Basi?ci pomo?ecie?

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Basi?ci pomo?ecie?

Postautor: Black_Beauty » czerwca 12, 2006, 11:10 pm

Witam.
M?j przyjaciel zmienia sprz?t i poprosi? mnie bym popyta? si? na forum o ten sprz?cik :
http://www.bigbeat.pl/product_info.php? ... ts_id=1432

Ch?opak wie ,?e warto zainteresowa? si? czym? u?ywanym ,a w oko wpad?y mu takie maszyny :
http://www.allegro.pl/item109287969_wzm ... 2x15_.html

http://www.allegro.pl/item108948473_wzm ... onics.html

http://www.allegro.pl/item107726277_tra ... azja_.html

Ma mie? na to ok 2000 z? Gra na corcie z dwoma Bartolini chyba mk II jakby to by?o wa?ne

Dorad?cie jak mo?ecie co lepiej odrzuci? z listy ,a czym si? bardziej zainteresowa?.

Pozdrawiam
JUNAK PĘDZI SILNIK RZĘZI !
Awatar użytkownika
Black_Beauty
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: maja 6, 2006, 10:06 pm
Lokalizacja: Biskupiec

Postautor: Basman » czerwca 13, 2006, 7:40 am

Lanej won. To niefajne jest. Scheisse.

Box head te? nie baudzo, bo za 1700, to mo?na wyharata? albo co? z drugiej r?ki, albo na przyk?ad nowego sze??setwatowego Ashdowna Mag 600, jakiego mam chwilowo. Nie jest to haj end, ale bardzo poprawna, mocna i niedroga konstrukcja (maj? te? dobrego dilera w Polandzie, co by by?o istotne w razie awaryjki).

Box zestaw z allegro - mo?e niby fajnie zagada?, ale to nierynkowy sprz?t. Znaczy jak kupisz, to potem ci??????????ko sprzeda?.

Trejseliot jak najbardziej. Nie wiadomo co to za paczka, ale mo?e gada?. Trejs zagada na 99 % :twisted: .

Ja bym rozci?gn?? temat w czasie, i je?li nie ma mo?liwo?ci dofinansowania, to najpierw 1 element, ale dobry - np. head, a potem zbieranie makulatury i surowc?w wt?rnych i jaka? fajna paczka.

I z nastawieniem, ?e head to mo?e by? spokojnie Ash z serii Mag albo jakie? Hartke, albo nawet Gallien Krueger z serii Backline, a paczka powinna by? bardzo dobra, z dobr? skuteczno?ci?. Jak kolega za jaki? czas dociu?a kas?, to takiego Harte/Asha/GK spoko opchnie za uczciwe piniundze, i doinwestuje zakup jakiego? zawodowego w pe?ni heada.

Je?li nowe graty mia?yby by?, to www.mbs.evision.pl .

Cho? kole?, co ten sklep prowadzi, ma czasem u?ywane wynalazki w dobrej cenie, bo bierze od ludzi w rozliczeniu.

Je?li u?ywki, to bym jeszcze rozpyta? na FORUM PILICHA i na BASOOFCE

Jeszcze niech si? kolega zastanowi, czy naprawd? chce mie? paczk? 4x10".

Bo ja na przyk?ad te? bym chcia? mie?, ale to wa?y i kup? miejsca zajmuje, a jak si? nie gra czarnej jazdy dla szatana i nie trzeba mie? wiatru w spodniach, mo?na rozwa?y? inny zestaw g?o?nik?w. Np. 1 paka 2x10", a druga 1X15.

Mnie si? uda?o kupi? mniej tyypow? konstrukcj? 4x8" Ampega, i koledzy z zespo?u twierdz?, ?e bardzo poprawnie teraz zachowuj? si?na scenie. W tym samym zespole wcze?niej mia?em comba Nemesis NC 210 i Warwick CCL, koledzy twierdz?, ?e teraz jest o niebo lepiej i wszystko gra. Generalnie zgadzam si? z kolegami. Jeszcze dokupi? paczuchn? 1x15" na plenerki i b?d? zadowolony w pe?ni. Paczka 4x8" jest l?ejsza, sam j? spoko d?wigam, nawet w kejsie, no i bez problemu w?azi na tylne siedzenie osob?wki.

Jak kto ma odrobin? rzemios?a w r?kach, to nie?le brzmi?c? paczk? zrobi sobie sam, a koszt b?dzie tylko ciut wi?kszy ni? koszt g?o?nik?w i akcesori?w - czyli r?czek i naro?nik? i os?on na g?o?niki. Znajomki jak takie robili, zamykali si? w 600 z?.
Awatar użytkownika
Basman
bluesHealer
bluesHealer
 
Posty: 1174
Rejestracja: kwietnia 19, 2004, 9:52 am

Postautor: Black_Beauty » czerwca 13, 2006, 1:02 pm

Dzi?ki za odpowied? i rady. ;]
JUNAK PĘDZI SILNIK RZĘZI !
Awatar użytkownika
Black_Beauty
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 47
Rejestracja: maja 6, 2006, 10:06 pm
Lokalizacja: Biskupiec


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 174 gości