Ernie Ball dla expertów

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Ernie Ball dla expertów

Postautor: dyllek » maja 14, 2010, 9:26 pm

pytanko do Tych co graja na strunach E. Ball Stainless Steel (str nierdzewne),

kupiłem taki komplecik na allegro i nie jestem pewien uczciwości sprzedawcy, chodzi o to czy koperty (w jakie sa zapakowane poszczególne str) są jednakowe dla wszystkich strun czy też 3 wiolinowe są w innych kopertach a 3 basowe w innych..?

przysłali mi komplet, który był wcześniej otwierany (niby w celu sprawdzenia ilości str !?) i struny EHG są w tradycyjnych kopertach z czerwoną czcionką i czerwonymi szlaczkami, a str DAE są z w kopertach czarnymi napisami,
co więcej na tych basowych wyraźnie jest napisane Stainless (nierdzewne) a na tych wiolinowych niestety nie !!!
z reguły jest tak że w każdym komplecie struny maja te same koperty, prawda...?!
dyllek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 60
Rejestracja: października 7, 2007, 3:59 pm

Postautor: Tomek D. » maja 15, 2010, 10:18 pm

Ja ostatnio kupiłem "Hybrid Slinky" custom gauge nickel wound guitar strings. Wszystkie były w białych kopertach z czerwonym nadrukiem.
Na kopercie od wiolinowych jest napis "Ernie Ball custom gauge <grubość struny> electric or acoustic guitar string".
Awatar użytkownika
Tomek D.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1592
Rejestracja: listopada 17, 2007, 3:45 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: dyllek » maja 16, 2010, 6:36 pm

ja ostatnio kupuję te nierdzewne, czarne opakowanie z dużym, szarym napisem Stainless Steel, bo znacznie dłużej wytrzymują bez śladów rdzy;
i jak wspomniałem to co mi wysłali: 3 koperty są ze standardowego kompletu (czerwone nadruki) a 3 z czarnym nadrukiem Stainless Steel - sprzedawca się upiera że E.Ball tak pakuje każdy zestaw...?!
a ja po prostu nie jarzę jak było w poprzednich kupowanych kompletach :(

niestety w Krakowie nie dostanę tego konkretnego zestawu w żadnym sklepie więc jestem zmuszony zamawiać na Allegro :(
cóż kolejny set kupię u kogoś innego :)
dyllek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 60
Rejestracja: października 7, 2007, 3:59 pm

Postautor: evi » maja 18, 2010, 9:34 pm

hola hola. Ja kupowałem w też Stainless i tak właśnie były zapakowane. Basowe miały czarne nadruki. Kupowałem w sklepie i w każdej paczce było tak samo. Także chyba stoję po stronie sprzedawcy w tym momencie :D
evi
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 29
Rejestracja: października 1, 2008, 2:01 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości