Domowej roboty delay kupię.

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Domowej roboty delay kupię.

Postautor: Maikl » października 10, 2009, 9:56 pm

Nie wiedziałem, czy wstawić ten temat do "giełdy", czy tutaj...

Przymierzam się do kupna jakiegoś fajnego delay'a, interesuje mnie np. Boss DD-7, choć cena troszkę odstrasza.
Wiem jednak, że (także na tym forum) znajduje się sporo specjalistów w dziedzinie budowy wszelkiego gitarowego sprzętu i wolę wspierać rodzimy rynek:

Czy da się zamówić (i ew. kto może coś takiego wykonać) Delay na wysokim poziomie oraz ile może to kosztować.

Dokładniejsze specyfikacje rzecz jasna na prv, powiem tylko, że zależy mi również na wbudowanym porządnym loopie.

A może ktoś może polecić mało znane firmy tworzące dobry sprzęt w konkurencyjnej cenie?

Tak poza ogłoszeniem: Ciekawi mnie, że wielu ludzi zna się na budowie gitarowych piecyków itp. a rynek takich rzeczy wydaje się bardzo niewielki...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maikl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 102
Rejestracja: stycznia 31, 2009, 1:58 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków

Postautor: leszekblues » października 12, 2009, 10:08 am

leszekblues
 

Postautor: Vial » października 12, 2009, 11:35 am

http://efektygitarowe.pl.tl/
Robił mi na zamówienie RC Boostera- jestem bardzo zadowolony. Można się z gościem dogadać co do szczegółów (plastikowe/metalowe gniazda, dodatkowe zasilanie, rodzaj obudowy itp.). Płytka bardzo ładnie wytrawiona, wszystkie elementy dobrze wlutowane- naprawdę dobra robota. Za efekt z przesyłką dałem bodajże 150zł.
And if you're taking a walk through the garden of life...
Vial
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 28
Rejestracja: marca 2, 2007, 11:17 am
Lokalizacja: Lw?wek

Postautor: Maikl » października 14, 2009, 10:02 pm

Obie firmy(?) zapewne godne polecenia, ale żadna z nich nie podejmuje się wykonania loopa :)
Awatar użytkownika
Maikl
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 102
Rejestracja: stycznia 31, 2009, 1:58 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Kraków


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości

cron