Czcionka do tab?w na harmonijk? + Bunusik :)

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

Czcionka do tab?w na harmonijk? + Bunusik :)

Postautor: maniacz » sierpnia 3, 2006, 9:44 pm

Witam wszystkich!!

To jest m?j pierwszy post na tym forum ,kt?re to zreszt? niedawno odkry?em :D . Pierwsze blue-notes z mojej harmoszki wydoby?em ju? par? ?adnych lat temu ,jednak od d?u?szego czasu nie zajmowa?em si? ni? :( . Mam nadziej? ,i? nadszed? teraz jej renesans w moim ?yciorysie :D:D

Przy okazji chcia?em si? z wami podzieli? czym? co niedawno stworzy?em. Jest to czcionka(+kilka tab?w) przy pomocy kt?rej mo?na zapisa? taby w taki spos?w w jaki zosta?y one spisane w podr?cznikach do nauki gry S?awomira W. :D (z jego dzie? uczy?em si? bluesowej harmonijki i ten spos?b zapisu tabulacji jest mi najbli?szy ,przypuszczam ,?e nie mnie jedynemu -tote? si? dziel? :) )

Ponadto mam pro?b? ,czy kto? m?g?by mi powiedzie? jak nazywa si? utw?r i kto jest jego wykonawc? ,kt?ry mo?na by?o us?ysze? w czo??wce ,niestety nie nadawanego ju? na antenie tr?jki programu "Bielszy odcie? bluesa"?
maniacz
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: sierpnia 2, 2006, 6:26 pm
Lokalizacja: Żory/Gliwice

Postautor: wyderko » sierpnia 3, 2006, 11:46 pm

Fajnie, tyle ?e chyba "czcionka do tab?w" istnieje ju? od dawna...
PS - ?ycz? mi?ej nauki gry :)
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 171 gości