Tabulatury na harmonijk

...czyli teoria i praktyka muzykowania

Moderator: mods

Postautor: wyderko » lipca 14, 2006, 12:15 am

A ja po prostu polecam oboj?tnie jaki program, kt?ry potrafi "zwalnia?" muzyk? bez zmiany tonacji - wtedy rozpracowywanie ze s?uchu jest ?atwiejsze - tym sposobem mo?na nawet Poppera rozpracowa?, hehe :). Jest to przy okazji trening s?uchu, gdy pr?bujemy zagra? sami zagrywk? w zwolnionym tempie. No i jaka przyjemno??, gdy sami rozpracujemy kawa?ek, bez ?adnych tab?w itp :D. Oczywi?cie to dla tych, kt?rzy z w miar? wolnymi kawa?kami sobie radz?.

Grajcie na harmonijce, improwizujcie, jamujcie z gitarzystami!
wyderko
bluesman
bluesman
 
Posty: 387
Rejestracja: sierpnia 9, 2005, 6:57 pm

Postautor: Sunny_Summer » sierpnia 2, 2006, 10:33 am

Hej!
Jestem nowa :shock: i nie znam mam nadzieje ze narazie nikogo z Was.Harmonijke te? mam od niedawna .Gram za to juz dluzej na saxie altowym.Nie jest to jaka? profesjonalna gra.Gram w orkiestrze detej.Korzystaj?c z tego ?e s? wakacje chcialabym jakos pocwiczyc i gre na saxie w kierunku blues(nie tylko utwory typowo orkiestrzane)jak i na harmonijce.Moze z Was ma jakies ciekawe i do?? latwe tabulatury takie na poczatek nauki.Bylabym wdzieczna za jak?kolwiek pomoc. :D
Sunny_Summer
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: sierpnia 2, 2006, 9:02 am

Postautor: zywy trup » sierpnia 2, 2006, 11:43 am

wyderko pisze:A ja po prostu polecam oboj?tnie jaki program, kt?ry potrafi "zwalnia?" muzyk? bez zmiany tonacji -


Co to za program?? jest za free? A i co to jest Bendometr?
Czy mozna tym stroic Harmonijk? mam juz prawie wszystkie rozstrojone.
Po 10L weszla korozja pokryw w miejscu dziurek najczescie uzywanych:)
no i nolot na mosiadzu okropnie wyglada to.
zywy trup
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 6
Rejestracja: czerwca 23, 2006, 7:27 am
Lokalizacja: 3-miasto

Postautor: marek haga » sierpnia 2, 2006, 12:14 pm

zywy trup pisze:
wyderko pisze:A ja po prostu polecam oboj?tnie jaki program, kt?ry potrafi "zwalnia?" muzyk? bez zmiany tonacji -


Co to za program?? jest za free?


Np. Transcribe:
http://www.seventhstring.co.uk/xscribe/xscsetup.exe
Nie jest free, ale ?ci?gnij dem?wk? i sprawd?.
MS
Awatar użytkownika
marek haga
bluesman
bluesman
 
Posty: 244
Rejestracja: stycznia 5, 2006, 11:09 am
Lokalizacja: Bjałystok

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Warsztaty i dyskusje...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

cron