Deep Purple - Obiektywni w Kulturze

czyli: muzyka, filmy, zdjęcia

Moderator: mods

Deep Purple - Obiektywni w Kulturze

Postautor: Roj » sierpnia 21, 2013, 1:51 pm

Coś dla fanów Deep Purple.
Mój dobry znajomy Sławek, teść brata mojej żony, przemiły człowiek, podesłał mi link do programu Telewizji Silesia pt. "Obiektywni w kulturze" z dnia 08.08.2013, który prawie w całości poświęcony jest koncertowi Deep Purple we Wrocławiu w dniu 30 lipca 2013 r.
Dla Sławka i jego żony było to szczególne wydarzenia - w tym dniu, 30 lat temu wzięli swój ślub. W prezencie od dzieci i zięciów otrzymali bilety na koncert. Mieli też zaszczyt spotkać się przed koncertem z muzykami Deep Purple, byli także gośćmi programu "Obiektywni w kulturze".

Tutaj link do programu:
http://www.tvs.pl/tv/video,obiektywni_w ... ,9497.html

Sławek poszedł na pierwszy ogień :)

Dodam tylko, że program składa się z dwóch części, a w nich m.in obszerny wywiad z Rogerem Gloverem, a w drugiej części coś dla fanów bluesa -opowieści Andrzeja Matysika ze skansenu ;)
Awatar użytkownika
Roj
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7325
Rejestracja: sierpnia 8, 2009, 7:16 am
Lokalizacja: Rzeszów

Postautor: Marek-Browarek6 » sierpnia 21, 2013, 9:57 pm

Mogę tylko dodać , że koncert był świetny a trzeźwy tym razem Gillan był wokalnie wyjątkowo dobrze dysponowany. Nie wiem czy przestał pić czy może , te barany z polskiego "fuckclubu" nie zdążyły tym razem dostarczyć mu kolejnego prezentu w postaci butli z gorzałą...
Marek-Browarek6
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1816
Rejestracja: października 22, 2005, 5:51 am
Lokalizacja: Warszawa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości