Dobry piec gitarowy do ok 1200 z?

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Dobry piec gitarowy do ok 1200 z?

Postautor: luk@s » sierpnia 23, 2006, 2:11 pm

Cze??,
mam zamiar kupi? sobie piec gitarowy. Mam na ten zakup przeznaczone ok 1200 z?. Jestem jednak zielony w tym temacie i kompletnie si? nie znam ;) wi?c prosi?bym o pomoc. Co mogliby?cie poleci?, doradzi?... Czy kupi? co? nowego czy raczej u?ywane... Wiem, ?e za tak? kas?(chyba) czego? "super" nie wyrw? ale te? samego "dziadostwa" w tym przedziale cenowym nie ma ;) Z g?ry dzi?ki :)
luk@s
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 26
Rejestracja: czerwca 6, 2006, 4:58 pm

Postautor: jurek87 » sierpnia 23, 2006, 2:41 pm

Hej!

Od pi?tku b?d? mial na sprzeda? swojego Monacora (GAT1250R). Pelna lampa 50W, 2,5 kanalu - czysty plus 2 rodzaje przesteru plus boost na czystym. Ten sam piec jest teraz firmowany przez Randalla jako RH50T. Ja mam wersj? kombo z 12" glo?nikiem. Brzmi znakomicie, zrobilem z nim par? nagra?, koncert?w, jam sessions - wsz?dzie zrobil dobre wra?enie. Na ?yczeni? opublikuj? linki do mp3. Kupilem niecale 2 lata temu jako nowy za 1999 zl. Lampy mocy maj? ok. 2 miesi?ce (2xEL34). Sprzedaj?, bo przenosz? si? na wi?ksze sceny i kupuj? half-stack Marshalla. Cena wywolawcza - powiedzmy 1300 zl. Do ogrania w Poznaniu.
Awatar użytkownika
jurek87
bluesman
bluesman
 
Posty: 231
Rejestracja: października 6, 2005, 1:14 pm

wzmacniaki

Postautor: tomo » sierpnia 25, 2006, 8:10 pm

witam. ja natomiast mam do sprzedania mam fendera USA 2x12 tyle ze tranzystor wiencej tu:
http://gielda.sound.pl/Info.aspx?offerCode=44944
nie ma nic pi?kniejszego ni? gitara, chyba ?e dwie gitary :)
tomo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: lutego 15, 2006, 4:56 pm
Lokalizacja: ?ywiec

wzmacniaki

Postautor: tomo » sierpnia 25, 2006, 8:11 pm

witam. ja natomiast mam do sprzedania fendera USA 2x12 tyle ze tranzystor wiencej info tu:
http://gielda.sound.pl/Info.aspx?offerCode=44944
nie ma nic pi?kniejszego ni? gitara, chyba ?e dwie gitary :)
tomo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: lutego 15, 2006, 4:56 pm
Lokalizacja: ?ywiec


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 350 gości

cron