Szko?y muzyczne dla doros?ych

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

Szko?y muzyczne dla doros?ych

Postautor: doli » października 18, 2006, 3:22 pm

Witam,
Nie wiecie moze czy jest cos takiego jak skzola muzyczna dla doroslych? Mam 27 lat a zapalilem sie do nauczenia gry na trabce :), a moze lepiej komus zaplacic zeby dal mi jakies prywatne lekcje?
Pozdrawiam
Doli
doli
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 9
Rejestracja: listopada 23, 2005, 2:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Kruposz » października 19, 2006, 9:10 am

podejd? sobie do szko?y muzycznej i spytaj o indywidualny tok nauczania,ja taki mam :) i p?ace jakie? 50z? za miesi?c (1 godzina w tygodniu tylko :-/ ale zawsze co?)
Awatar użytkownika
Kruposz
bluesman
bluesman
 
Posty: 393
Rejestracja: maja 1, 2006, 11:10 am
Lokalizacja: Rzesz?w / Kraków

Postautor: freewiktor » października 27, 2006, 5:55 pm

S? szko?y,kt?re nazywaj? si? Ma?a Akademia Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.
Napewno jest taka we Wroc?awiu i Krakowie

Pozdr 8)
a.
Awatar użytkownika
freewiktor
bluesman
bluesman
 
Posty: 307
Rejestracja: sierpnia 25, 2004, 7:03 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postautor: MałaAlejaRóż » października 27, 2006, 7:50 pm

U nas w Toronto te? posta?o ostatnio co? w tym stylu. Znaczy dok?adnie nie wiem jak to u nas dzia?a, bo ostatnio na jubileuszu naszego Muzyka,SOA i K?dzio?eczki by?am i co? m?wili, ?e poszerzaj? spektrum wiekowe je?eli tylko znajd? si? ch?tni-tokiem wieczorowym, ale wiem dok?adnie bo si? zagada?am;) Tylko w?a?nie nie wiem czy to b?dzie sama nauka gry na instumentach, czy inne historie muzyki, harmonie itp te?;)
(qrna, co? sie zagnata?am w tym "wiem" i "nmie wiem" :P ale kij :P)



[Ale w og?le jaka radocha by?a jak takie dzieciaki gra?y Beatli "Obladi Oblada" i w po?owie wyszed? taki mega maluch z trzy razy od niego wi?ksz? elektryczn? gitar? i waln?? sol?wke :shock: :D :D sor, ?e nie ma temat, ale ja jeszcze ci?gle ?yje t? imprez?;) ...a kolejna taka dopiero za 5 lat :( ]
"Bo w życiu tylko to się liczy, żeby iść razem na 6 (14;) nogach i jednej smyczy"

http://alteri.pl
http://www.psia-krew.pl/3-1.php
http://www.stoppseudohodowcom.org/
MałaAlejaRóż
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 851
Rejestracja: września 5, 2004, 6:30 pm
Lokalizacja: z odzysku

Postautor: kopruch » października 30, 2006, 9:01 am

a moze ktos zna jakies programy z lekcjami na kompa.Ja znalazlem cos takiego jak - Jamorama. Jeszcze tego nie widzialem ale moze ktos zna jakies inne albo moze trzoche przyblizy? wlasnie ten :?:
streemo.pl/zamach stanu
Awatar użytkownika
kopruch
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 105
Rejestracja: kwietnia 16, 2006, 6:02 am
Lokalizacja: Siemianowice Sl.

Postautor: alojz keta » października 30, 2006, 9:50 am

je?eli chodzi o gitar? to Jacek Polak /Mr. Pollack/ wyda? takie szkoleniowe VHS/DVD dla gitarzyst?w, oraz polecam miesiecznik "Gitarzysta", w kazdym numerze jest p?ytka z ?wiczeniami.
Awatar użytkownika
alojz keta
bluesman
bluesman
 
Posty: 340
Rejestracja: lutego 26, 2005, 9:02 am
Lokalizacja: Miko??w

Postautor: Kuba Chmiel » października 30, 2006, 12:49 pm

Awatar użytkownika
Kuba Chmiel
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 4230
Rejestracja: września 18, 2005, 11:20 am
Lokalizacja: Katowice


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 140 gości