Pickupy lance SENSOR

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Pickupy lance SENSOR

Postautor: P-Qbek » lutego 20, 2009, 11:48 am

WItam
Posiadam Starta japończyka 94`. Czy warto inwestowac w Lance SEnsory. Ktos wie jak sie spisuja w akcji:)?
Awatar użytkownika
P-Qbek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 16
Rejestracja: lipca 1, 2008, 10:13 am

Postautor: Jedi » lutego 20, 2009, 2:53 pm

Grałem na nich, co prawda nie pamiętam modelów ale układ s-s-h. Te przetworniki są rewelacyjne, osobiście szczerze polecam.

Pomyśl także nad np. Lindy Fralin, ale to już sam musisz wypróbowac.
Awatar użytkownika
Jedi
blueslover
blueslover
 
Posty: 495
Rejestracja: lutego 11, 2006, 7:00 pm

Postautor: el.guitar » lutego 21, 2009, 2:52 pm

Gram na sensorach i nie zamienię ich na żadne inne przetworniki, ale to oczywiście kwestia gustu - nie każdemu się podobają.

Mam set SSH: Blue (neck), Gold (middle), Double Red (bridge). Taki zestaw był montowany w nieprodukowanym już stratocasterze plus. Słynny LS Gold jakoś mi nie leży, ale chyba tylko dlatego, że Blue i Red mają znacznie wyższy sygnał i na środek trzeba by dać coś równie mocnego, np. LS Burgundy. Najbardziej zadowolony jestem z pickupa Blue przy gryfie.

Jeśli wcześniej nie grałeś na Lace Sensors, to koniecznie wypróbuj je gdzieś zanim kupisz set do swojej gitary. Jak juz pisałem - nie każdemu sensory odpowiadają.
Awatar użytkownika
el.guitar
blueslover
blueslover
 
Posty: 757
Rejestracja: sierpnia 25, 2005, 7:04 pm
Lokalizacja: Dobrzyca (k.Pleszewa)


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości

cron