MERLIN P.A.F. - OPINIE

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

MERLIN P.A.F. - OPINIE

Postautor: blueswan » stycznia 17, 2010, 1:11 pm

Przymierzam się do zakupu pick up'ów Merlin P.A.F. (montowane w Les Paulu).
Jeśli ktoś posiada takie przystawki lub grał na nich proszę o opinie.
blueswan
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 104
Rejestracja: maja 23, 2007, 10:21 am

Postautor: Paweł Jodko » stycznia 21, 2010, 5:35 pm

Znam osobiście produkty Merlina,używam co prawda przystawek do telecastera ale jakość i dbałość o podzespoły cechuje całą produkcję Zbyszka.
Myślę,że jak już rozegrają się te P.A.F `y w Twojej gitarze będziesz zadowolony.
Ja ze swoich jestem
Paweł Jodko
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 19
Rejestracja: sierpnia 16, 2008, 12:43 pm

Postautor: fender strato70 » stycznia 22, 2010, 10:45 am

Witam,ja muszę się krytycznie wypowiedzieć o Pickupach Merlin.Kupiłem kiedys pickup single coli do strata,po zamontowaniu i pograniu nie było zadnej roznicy miedzy tanimi pickupami a drogim Merlinem,słaby sygnał wyjsciowy i nie brzmiał wcale,po wymontowaniu lezy do dzis w szafie,ale człowiek uczy się na błędach.Dlaczego nie kupisz markowych Gibson, Seymour Duncan,Schaller,Di Marzio, i wiele innych,ceny są nieco wyzsze ale za to brzmienie jakie.pozdro :D
fender strato70
bluesman
bluesman
 
Posty: 284
Rejestracja: sierpnia 30, 2007, 6:59 pm
Lokalizacja: bytom

Postautor: Paweł Jodko » stycznia 22, 2010, 11:07 am

A jaką masz pewność,że te markowe będą brzmiały lepiej?
Bo mają nazwę?
Ja bardzo sobie chwale zestaw do telecastera i w testach z telecasterem z oryginalnymi pickupami nie wypadły gorzej.
Jeśli zaś chodzi o cenę to Merlin w porównaniu z Gibsonem czy Seymourem jest tańszy.
Najlepiej zadzwonić do Merlina i porozmawiać. Zbyszek robi też przystawki na zamówienie klientów i dokładnie według ich specyfikacji.
Życzę miłego poszukiwania TEGO brzmienia
Paweł Jodko
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 19
Rejestracja: sierpnia 16, 2008, 12:43 pm

Postautor: fender strato70 » stycznia 22, 2010, 11:26 am

Bo mam zamontowaną,w zamian Merlina dałem DiMarzio jest potworna roznica. Rozmowa z panem "Merlinem" nic nie da.bo on jest tylko zainteresowany sprzedażą. pozdro
fender strato70
bluesman
bluesman
 
Posty: 284
Rejestracja: sierpnia 30, 2007, 6:59 pm
Lokalizacja: bytom

Postautor: Paweł Jodko » stycznia 22, 2010, 11:45 am

Ja mam kompletnie inne doświadczenia z kontaktów z Merlinem. Jak najbardziej pozytywne. Tak samo jak i wielu moich kolegów.
Niemniej decyzja i tak należy do Blueswana.
Pozdrawiam
Paweł Jodko
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 19
Rejestracja: sierpnia 16, 2008, 12:43 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości

cron