Przewody Laboga

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Przewody Laboga

Postautor: tomo » czerwca 28, 2006, 8:52 pm

witam. czyta?em recenzje i kilku znanych pan?w u?ywa takowych, warto zap?aci? ponad 100 za ten towar?Czy kto? u?ywa i s?yszy jaka jest r?znica mi?dzy standardowymi przewodami za 30 z??
nie ma nic pi?kniejszego ni? gitara, chyba ?e dwie gitary :)
tomo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: lutego 15, 2006, 4:56 pm
Lokalizacja: ?ywiec

Postautor: paskud » czerwca 28, 2006, 9:46 pm

100 z? to przyzwoita cena za porz?dny kabelek
same wtyczki w miar? pancerne to 20 zeta za sztuk? - do tego dobry kabel kierunkowy i porz?dne lutowanie - zreszta na stronie s? opinie :)

my?l?, ?e to dobrze wydana st?wa
pozdrawiam paskudnie ;)
paskud
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 187
Rejestracja: maja 3, 2005, 9:42 pm
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postautor: grechut » czerwca 28, 2006, 10:46 pm

nie korzystalem nigdy z przewodu za 100. moje za 30 psuja sie 2 razy do roku srednio czyli nie jest zle. zawsze mozesz zalutowac.
jak zamierzasz porzadnie grac(tzn koncerty) pomysl o bezprzewodowym. za 800 juz cos porzadnego kupisz
grechut
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 152
Rejestracja: czerwca 27, 2006, 9:32 pm
Lokalizacja: gliwice

Postautor: Kruposz » czerwca 29, 2006, 11:40 am

no ja mam jak?? niefirm?wke za 30z? ale jak kumpel mi po?yczy? kiedy? kabel laboga (co? 120z? za niego da?) to sie poczu?em jakbym gra? na innym instrumencie :wink: sam mam ochote zainwestowac...
Awatar użytkownika
Kruposz
bluesman
bluesman
 
Posty: 393
Rejestracja: maja 1, 2006, 11:10 am
Lokalizacja: Rzesz?w / Kraków

Postautor: Basman » czerwca 29, 2006, 6:20 pm

Kable Laboga s? dobre.

Ale.

Ja mia?em ostatnio kabla Sommera z wtykami Neutrika, kt?ry mi kumpel zawodowo zrobi?.

Kupi?em Planet Wavesa i por?wna?em.

W sumie bez r??nicy.

Po czym polaz??m do sklepu, i kumpel m?wi, ?e ma zajefajne kable, i ?ebym wypr?bowa?. Ja na to, ?e kabel jest kabel i szlus.

No to on m?wi - wypr?buj.

Wi?c wzi?li?my takiego planet?ejwsa jak m?j, i na tej samej gitarze przy tym samym ustawieniu pieca przek?adali?my kable tam i z powrotem.

R??nica nieziemska.

Na planet?ejwsie gotara gra panoram? z uwypukleniem g?ry (testing by? na musicmanie 5strunowym, g?owie Ashdown - Pilichowski i paczkach Ashdowna z serii ABM 1x15 X 4x10 z hornem).

Jak wpi??em drugi kabel - r??nica zdumiewa na ucho nawet takiego cynika jak ja.

Gitara odezwa?a si? pe?nym pasmem z uwypukleniem ?rodeczka jak?e po??danego. Diametralna r??nica.

Chodzi o kable Monster po 400 z? sztuka....

Ale Labogi s? wporzo. Paru kumpli basman?w ma i sobie chwali.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: tomo » czerwca 29, 2006, 8:48 pm

to ciekawe co panowie pisz? ,rozumiem ?e im lepsza jako?? kabla tym mniejsze wszelakie zak??cenie poza jako?ci? przenoszonego dzwi?ku. Czy dobrze my?le? jako? nie jestem przekonany do sys bezprzewodowych i to za tak? kase! to chyba zb?dny wydatek moim zdaniem,a wy jakie macie zdanie na ten temat?
nie ma nic pi?kniejszego ni? gitara, chyba ?e dwie gitary :)
tomo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 20
Rejestracja: lutego 15, 2006, 4:56 pm
Lokalizacja: ?ywiec

Postautor: Pink_FloyD_ » czerwca 29, 2006, 11:08 pm

tomo pisze:to ciekawe co panowie pisz? ,rozumiem ?e im lepsza jako?? kabla tym mniejsze wszelakie zak??cenie poza jako?ci? przenoszonego dzwi?ku. Czy dobrze my?le? jako? nie jestem przekonany do sys bezprzewodowych i to za tak? kase! to chyba zb?dny wydatek moim zdaniem,a wy jakie macie zdanie na ten temat?

To zale?y od klasy gitary i wzmacniacza,masz dobrej klasy instrument i wzmacniacz,mo?esz zepsu? ca?a zabaw? kablem,czyli tzw.przewodem.Tak jak Basman pisa?,same wtyki z ?redniej p??ki kosztuj? 20 zeta za sztuk?,wi?c kupuj?c przew?d za 30 zeta cza by? swiadomym co do jego skuteczno?ci.A co do system?w bezprzewodowych te? jako? nie jestem przekonany...dobry kabel to podstawa!!!a...ostatnio wymieni?em kabel ??cz?cy wzmacniacz z kolumn?,kupi?em z tzw.g?rnej p??ki i mo?ecie mi wierzy? ?e r??nica zdumiewaj?ca.....
Pink_FloyD_
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 52
Rejestracja: sierpnia 5, 2005, 11:14 am
Lokalizacja: Lubliniec

Postautor: Sławek Nalej » lipca 3, 2006, 5:21 pm

Jak tylko uzbieram wiecej kasy, to kupie koncowki Neutrika i kilka metrow Klotza. W gre wchodza takze Monster i Pro Co.

Kabel to taka wazna rzecz, ktora wielu muzykow ignoruje. A wplyw na brzmienie rzeczywiscie jest duzy.
Awatar użytkownika
Sławek Nalej
bluesman
bluesman
 
Posty: 272
Rejestracja: września 1, 2005, 2:56 pm
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: escombo » lipca 11, 2006, 1:55 am

wiem co? o tym. Ja kupi?em ostatnio chi?ski przew?d Silk Road po 3 z? za metr bie??cy i w miare fajne wtyczki po 5 zeta sztuka. Por?wnywa?em z kablem KLOTZ-a i wychodzi tragedia. Nigdy nie by?o mnie sta? na Planet Wavesy, ale spodziewam si?, ?e je?eli mi?dzy KLOTZ-em a chi?skim Silk Roadem jest taka przepa??, to do Planet Wavesa musi by? im obu naprawd? daleko.
Awatar użytkownika
escombo
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 19
Rejestracja: lipca 28, 2005, 12:26 pm
Lokalizacja: Glasgow


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości