Czy warto gra

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

Postautor: Jasiu » lutego 9, 2007, 11:55 pm

Ja mog? w jakim? stopniu nazwa? si? muzykiem zawodowym ale nie przeszkadza mi to w wyra?aniu uczu? na scenie i bawieniu si? tym...Jest to poprostu moja pasja a przy okazji zarabiam graj?c.Ja si? ciesz? ?e mog? robi? to co kocham

pozdrawiam serdecznie :)
Jasiu
blueslover
blueslover
 
Posty: 613
Rejestracja: marca 18, 2005, 12:42 pm

Postautor: Robert007Lenert » lutego 10, 2007, 4:17 pm

Jasiu pisze:Ja mog? w jakim? stopniu nazwa? si? muzykiem zawodowym ale nie przeszkadza mi to w wyra?aniu uczu? na scenie i bawieniu si? tym...Jest to poprostu moja pasja a przy okazji zarabiam graj?c.Ja si? ciesz? ?e mog? robi? to co kocham

pozdrawiam serdecznie :)

Pododobnie mam... a nawet identycznie :)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Jedi » lutego 10, 2007, 8:31 pm

Nawi?zuj?c do tematu r?wnie? jestem w liceum i te? bardzo chcia?bym zarabia? graj?c ale jednak mam zamiar studiowa? (znaj?c realia w naszym kraju) tak?e gra? ze swoim zespo?em, zastanawiam si? tak?e nad akademi? muzyczn?. Je?li postawisz wszystko na jedn? karte to je?li nie wypali sko?czysz na weselu niestety:/.
Awatar użytkownika
Jedi
blueslover
blueslover
 
Posty: 495
Rejestracja: lutego 11, 2006, 7:00 pm

Postautor: Kruposz » lutego 10, 2007, 11:40 pm

jestem w klasie maturalnej...i z koncertami wychodze na zero - p?ki co to zarobku z tego nie ma...ale za to jest ?wietna zabawa :) zawsze zwracaj? za podr?? i dadz? pare piwek...
Awatar użytkownika
Kruposz
bluesman
bluesman
 
Posty: 393
Rejestracja: maja 1, 2006, 11:10 am
Lokalizacja: Rzesz?w / Kraków

Postautor: Jasiu » lutego 11, 2007, 4:27 am

Jedi pisze:Nawi?zuj?c do tematu r?wnie? jestem w liceum i te? bardzo chcia?bym zarabia? graj?c ale jednak mam zamiar studiowa? (znaj?c realia w naszym kraju) tak?e gra? ze swoim zespo?em, zastanawiam si? tak?e nad akademi? muzyczn?. Je?li postawisz wszystko na jedn? karte to je?li nie wypali sko?czysz na weselu niestety:/.


Ja postawi?em a r?wnie? jestem studentem Akademii Muzycznej

Wszystko da si? zrobi? przynajmniej ja tak uwa?am. :D

pozdrawiam serdecznie
Jasiu
blueslover
blueslover
 
Posty: 613
Rejestracja: marca 18, 2005, 12:42 pm

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 416 gości

cron