Aleja Postaci Zasłużonych dla Bluesa

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

Aleja Postaci Zasłużonych dla Bluesa

Postautor: Pawel1991 » października 31, 2008, 5:27 pm

Nie wiem czy jest to odpowiedni dział do dzielenia się takimi pomysłami ale cóż... spróbuję.

Mam propozycję dla wszystkich bluesfanów (i nie tylko) zamieszkałych w Białymstoku i okolicach.

Jutro udajemy się ze zniczami oraz modlitwą aby uczcić najbliższych którzy odeszli. Nie zapominajmy o osobach towarzyszących nam na co dzień, o postaciach bluesa których muzyka, cząstka ich duszy jest gdzieś w naszym sercu.

Mam propozycję odnośnie alei osób zasłużonych dla bluesa. Zapoczątkujmy tradycję umieszczania zniczy w ten szczególny dzień (Święto Zmarłych) również w symbolicznym miejscu jakim jest ten swoisty pomnik. Maria Jurkowska, Tadeusz Nalepa czy Ryszard Riedel. Po nich zostały nam już tylko, albo aż nagrania oraz wspomnienia. Zacytuję tutaj jednego z wcześniej wspomnianych: "Zapal świeczkę, za tych których zabrał los". Pokażmy, że pamiętamy.


Przepraszam za patos ale inaczej nie potrafiłem.

Pozdrawiam gorąco w ten chłodny, październikowy wieczór.
Ostatnio zmieniony października 31, 2008, 5:31 pm przez Pawel1991, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Pawel1991
blueslover
blueslover
 
Posty: 400
Rejestracja: grudnia 10, 2006, 12:47 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Aleja Postaci Zasłużonych dla Bluesa

Postautor: Pawel1991 » października 31, 2008, 5:29 pm

Powtórka
Awatar użytkownika
Pawel1991
blueslover
blueslover
 
Posty: 400
Rejestracja: grudnia 10, 2006, 12:47 pm
Lokalizacja: Białystok


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości