Mesa/Boogie 1x12" + zamkni?ta paczka 1x12" czy jes

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Mesa/Boogie 1x12" + zamkni?ta paczka 1x12" czy jes

Postautor: chmmurka » października 21, 2006, 7:26 pm

Witam,
W?a?nie zakupi?em piecyk Mesa/Boogie Studio Caliber DC-2, wprawdzie ma on tylko 22 Watt, ale g?o?no?ci? niewiele ust?puje Fenderowi Hot Rod Deluxe na kt?rym gra?em przez ostatnie 5 lat. Mimo wszystko zamierzam dokupi? do niego paczk? 1x12” (na z Celestion Vintage 30) z zamkni?tym ty?em, prawdopodobnie Labogi. Czy kto? grywa? na takim zestawie.. tzn. piec 1x12” + kolumna 1x12” ?
Je?li tak to prosz? o opinie, jakie s? plusy i minusy takiego rozwi?zania. Zale?y mi na troszk? lepszym dole (st?d zamkni?ta Laboga w wersji Standard) i ca?o?? mog?aby deko g?o?niej zagra? ni? sam piec. Jak macie jakie? alternatywne pomys?y, to z ch?ci? poczytam i si? zastanowi?.
Thx z g?ry i pozdrawiam.

Ps. Grywam g??wnie bluesa, jazz, funky, troch? lekkiego rocka, tak?e, ?adna „elektrownia” z powalaj?c? moc? nie jest mi potrzebna ;-)
chmmurka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: lutego 24, 2006, 5:18 pm

Postautor: leszekblues » października 27, 2006, 2:08 pm

pomysl o 2x12" jesli idzie o d??
leszekblues
 

Postautor: chmmurka » października 29, 2006, 11:12 am

leszekblues pisze:pomysl o 2x12" jesli idzie o d??


No mysla?em ju?, ale zastanawiam si? czy 2x12" do takiej mocy, to troche nie przy du?o...? CHcia?bym wykorzysta? r?wnie? g?o?nik z pieca i nie wiem, czy w takim wypadku wzmak sobie poradzi...
chmmurka
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: lutego 24, 2006, 5:18 pm

Postautor: leszekblues » października 30, 2006, 10:15 am

NO fakt
G?osnik z pieca moze nie byc s?yszalny ale ......zawsze mozna go od??czyc i wtedy bedziesz lecia? na samej kolumnie
22w i BOx 140w dobrze pamietam?
leszekblues
 


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 255 gości