MXR DynaComp 102

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

MXR DynaComp 102

Postautor: Leszek75 » września 25, 2006, 10:39 pm

Kto? tego u?ywa. Prosz? o opinie (w?asne b?d? zas?yszane, z naciskiem na pierwsze)
Awatar użytkownika
Leszek75
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 24
Rejestracja: marca 2, 2006, 1:13 am

Postautor: bluesman7 » września 29, 2006, 2:04 pm

hej.Ja mam to w swoim ekwipunku.Stosuj? w wybranych numerach.Dobrze wyr?wnuje pasmo, przyjemnie podbija g?rne czestotliwo?ci w 2 i 4 pozycji strata.Nadaje przyjemnej mi?kkiej compresji wydobywanym d?wi?kom. Niestety nie por?wnywa?em go z innymi compresorami, wi?c ci??ko mi efekt MXR-a odnie?c do innych firm,ale og?lnie musz? przyznac,?e w stosunku do swej ceny -jest bardzo dobry.
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm

Postautor: Leszek75 » września 30, 2006, 12:01 am

Jak ustawiasz ga?y? Cz?sto spotykanym ustawieniem jest Output - godz. 14, Sensitivity - godz. 10. Wg producenta jest to ustawienie wyj?ciowe (np. David Gilmour tak gra) Moim zdaniem s?ycha? wyra?nie okrojony atak.
Awatar użytkownika
Leszek75
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 24
Rejestracja: marca 2, 2006, 1:13 am

Postautor: bluesman7 » września 30, 2006, 12:39 am

out put -na drugiej, intensywnosc na dziewi?tej. Przy intensywno?ci powyzej dziewi?tej za bardzo ingeruje w brzmienie i jak m?wisz-mocno okraja atak, poprzez co tracimy naturalna dynamike instrumentu,choc w niekt?rych sytuacjach to niczemu nie szkodzi...
Sebastian Kozłowski
Awatar użytkownika
bluesman7
bluesman
bluesman
 
Posty: 328
Rejestracja: października 24, 2005, 1:11 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości