ROCKTRON!!

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

ROCKTRON!!

Postautor: mr izzy » listopada 15, 2006, 7:18 pm

witajcie mam zamiar zmieni? przester...do tej pory u?ywa?em digitecha rp-80 i ibaneza ds-7 ...chce kupi? co? lepszego ...s?ysza?em ?e analogowe s? najlepsze...kto? mi powiedzia? ?e przy pomocy przesteru rocktron b?de mog? zrobi? wszystko...prosze o porade...nigdy nie s?ysza?em tych przester?w porad?cie kt?ry z tych rocktron?w b?dzie najlepszy...chcia?bym mie? mi?siste brzmienie ...?eby by?o g?ste
Awatar użytkownika
mr izzy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 67
Rejestracja: października 15, 2006, 4:08 pm
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postautor: Luke » listopada 17, 2006, 10:43 am

Troszku tych Rocktron'?w mam pod nosem... Powiedz, jaki rodzaj przesteru najbardziej Ci? interesuje? Sprubuj? bardziej rzeczowo odda? Ci urode, charakter danego modelu.

http://www.musiccenter.pl/?mod=search&g ... d=rocktron

POZDRAWIAM
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: mr izzy » listopada 17, 2006, 3:48 pm

hmm chcia?bym ?eby ten przester by? miesisty ...?eby jaknajbardziej lampe przypomina?...s?ysza?em ?e te analogowe rocktrony w?a?nie takie s? ...ale chcia?bym na nim te? moc zrobi? te? jaki? lekki bluesowy przesterek ...ale g??wnie chodzi mi o to ?eby by? g?sty i miesisty ...?eby poprostu power by?...a co do konkretnego modelu to w?a?nie nie weim bo nie mia?em doczynienia z tymi przesterami nigdy ...
Awatar użytkownika
mr izzy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 67
Rejestracja: października 15, 2006, 4:08 pm
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postautor: Luke » listopada 17, 2006, 4:11 pm

Ten jest najbardziej adykwatny co do Twoich potrzeb:
http://www.musiccenter.pl/?mod=item&g1= ... 12&id=6968

Je?li jednak jest to wydatek ponad przeznaczony bud?et to proponuje symulacje Rectifier:
http://www.musiccenter.pl/?mod=item&g1= ... 12&id=6969
Krzysztof Siewruk

www.smokestack.pl
Awatar użytkownika
Luke
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 936
Rejestracja: czerwca 23, 2005, 4:33 pm

Postautor: mr izzy » listopada 17, 2006, 7:57 pm

no tamten pierwszy napewno spoko brzmi ale kurde drogi ...ten drugi ca?kiem przyzwoity si? wydaje ...b?de musia? podjechac sobie do jakiego? sklepu muzycznego i sobie obs?uchac go ...dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
mr izzy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 67
Rejestracja: października 15, 2006, 4:08 pm
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postautor: Leszek Jakubczak » listopada 18, 2006, 1:24 am

Pytanie dla mnie podstawowe - czy chcesz "dopali? lamp?" czy chcesz uzyska? fajny przester na tranzystorze?
No i na czym grasz?
Awatar użytkownika
Leszek Jakubczak
blueslover
blueslover
 
Posty: 681
Rejestracja: lipca 12, 2005, 9:35 am
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: mr izzy » listopada 18, 2006, 9:38 am

chce uzyska? fajny przester na tranzystorze...gram na epiphone les paul studio ..efekty: digitech rp-80 , ibanez ds-7(kt?rego chce sprzeda
Awatar użytkownika
mr izzy
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 67
Rejestracja: października 15, 2006, 4:08 pm
Lokalizacja: okolice Rzeszowa

Postautor: Leszek Jakubczak » listopada 18, 2006, 4:13 pm

Ja za czas?w grania na tranzystorze (na szcz??cie ju? si? sko?czy?y :D ) gra?em na Boss DS-2 i by?em ca?kiem zadowolony - w?asnie by? dosy? "mi?sisty". Rocktron?w nie znam i Krzychu na pewno doradzi? ci najlepsze modele, ale mo?e zapytaj si? jeszcze Krzycha czy nie poleci? by Ci jeszcze czego? innego - troch? ma tego w sklepie - a mo?e jest co? ciekawszego od Rocktron?w. Mo?e co? na lampie? tak jak ten pierwszy (dro?szy) model Rocktrona. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Leszek Jakubczak
blueslover
blueslover
 
Posty: 681
Rejestracja: lipca 12, 2005, 9:35 am
Lokalizacja: Warszawa


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości

cron