O harmonijkach bez zadęcia

czyli: muzyka, filmy, zdjęcia

Moderator: mods

O harmonijkach bez zadęcia

Postautor: Łukasz Pietrzak » lutego 4, 2018, 2:33 pm

Cześć Wam!

Dzięki temu, że mój obecny dostawca internetu skutecznie uniemożliwia mi prowadzenie lekcji przez Skype postanowiłem wkrótce uruchomić cykl youtube'owy, w którym rozwiewać będę wszelkie wątpliwości dotyczące harmonijki ustnej :)

Przed Państwem - "O harmonijkach bez zadęcia" ! ! !

Jak każde wiekopomne dzieło filmowe tak i to potrzebuje dobrej zapowiedzi, która przedstawi w skrócie czego będzie dotyczyć, zostawiając jednocześnie odrobinę niedosytu wśród widzów.

Za oprawę graficzną dziękuję GURD Illustrations!

Klikajcie Ani lajki w ciemno, ponieważ ze świecą szukać drugiego TAK zdolnego grafika!

Harmonijkarze! Oczekuję na maile z sugestiami na temat tematów kolejnych odcinków - mogą być anonimowe! Czekam na Was na www.lpietrzak.net :)

Pozdrawiam serdecznie!

Łukasz Pietrzak
Awatar użytkownika
Łukasz Pietrzak
bluesman
bluesman
 
Posty: 399
Rejestracja: października 1, 2009, 8:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: O harmonijkach bez zadęcia

Postautor: Łukasz Pietrzak » marca 9, 2018, 8:36 pm

Zainspirowany twórczością Krzysztofa Kieślowskiego oraz najczęstszymi pytaniami, które pojawiają się na harmonijkowych forach internetowych nagrałem "Krótki film o tym, gdzie i jaką harmonijkę kupić na początek."

Obie części można zobaczyć pod tym linkiem:

--- > https://goo.gl/3W2wkU

Odnośniki do sklepów internetowych znajdziecie w opisie filmu!

Nagranie YouTube'owe nie wyczerpuje oczywiście w pełni tematu, dlatego jeśli macie tylko jakieś pytania - piszcie śmiało na: pietrzak.harmonica@gmail.com :)

Pozdrawiam wszystkich, którzy zaczynają przygodę z harmonijką ustną!

ŁP
Awatar użytkownika
Łukasz Pietrzak
bluesman
bluesman
 
Posty: 399
Rejestracja: października 1, 2009, 8:48 pm
Lokalizacja: Kraków


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości

cron