Patykowy Blog

czyli: muzyka, filmy, zdjęcia

Moderator: mods

Patykowy Blog

Postautor: Patyk » kwietnia 15, 2012, 11:40 am

Od jakiegoś czasu dziennikarzę sobie w sposób pół-amatorski. Piszę głównie o tzw. klasycznym rocku i o bluesie, dlatego też sądzę, że mój blog powinien zainteresować niektórych z was. ;)

LINK DO BLOGA

Oprócz czytania recenzji (ostatnio "Locked Down" znanego wam zapewne Dr. Johna), porównań i podsumowań (niedawno próbowałem np. porównać nowe płyty Claptona i McCartneya), czy newsów, można też raz na jakiś czas brać udział w organizowanych przeze mnie konkursach.

Tym razem do wygrania jest składanka Seasick Steve'a, w związku z czym pomyślałem właśnie o waszym forum. ;) Póki co w każdym konkursie bierze udział po kilkanaście osób, więc szansa na wygraną jest stosunkowo duża (co zdradzam na zasadzie "ale nikomu nie mówcie"). Zapraszam więc do czytania i konkursowania.

Pozdrawiam bluesmaniaków. :D

P.S. - Myślałem dobrych dziesięć minut nad wyborem odpowiedniego działu forum. :D Mam nadzieję, że trafiłem. Jeśli nie - proszę moderatorów o wyrozumiałość i przeniesienie tematu w lepsze miejsce.
Awatar użytkownika
Patyk
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: kwietnia 14, 2012, 8:37 pm

Postautor: Patyk » maja 31, 2012, 8:11 am

Może ktoś nie śledzi bloga na bieżąco, a były zainteresowany: jest nowy konkurs, tym razem można wygrać świeżą jeszcze biografię Johnny'ego Casha (nota bene: konsultantem przy tłumaczeniu był znany nam Jan Chojnacki ;)). Zapraszam serdecznie. LINK DO BLOGA
Awatar użytkownika
Patyk
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: kwietnia 14, 2012, 8:37 pm

Postautor: Patyk » października 9, 2012, 4:34 pm

Jeśli ktoś lubi porządnego, teksańskiego blues rocka, to zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. :)

Wygraj pięć płyt ZZ Top!
Awatar użytkownika
Patyk
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: kwietnia 14, 2012, 8:37 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Multimedia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości