Wzmacniacz Blues/Jazz

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Wzmacniacz Blues/Jazz

Postautor: kepa94 » października 27, 2015, 7:58 pm

Hej wszystkim,

Mam prośbę o poradę. Mianowicie jestem na etapie poszukiwań wzmacniacza. Potrzebuję tranzystorowy wzmacniacz do 2000,2500zł głównie ćwiczeniowy ale również, taki który mógłbym wykorzystać na koncercie. Mam na codzień dostęp do świetnego dla mnie brzmieniowo lampowego Marshalla JTM 60 natomiast ćwiczę w szkole jazzowej, gram dużo w domu i mam nie raz włączony wzmacniacz cały dzień a lampa wtedy dość szybko się eksploatuje. Problem i nie problem jest taki, że gram na Gibsonie SG z gibsonowymi humbuckerami a z racji tej, że gram sporo jazzu i bluesa lekko crunchowego przydałby mi się wzmacniacz na którym pomimo braku jazzowej gitary osiągnąłbym jednak w miarę delikatne, niecyfrowe brzmienie clean. Problem przesteru mógłbym załatwić sobie efektem gitarowym. Zastanawiałem się kiedyś nad duetem: wzmacniacz - DV Mark Little Jazz wraz z efektem Electroharmonixa English Muff'n.

Czy moglibyście poradzić, co ograć, gdzie i w którą stronę szukać zeby znaleźć ten mój złoty środek brzmieniowy? :) Dzięki bardzo, pozdrawiam!
kepa94
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 23
Rejestracja: maja 9, 2010, 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości