Buddy Guy. Koncert

czyli: muzyka, filmy, zdjęcia

Moderator: mods

Buddy Guy. Koncert

Postautor: agrypa » marca 9, 2014, 11:30 am

ZAPRASZAM!!!
https://www.liszka-agrypa.com/

©Zbigniew Liszka
Awatar użytkownika
agrypa
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 8630
Rejestracja: grudnia 23, 2009, 6:06 pm
Lokalizacja: Southampton

Re: Buddy Guy. Koncert

Postautor: Electric Muddy » marca 9, 2014, 6:54 pm

Koncert widziałem już wcześniej, oczywiście pytanie jest czy takiego setu oczekiwałby każdy fan Buddy Guy'a, szkoda, że już nie gra utworów, które nagrał dla Chess Rec, jak chociażby "First Time I Met The Blues" czy "My Time After While", do setu poza "Meet Me in Chicago" nie wprowadził utworów z najnowszej płyty (a kilka naprawdę, fajnych utworów tam jest), przez co jego sety stają się mało atrakcyjne.
Tak na marginesie teraz zauważyłem, w jego rozpisce, że na 3 lipca planowany jest koncert w Paryżu, niedawno patrzyłem i poza dwoma koncertami w Australii w planach były jedynie koncerty po USA i Kanadzie, tak więc skoro teraz pojawił się Paryż to może jest szansa na jakieś dłuższe tourne po europie...
Marcin
Awatar użytkownika
Electric Muddy
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 883
Rejestracja: marca 9, 2007, 3:23 pm

Re: Buddy Guy. Koncert

Postautor: rocken » marca 10, 2014, 1:38 pm

Electric Muddy pisze:Koncert widziałem już wcześniej, oczywiście pytanie jest czy takiego setu oczekiwałby każdy fan Buddy Guy'a, szkoda, że już nie gra utworów, które nagrał dla Chess Rec, jak chociażby "First Time I Met The Blues" czy "My Time After While", do setu poza "Meet Me in Chicago" nie wprowadził utworów z najnowszej płyty (a kilka naprawdę, fajnych utworów tam jest), przez co jego sety stają się mało atrakcyjne.

Też oglądałem ten koncert już jakiś czas temu. Nie jest to także mój wymarzony koncert, jaki chciałbym zobaczyć na żywo w wykonaniu Buddy Guy'a. Generalnie z tego, co pamiętam to niezbyt mi się podobało repertuarowo, ale i wykonawczo. Choć jeśli pojawi się okazja zobaczenia B.G. gdzieś w pobliżu, to raczej nie odpuszczę. :)
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 154 gości

cron