TVN - Mam Talent!

Wydarzyło się coś ciekawego? Dowiedziałeś się o czymś interesującym? Podziel się z nami swoimi informacjami.

Moderator: mods

TVN - Mam Talent!

Postautor: Grześ » maja 19, 2008, 9:18 am

Hej

To wiadomosc dla wszystkich umiejacych śpiewac nieodkrytych gwiazd, do nieoszlifowanych diamentow !!

Mam Talent
Trwają castingi do nowego show TVN - Mam Talent!


Jesteśmy już na półmetku castingów do nowego programu TVN „MAM TALENT!”. Byliśmy już w Poznaniu, a 12 i 13 maja w Gdańsku. Czy wśród zgłoszonych uczestników jest przyszły zwycięzca? Przed nami jeszcze castingi w trzech miastach: Wrocławiu, Warszawie i Chorzowie, może tam rozbłyśnie czyjaś gwiazda?

Na castingach swoją szansę wykorzystało ponad kilkuset wykonawców. W Gdańsku Filharmonia Bałtycka „kipiała” od talentów! Uczestnicy byli w wieku od 5 do 90 lat i prezentowali przeróżne umiejętności. W tej nietypowej rywalizacji swoich sił spróbowali miedzy innymi: fakir, który przespacerował się po tłuczonym szkle i gwoździach, mistrz nunczaku, magicy i żonglerzy oraz naśladowca głosów ludzi i zwierząt. Nie zabrakło także zespołów rockowych, chórów, tancerzy i śpiewaków operowych. Ale nie ma się co dziwić, w końcu stawką w programie jest 100 tysięcy euro oraz sława! O tym, że warto wziąć udział w tym wyjątkowym show przekonali się już uczestnicy zagranicznych edycji. Paul Potts zwycięzca „Britain's Got Talent” zostanie bohaterem nakręconego przez Paramount Pictures filmu, a zwyciężczyni pierwszej edycji „America's Got Talent” – jedenastoletnia piosenkarka Bianca Ryan wydała singiel, który dotarł na wysokie miejsce listy przebojów w USA.

„MAM TALENT!” to znane na całym świecie show, w którym może wystąpić prawie każdy. Prawie, bo warunek jest jeden: trzeba mieć talent. Coś co wyróżnia uczestnika spośród miliona. W tym programie można nie tylko tańczyć i śpiewać, ale także prezentować wszelkie wyobrażalne lub nie zdolności. Można występować indywidualnie i w zespołach. Najważniejsze to pokazać swój talent i zdobyć serca jury oraz publiczności. Do wygrania 100 tysięcy euro i wielka sława!

Najbliższy casting do programu odbędzie się już 17 i 18 maja (sobota i niedziela) we wrocławskim Teatrze Lalek, Plac Teatralny 4. Startujemy od godziny 10:00.

Kolejne castingi:

WARSZAWA 24/25 maja, TORWAR, ul. Łazienkowska 6A

CHORZÓW 30/31 maja, CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY, ul. Sienkiewicza 3


Więcej szczegółów o programie na stronie www.tvn.pl

Istnieje również możliwość dokonania rejestracji internetowej na oficjalnej stronie programu www.mamtalent.tvn.pl

Przychodzcie !!!!!
Awatar użytkownika
Grześ
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1662
Rejestracja: maja 29, 2007, 5:41 pm

Postautor: Krzyś fishbone Grajczak » maja 19, 2008, 10:52 am

jeden nasz forowicz przeszedł do drugiego etapu i wystąpił wczoraj w "Dzień dobry TVN". podobno jedyny w Polsce dudziarz w dreadach...

http://www.trampledcole.pl


We all have idols. Play like anyone you care about... but try to be yourself while you're doing so.
B.B.King
Awatar użytkownika
Krzyś fishbone Grajczak
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1044
Rejestracja: maja 5, 2007, 3:50 am
Lokalizacja: Idzikowice/Namysłów

Re: TVN - Mam Talent!

Postautor: B&B » maja 19, 2008, 11:51 am

charcerzyk pisze:Hej
To wiadomosc dla wszystkich umiejacych śpiewac nieodkrytych gwiazd, do nieoszlifowanych diamentow !!
.....

Czy oglosileś tę wiadomosć na wszystkich muzycznych forach czy tylko na około-bluesowym :shock:
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Re: TVN - Mam Talent!

Postautor: Grześ » maja 19, 2008, 4:52 pm

B&B pisze:
charcerzyk pisze:Hej
To wiadomosc dla wszystkich umiejacych śpiewac nieodkrytych gwiazd, do nieoszlifowanych diamentow !!
.....

Czy oglosileś tę wiadomosć na wszystkich muzycznych forach czy tylko na około-bluesowym :shock:


A czemu pytasz i co to ma do rzeczy?
Dla Twojej wiadomości - nie.
Awatar użytkownika
Grześ
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1662
Rejestracja: maja 29, 2007, 5:41 pm

Postautor: B&B » maja 19, 2008, 8:21 pm

Jakoś tak mało około-bluesowy ten news mi się wydał...
Awatar użytkownika
B&B
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7225
Rejestracja: października 9, 2005, 10:14 pm
Lokalizacja: spod warmińskiego lasu...

Postautor: StS » maja 19, 2008, 8:50 pm

B&B pisze:Jakoś tak mało około-bluesowy ten news mi się wydał...
Forum idzie z duchem czasu - w nieznane.
StS
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3545
Rejestracja: lutego 15, 2006, 6:36 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 440 gości