Mam problem...

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Mam problem...

Postautor: kubass » sierpnia 24, 2006, 3:20 pm

Witam
Ca?kiem niedawno (miesi?c temu) kupi?em u?ywanego Ibaneza Tube Screamera TS-9. Wszystko by?o ok. Gra?em na nim przez ten miesi?c i nic si? nie dzia?o. Wczoraj rowniez na nim gra?em jednak wy??czy?em go na chwilk? ale ju? z powrotem niestety nie chcia? si? w??czy?... :? Tzn sygna? przez niego przechodzi, gitara gra normalnie, tylko jak chce go w??czy? to w ogole ?adnej zmiany nie ma. W ogole sie nie w?acza :cry: Zasilam go bateri? 9V. Pr?bowa?em w?o?y? inn? baterie ale to te? nic nie da?o. Baterie s? dobre bo w moim Boss'ie DS-1 wyszstkie id?... Tak?e raczej to wina baterii nie jest. Nie wiem co to mo?e by?. Mo?e kto? z Was mi poradzi i pomo?e??
Z g?ry wielkie dzi?ki.
Pozdrawiam.
kubass
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 22
Rejestracja: czerwca 13, 2006, 1:44 pm
Lokalizacja: Ko?obrzeg

Postautor: KAJTEK » sierpnia 24, 2006, 5:52 pm

Najprawdopodobniej pad? w??cznik. Zobacz mo?e jaki? kabelek id?cy do niego si? rozlutowa?. Sygna? zawsze b?dzie przechodzi? przy wy??czonym efekcie bo tak to jest skonstruowane.
"Kiedy ostatni słuchacze dawno już opuścili klub
I najwyższy czas wrócić do domu i odpocząć,
Zdejmuję swoją gitarę i wychodzę.
Na zewnątrz dawno już wstał świt.
Właśnie wtedy jest SIÓDMA W NOCY"

www.kajetandrozd.pl
Awatar użytkownika
KAJTEK
bluesman
bluesman
 
Posty: 262
Rejestracja: grudnia 22, 2005, 8:36 pm
Lokalizacja: Gliwice


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

cron