Wah Vox 845 problem pedału

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Wah Vox 845 problem pedału

Postautor: dyllek » grudnia 11, 2010, 10:28 pm

to moja pierwsza "kaczka" więc nie mam porównania z innymi,

czy pedał tego Voxa powinien samoistnie opadać pod wpływem siły ciężkości ??? może jest jakas regulacja żeby można go po włączeniu pozostawić np do połowy lub całkiem otwartym...?
dyllek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 60
Rejestracja: października 7, 2007, 3:59 pm

Postautor: BluesHarry » grudnia 12, 2010, 10:50 am

Nie wiem jak w Vox'ach ale w CGB są takie blaszki pod spodem - pomiędzy pedałem a jego podstawą :) Taka blaszka co dociska tą oś, na której waha się pedał. Jeśli coś takiego masz, to pomóc powinno dokręcenie tej blaszki. Jak odkręcisz pokrywe dolną to powinny być dwie śrubki/nakretki (zapomniałem jak to dokładnie jest zamocowane :D ) i wystarczy, że troche dokręcisz i nie powinien opadać:)

Sprawdziłem - powinieneś mieć nakrętki - jedna w okolicach gąbki od baterii drugą pod płytką z elementami elektronicznymi :)
Awatar użytkownika
BluesHarry
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 67
Rejestracja: kwietnia 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: dyllek » grudnia 14, 2010, 11:43 pm

niestety dokręciłem kilka obrotów i nic :(
z resztą beznadziejnie to zrobili bo nakrętka blokująca od str płytki kręci się wraz z tą śrubą (pomimo zębatej podkładki) wiec masakra
boję się coś głębiej szperać żeby czegoś nie uszkodzić, idealnie byłoby zdemontowac całą płytkę ale trzeba by tam wszystko poodłączać :((
dyllek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 60
Rejestracja: października 7, 2007, 3:59 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 247 gości