Boogie Mama

czyli: muzyka, filmy, zdjęcia

Moderator: mods

Boogie Mama

Postautor: posener » października 3, 2013, 8:27 pm

http://www.youtube.com/watch?v=qHKE2MnF1E8

Roj pisze:Ze strony Agencji Tangerine:

Led Zeppelin, Lez Zeppelin – czyni to już dziś wielką różnicę?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: kora » października 3, 2013, 9:57 pm

Jak dla mnie różnica jest ogromna i szkoda ,że Paweł ( ponoć znawca tematu ? ) takie frazesy wypisuje :twisted:

Lez Zeppelin, to zgrabny cover band, dopisywanie jednak jakiejkolwiek ideologii, w moim mniemaniu jest sporym nadużyciem .
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: rocken » października 4, 2013, 7:03 am

kora_ pisze:Lez Zeppelin, to zgrabny cover band, dopisywanie jednak jakiejkolwiek ideologii, w moim mniemaniu jest sporym nadużyciem .

Przerażające jest to, że dużo ludzi słyszy muzykę, lecz coraz mniej jej słucha ;)
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: posener » października 4, 2013, 9:26 am

rocken pisze:
kora_ pisze:Lez Zeppelin, to zgrabny cover band, dopisywanie jednak jakiejkolwiek ideologii, w moim mniemaniu jest sporym nadużyciem .

Przerażające jest to, że dużo ludzi słyszy muzykę, lecz coraz mniej jej słucha ;)


Aby słuchać muzyki trzeba mieć słuch, aby słyszeć wystarczą uszy (to nie cytat, to moje :wink: )
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: Roj » października 5, 2013, 7:57 am

kora_ pisze:Jak dla mnie różnica jest ogromna i szkoda ,że Paweł ( ponoć znawca tematu ? ) takie frazesy wypisuje :twisted:

Lez Zeppelin, to zgrabny cover band, dopisywanie jednak jakiejkolwiek ideologii, w moim mniemaniu jest sporym nadużyciem .
Puścił wodze fantazji, wspierany przez komplementy samego Jimi Page'a zachęcając tym samym do zainteresowania się zespołem i przybycia na ich koncert. Cóż w tym dziwnego ? Cel chyba osiągnął - bo zobacz Kora - jedno kontrowersyjne zdanie a taki rocken, który wielokrotnie na forum deklarował, że nie jest fanem Led Zeppelin, teraz zakłada w multimediach o nich tematy. Spać po nocach pewnie nie może, bo zwietrzył szansę, aby poniżyć swojego osobistego wroga do którego pała nienawiścią wielką acz bezinteresowną :lol:
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: posener » października 5, 2013, 8:26 am

Roj pisze:a taki rocken, który wielokrotnie na forum deklarował, że nie jest fanem Led Zeppelin, teraz zakłada w multimediach o nich tematy. Spać po nocach pewnie nie może, bo zwietrzył szansę, aby poniżyć swojego osobistego wroga do którego pała nienawiścią wielką acz bezinteresowną :lol:


Roju, nie dorabiaj ideologii do prostego faktu. Twój mentor popisał się brednią, która nawet mną wstrząsnęła, a wydawało mi się, że mam na to grubą skórę ze względu na wszechogarniający debilizm. Tym bardziej to przykre i zadziwiające, że zrobił to ktoś deklarujący swoją miłość do Zepów. Nic nie mam do Lez Zeppelin, ponieważ wszelkie formy propagowania dorobku Zepów uważam za pożądane, ale "znaj proporcje mocium panie".
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: rocken » października 5, 2013, 8:35 am

Roj pisze:Cel chyba osiągnął - bo zobacz Kora - jedno kontrowersyjne zdanie a taki rocken, który wielokrotnie na forum deklarował, że nie jest fanem Led Zeppelin, teraz zakłada w multimediach o nich tematy.

Po pierwsze to tematu o LZ nie założyłem. Prawdą jest, że wielkim fanem LZ nie jestem ale widzę różnice między prawdziwym zespołem rockowym a pantomimą. Bredni o jakiś wrogach i teorii spiskowych nie będę komentował bo nie warto.
"Moja muzyka jest niemodna, wiec nigdy z mody nie wyjdzie" - Mark Knopfler
"Zarówno w życiu, jak i muzyce chodzi przede wszystkim o styl" - Miles Davis
Awatar użytkownika
rocken
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7673
Rejestracja: września 27, 2008, 11:58 am

Postautor: Roj » października 5, 2013, 8:50 am

rocken pisze:
Roj pisze:Cel chyba osiągnął - bo zobacz Kora - jedno kontrowersyjne zdanie a taki rocken, który wielokrotnie na forum deklarował, że nie jest fanem Led Zeppelin, teraz zakłada w multimediach o nich tematy.

Po pierwsze to tematu o LZ nie założyłem. Prawdą jest, że wielkim fanem LZ nie jestem ale widzę różnice między prawdziwym zespołem rockowym a pantomimą. Bredni o jakiś wrogach i teorii spiskowych nie będę komentował bo nie warto.
A no tak, założył posener. Sorry. Ale wy czujecie i myślicie tak samo :lol:- patrz ostatnie działania posenera w temacie King King . Ale rocken chyba nie zaprzeczysz, ze wielokrotnie wysłałeś mi na priv opinie o Michaliszynie jak bardzo cię on śmieszy i jak bardzo nim gardzisz ?
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: posener » października 5, 2013, 8:59 am

Roj pisze:Ale wy czujecie i myślicie tak samo :lol:- patrz ostatnie działania posenera w temacie King King .


Może nawet jesteśmy tą samą osobą? :lol: A jak przypominasz King King, to w zaufaniu Ci powiem, że zachowałem dużą powściągliwość w tym temacie.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: Roj » października 5, 2013, 9:02 am

posener pisze:
Roj pisze:Ale wy czujecie i myślicie tak samo :lol:- patrz ostatnie działania posenera w temacie King King .


Może nawet jesteśmy tą samą osobą? :lol: A jak przypominasz King King, to w zaufaniu Ci powiem, że zachowałem dużą powściągliwość w tym temacie.
Zgadza się. Gdybyś pociągnął, wyszedłbyś na kompletną szuję.
To tyle z mojej strony na dziś, bawcie się dobrze..
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: posener » października 5, 2013, 9:20 am

Roj pisze:Gdybyś pociągnął, wyszedłbyś na kompletną szuję.


Zauważyłem, że bardzo emocjonalnie podchodzisz do osoby Michaliszyna. Zwykle niestety traci na tym obiektywizm. Trochę Ci wyjaśnię kontekst sytuacji z King King. Może samozwańczo, ale trochę się czuję ojcem chrzestnym tej kapeli, bo jest dosyć prawdopodobne, że popełniłem pierwszy lub jeden z pierwszych tekstów na temat tej kapeli w polskich mediach, a tutaj nagle po dwóch latach objawia się znawca tematu i pisze tekst, który może i jest niezłą reklamą, ale merytorycznie jest dosyć kontrowersyjny (przynajmniej dla mnie). Teraz już mniej, bo jeżeli "Led Zeppelin, Lez Zeppelin – czyni to już dziś wielką różnicę?", to równie dobrze "rock, blues - czyni to już dziś wielką różnicę?".
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: kora » października 5, 2013, 10:57 am

Roj pisze: Ale rocken chyba nie zaprzeczysz, ze wielokrotnie wysłałeś mi na priv opinie o Michaliszynie jak bardzo cię on śmieszy i jak bardzo nim gardzisz ?


Oj nieładnie się robi ... To co na privie, to nie nasza ( ogółu sprawa)
Roj ! :roll: Nie poznaję Cię ...
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: azazzello » października 5, 2013, 12:53 pm

Roj pisze:Puścił wodze fantazji, wspierany przez komplementy samego Jimi Page'a zachęcając tym samym do zainteresowania się zespołem i przybycia na ich koncert. Cóż w tym dziwnego?


Jesli ktos jest osobą publiczną, opiniotwórczą, to to zobowiązuje do:

- niewypisywania pierdół;
- niewprowadzania w błąd;
- dziennikarskiej rzetelności;

Nie jest to odosobnione zjawisko w Polsce , szczegolnioe ostatnio: nie ma zadnej praktycznie roznicy miedzy Led i Lez, Bracia to gwiazda na festiwalach bluesowych, JB to wspolczesny krol bluesa, mimo ze jak na razie do gatunku nie wniosl kompletnie nic (jakis standard ktos moze zna?), a Olivka Livki to prekursorka nowego rootsowego nurtu bluesa XXI wieku. Podane przyklady to nie wymysly "szarego" uczestnika forum OB, tylko swiadomy lans tzw. Animatorów Sceny... Mnie sie cos takiego nie podoba. Kapela Lez niech sobie gra co chce i jak chce, tylko nie rozumiem dlaczego nie mam reagowac na to ze ktos publicznie kpi w zywe oczy i zniekształca obraz tego co po prostu ewidentnie slychac ???

PS. Na miejscu Page'a tez nie wybrzydzalbym, w koncu dzieki takiemu Lez zarobie potencjalnie wiecej z tantiem ze zwiekszonej sprzedazy plyt Led :wink:
Awatar użytkownika
azazzello
blueslover
blueslover
 
Posty: 747
Rejestracja: sierpnia 17, 2006, 2:51 pm

Postautor: Roj » października 5, 2013, 4:28 pm

kora_ pisze:
Roj pisze: Ale rocken chyba nie zaprzeczysz, ze wielokrotnie wysłałeś mi na priv opinie o Michaliszynie jak bardzo cię on śmieszy i jak bardzo nim gardzisz ?


Oj nieładnie się robi ... To co na privie, to nie nasza ( ogółu sprawa)
Roj ! :roll: Nie poznaję Cię ...
Nie jestem waszym spowiednikiem, tak wiec zwracam się w tym miejscu do ogółu, żeby mi więcej paszkwili na mój priv nie przysyłać. Słabo mi się robi od waszych małych prywatnych wojenek i tego który z was jest większym znawcą i wie lepiej :)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Paweł Stomma » października 5, 2013, 5:23 pm

Darku, a Ty się ZGADZASZ z tym tekstam, który skopiowałeś?
Dont you step on my blue suede shoes.
You can do anything but lay off of my blue suede shoes

https://www.facebook.com/Breakmaszyna
Awatar użytkownika
Paweł Stomma
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 3105
Rejestracja: czerwca 9, 2008, 8:52 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: Roj » października 5, 2013, 6:34 pm

Paweł Stomma pisze:Darku, a Ty się ZGADZASZ z tym tekstam, który skopiowałeś?
Tak. Mam zdanie identyczne jak Paweł, gdyż jest on dla mnie ogromnym autorytetem nie tylko w sferze muzyki.
P.s Wysłałem Pawłowi link do tego tematu, aby mógł się z nim zapoznać i ewentualnie odnieść do waszych przemyśleń.
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Roj » października 5, 2013, 8:52 pm

Paweł Freebird Michaliszyn:
Link do tego przysłal mi Roj. Dziekuję Darku.

Ale na przyszłośc prosze , aby mi nikt niczego nie podsylał. Dla spokojności. Mojej....

Jest tu wielu ludzi których szanuję. Może nie darzymy sie szczególna sympatią ale mam dla nich szacunek.
A paru jest oczywiście zwykłych obszczymurków.

I do nich to piszę. To że mnie nie lubicie poczytuję sobie za komplement. Zasłuzyłem na to wieloletnią , uczciwą pracą.

Gusta są rózne ; jedni moga sie ze mna zgadzać , inni nie. Ich prawo. Nikomu tego nie zabieram.
..............................................................................
Dziadu Władu – nie pisuję tekstów reklamowych.
........................................................................
Ale najwazniejsze:

wycierac dupy moim nazwiskiem nie pozwolę. Anonimom tym bardziej. Sa najgorszą zarazą kazdego srodowiska. Rozbuchane ego “rozkwita” nad klawiaturą laptoka....
I tylko w tym miejscu. W innym nie maja szans !
.......................................................................
Świstaczku “rockenie” , dla mnie nie jestes anonimem , więc mam nadzieje że nastepnym razem , gdy trafisz na nasz koncert , wylowię cię z tłumu / dwukrotnie chcialem to zrobic ale zabrakło czasu / i osobiscie zapytam o pogardę wobec mnie i smieszność . A ty mi , mam nadzieje, odpowiesz / face to face / ...mam nadzieję . Jesli starczy ci jaj !
W kazdym razie , tak czy siak, ja odpowiem ci z całą pewnością. Obiecuję !!!!! I wszystko stanie sie jasne.
...................................................................
Megalomanie “posenerze” ; paradoksalnie próbujesz odgrywac rolę nieobecnego michaliszyna. Tyle tylko ze w żałosny sposób “grasz” .
Kazdy rozsądny człek wylowi to w moment. Chwalisz sie swoja innością , wiedzą / szczególnie w temacie Zepps / etc etc
Żenujące ; żenujace tym bardziej że nikt nie ma odwagi napisac ci że pier....sz farmazony. A szkoda !
Cały czas trzymam twoją korenspondecję do mnie w temacie bootlegów Zepps i pewnej strony poswięconej Niezniszczalnym. Arcyciekawe.
Łżesz ile wlezie. Cóz , robisz za “gwiazdę” tego forum. W kontekście twej fachowości w temacie King King. Otóż “szczeniaczku” , słyszałem i grałem w audycji King King / demo od Alana / zanim ty w ogóle dowiedziales sie że powstał taki zespół. Nimmo Bros. jeszcze prędzej. A to że ty pusciłes tu jakiegos bąka w ich temacie o niczym nie swiadczy.
Twój wpis swiadczy jedynie o twej żalosnej małości. Uśmialem sie szczerze.
.......................................................................
Od dawna mnie tu nie ma , więc “róbta co chceta” ale od mojego nazwiska wara.
Dać w pysk rownież potrafię . Paru robiacych mi czarny pijar ,osobiście o tym się przekonało.

Życzliwych pozdrawiam a pajacom posyłam hawajski znak pokoju.

Paweł Freebird Michaliszyn
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Dziadek Władek » października 5, 2013, 11:00 pm

Roj pisze:Paweł Freebird Michaliszyn:
[...]
..............................................................................
Dziadu Władu – nie pisuję tekstów reklamowych.
........................................................................
[...]
Od dawna mnie tu nie ma
[...]
Dać w pysk rownież potrafię [...]

Łgarstwo, po trzykroć.
Władek Pękała
" - Blues?... Jest tam, gdzie go słyszysz..."
Awatar użytkownika
Dziadek Władek
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 18532
Rejestracja: listopada 24, 2009, 10:48 am
Lokalizacja: Częstochowa

Postautor: posener » października 6, 2013, 6:13 am

Freebird w niezmiennej formie. Tylko czcionki 40 brakuje. No comments - poniżej poziomu.
Awatar użytkownika
posener
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 6913
Rejestracja: listopada 17, 2008, 7:51 pm

Postautor: azazzello » października 6, 2013, 1:29 pm

Dać w pysk rownież potrafię . Paru robiacych mi czarny pijar ,osobiście o tym się przekonało.
Paweł Freebird Michaliszyn


Górna półka :D
http://www.youtube.com/watch?v=Gk17yncyzOg
Awatar użytkownika
azazzello
blueslover
blueslover
 
Posty: 747
Rejestracja: sierpnia 17, 2006, 2:51 pm

Postautor: kora » października 6, 2013, 3:16 pm

Roj pisze:Nie jestem waszym spowiednikiem, tak wiec zwracam się w tym miejscu do ogółu, żeby mi więcej paszkwili na mój priv nie przysyłać. Słabo mi się robi od waszych małych prywatnych wojenek i tego który z was jest większym znawcą i wie lepiej


sorki :lol: priwów Ci nie wysyłam, wojenek nie toczę ,znawcą tez nie jestem :lol: Także czasami się zastanów nad zasadnością "wrzucania wszystkich do jednego wora " :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
kora
Elf
Elf
 
Posty: 30155
Rejestracja: września 1, 2005, 12:44 pm
Lokalizacja: Katowice

Postautor: Roj » października 13, 2013, 7:27 pm

:D
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 148 gości

cron