrosław, chyba pomyliłeś forum, to nie pudelek czy onet. Ty nas normalnie obrażasz - piszesz rzeczy oczywiste dla każdego (tak sądzę) z czytających ten wątek!
I jeszcze to sugerowanie, że jeśli ktoś z nas ogląda np. x-factora to oczekuje, że usłyszy bluesa - no daj spokój :lol:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: Roj » kwietnia 17, 2012, 7:40 pm

Electric Muddy pisze:
rocken pisze:
pyroslaw1 pisze:WŁAŚNIE DZIĘKI TAKIM FACETOM ŻADKO TU BYWAM


co to znaczy "żadko" ? 8) bo to chyba jakiś zwrot "prawdziwych bluesmanów" i się nie orientuje 8)

zawsze mnie denerwują tego typu złośliwości, gdy ktoś popełnia błąd ortograficzny nagle cała dyskusja przestaje być istotna liczy się to, że ktoś zrobił błąd ortograficzny. Najgorzej jak ktoś drugi to podchwyci i dzięki temu robi się kilka postów, które nie mają nic wspólnego z tematem.
No i co z tego, że zrobił błąd? Chyba ten błąd nie sprawił, że nagle nie rozumiesz o co chodzi w tym całym zdaniu, które on napisał. Natomiast przez to, że ty nagle się gubisz i nie potrafisz zauważyć, że nie piszesz na temat robi się tutaj śmietnik.
On popełnia błąd ortograficzny, ty nie potrafisz pisać na temat; "źdźbło w cudzym oku widzimy a we własnym belki nie potrafimy zauważyć"
Tak się składa, że Twój post też zupełnie nie na temat :lol:
A odnośnie popełnianych rażących błędów ortograficznych, do niedawna miałem zupełnie takie same zdanie jak Ty. Że lepiej i zdrowiej, jak się tych błędów publicznie nie wytyka, bo to upokarzające dla osoby, która je popełniła.
Tak więc jakiś czas temu sugerowałem na forum, aby dobrym zwyczajem było informowanie o ortografie na priv "niedouka", po czym zwyczaj ten postanowiłem skwapliwie wcielić w życie.
Jakież było moje zdziwienie, gdy po uprzejmym poinformowaniu "ortograforoba" na pw o popełnionym błędzie zostałem kompletnie olany (zero odpowiedzi) i błąd jak stał tak stoi nadal w tym samym miejscu.
Zabolało, jakby mi kto w gębę z liścia dał, no i od tego czasu zmieniło mi się zapatrywanie na tą sprawę. Skoro można szczerze pisać i spierać się na każdy temat, to niby dlaczego błędy ortograficzne maja być pod specjalną ochroną ?
Niechlujstwo trzeba piętnować, tym bardziej, że konstrukcja forum( edycja, podkreślanie błędów na czerwono) zapewnia wystarczające środki, aby pisać poprawnie.
Cytat z regulaminu:
10. Każdy post przed wysłaniem należy przeczytać uważnie i sprawdzić (opcja "Podgląd wiadomości"). Należy przykładać dużą wagę do poprawności gramatycznej i ortograficznej postu. W przypadku napisania niepoprawnej wiadomości można ją edytować i zmienić jej treść (z zastrzeżeniem punktu 24b).

Niewykluczone, że znowu zmienię zdanie, jeśli tylko pyrosław poprawi swoje błędy, ale on jest chyba "ponad to" :wink:
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: pyroslaw1 » kwietnia 18, 2012, 6:11 am

pyroslaw nigdy nie stawia sie ponad innych - w początkowym poście z góry przeprosiłem ..jak wypada zauważyć . Błąd poprawiam - i zamykam temat . I NIE BIJMY PIANY NIEPOTRZEBNIE - TEMAT UMKNĄŁ . Co zaś tyczy ludzi - każdy kto zna gitarzystę DEVIL BLUES , człowieka skromnego , grzecznego ( tego z moich marzeń - SEBEK KOZŁOWSKI ) to wie że ten facet nigdy nie wystartowałby w jakimś show , nie mówiąc o tym że wulgarne czy chamskie słowo miałoby w ogóle miejsce . Ja sam też pracuję z ludźmi i z punktu widzenia socjologicznego każda prowokacja daje mi masę ciekawych spostrzeżeń dotyczących ludzkich zachowań i reakcji . Na INNYCH FORACH nie istnieję , wykładów nie udzielam jak ktoś sugerował . Wolę uśmiechać się do ludzi , bo taki jestem .
blues , to zawsze blues jest ...nigdy nie zawiedzie

www.slawekpyrko.pl
www.kasachorych.com
pyroslaw1
bluesman
bluesman
 
Posty: 282
Rejestracja: marca 5, 2005, 9:06 pm
Lokalizacja: Bia?ystok

Postautor: StS » kwietnia 18, 2012, 8:39 am

Pyrosław - jeśli masz aktualne wiadomości o Devil Blues, to proszę podziel się nimi (w tej zakładce). Do Białegostoku daleko, strona internetowa zespołu zamarła, nic nie słychać o koncertach, losy muzyków nieznane.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm

PoprzedniaNastępna

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 176 gości

cron