Co? trzaska w nowym lampiaku.

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Co? trzaska w nowym lampiaku.

Postautor: claxon » września 8, 2006, 11:10 pm

Zakupi?em nowy piec (Peavey Classic 30) i po w??czeniu go s?ycha? momentami jakie? trzaski a czasami nawet lekki ?wist oraz falowanie d?wi?ku. Objawy przewa?nie mijaj? po kilku minutach. Czy jest to normalne w tym piecu czy powinienem go odda? do sklepu?
claxon
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: września 8, 2006, 10:59 pm

Postautor: kaniol » września 9, 2006, 12:25 am

z tego co mi wiadomo to lampy potrzebuja troche czasu zeby sie nagrza?, dlatego masz tam 2 wy??czniki (power i stand-by). wiec jezeli po kilku minutach 'objawy' mijaj? to chyba wszystko ok. ale mog? si? myli? :)
Awatar użytkownika
kaniol
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 119
Rejestracja: września 11, 2005, 1:43 pm
Lokalizacja: chorzów/gliwice

Postautor: claxon » września 9, 2006, 1:37 pm

kaniol pisze:z tego co mi wiadomo to lampy potrzebuja troche czasu zeby sie nagrza?, dlatego masz tam 2 wy??czniki (power i stand-by). wiec jezeli po kilku minutach 'objawy' mijaj? to chyba wszystko ok. ale mog? si? myli? :)


W tym modelu jest tylko jeden wy??cznik. Nie ma "Stand By". Piec w??cza si? oko?o 15 sekundach. Niestety te trzaski i gwizdy bardzo mi uprzykszaj? ?ycie, i czasami pojawiaj? si? nawet po p?? godzinie grania i s? dosy? g?o?ne. Oddam go do reklamacji.
claxon
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: września 8, 2006, 10:59 pm

Postautor: Jedi » września 9, 2006, 1:47 pm

Oddaj i to jak najszybciej;].
Awatar użytkownika
Jedi
blueslover
blueslover
 
Posty: 495
Rejestracja: lutego 11, 2006, 7:00 pm

Postautor: claxon » września 9, 2006, 2:58 pm

Tak to wygl?da:

http://s001.wyslijto.pl/index.php?file_ ... gk=leasing

To chyba nie jest normalne zachowanie pieca lampowego?
claxon
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: września 8, 2006, 10:59 pm

Postautor: Robert007Lenert » września 9, 2006, 4:12 pm

Wyglada na walniety potencjometr...lub zimny lut...
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Kruposz » października 12, 2006, 8:53 pm

heh ja po zakupieniu ashdowna basowego siad?em w domu zaczynam gra? a tu co? szumi... :wink: kombinuje z potencjometrami w basie,z potencjometrami we wzmacniaczu...po 15 minutach zauwa?y?em ?e szumi wiatrak ch?odz?cy :D moze troche nie na temat napisa?em :P
Awatar użytkownika
Kruposz
bluesman
bluesman
 
Posty: 393
Rejestracja: maja 1, 2006, 11:10 am
Lokalizacja: Rzesz?w / Kraków


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 207 gości