Lampa do harmonijki

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Postautor: Robert007Lenert » czerwca 2, 2011, 1:49 pm

Chyba nie do konca zrozumielismy sie. Czesto jest tak , ze za wszelka cene chcemy zblizyc sie do naszego idola /jego brzmienia, frazowania itd/ Zauwazcie, ze rozmawiajac tutaj tez odnosimy sie do pewnych kanonow brzmienia harmonijkarzy. Pogon za wzmacniaczami jakie maja w posiadaniu ci najwieksi, podobne mikrofony itp. Moja teoria jest taka. Nie dogonie Lee Oskara i innych topowych. Jedyne sensowne rozwiazanie by zaistniec to robic cos po swojemu. Zreszta potwierdzilo sie to w moim /mojego Los Agentos/ przypadku w praktyce.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 7074
Rejestracja: października 22, 2004, 5:31 pm
Lokalizacja: Galicja, to oczywiste:)

Postautor: Żółwik » września 4, 2011, 9:07 pm

Może minimalnie nie na temat ale odradzę jedną z lamp. Mianowicie Epiphone Blues Custom. Po serii świetnych Valve(5, 15 i 20W o ile dobrze pamiętam), 30-wattowy blues custom wydaje się lekką porażką. swój egzemplaż kupiłem na wyspach za 118 funtów i przywiozłem do polski praktycznie bez sprawdzania. O ile na gitarze brzmi przyzwoicie to na harmonijce jest już dużo gorzej. Brak mu mięcha słabszych wersji, a przestery są raczej "pierdzące".
Żółwik
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 3
Rejestracja: września 4, 2011, 2:21 pm
Lokalizacja: Koronowo/Bydgoszcz

Poprzednia

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości