HELP - Serwis wzmacniaczy lampowych - gdzie w Krakowie?

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

HELP - Serwis wzmacniaczy lampowych - gdzie w Krakowie?

Postautor: wowson » stycznia 13, 2009, 12:01 pm

Hej, mam pytanie... czy ktoś z Was orientuje się gdzie w Krakowie lub w niedalekich okolicach mógłbym oddać do naprawy mojego wzmaka Epiphone Bluec Custom?

Ma taką małą bolączkę... podczas wciskania ON nie zawsze włącza się zasilanie - nie uruchamia się wentylator chłodzący lampy oraz nie palą się kontrolki/diody kanałów, nie ma oczywiście też sygnału i napięcia po wciśnięciu z STANDBY na PLAY. Wystarczy puknąć go od góry - nie śmiejcie się, ale faktycznie... tak jak w stary telewizor :P - wtedy zaskakuje i działa. Czasem jednak wyłącza się w czasie grania (choć rzadziej), i znów go pięścią :/

Wydaje mi się, że coś jest nie tak gdzieś w okolicach wejścia INPUT i guzika zmieniającego kanały. W tym miejscu przy włączaniu słychać charakterystyczne "cyk" - czyli może jest tam jakiś przekaźnik... czy coś w tym stylu - nie znam się na elektronice. Zastanawiam się czy przyczyną takich objawów mogą być lampy, czy jednak coś w elektronice - jakiś zimny lut?

Co prawda jest na gwarancji, ale ni chce mi się go pakować w pudło - zwłaszcza, że przykręciłem do niego kółka, no i nie widziałbym go ze 3-4 tygodnie. Wolę zabulić trochę za naprawę... mam nadzieję, że to nic poważnego :) Tak, że HELP - POTZREBNY SPEC OD WZMAKÓW LAMPOWYCH - KRAKÓW LUB OKOLICE.

Z góry dzięki za pomoc i info.
wowson
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 11
Rejestracja: kwietnia 7, 2007, 10:37 pm

Postautor: Matragon » stycznia 13, 2009, 1:15 pm

Kraków - ul. Mehoffera 7
Robert Wydmański
tel. 637 - 43 - 33

polecam !
Follow the Snake - Eat Apples!
Matragon - Facebook Fan Page
Matragon
ZAPPALENiEC
ZAPPALENiEC
 
Posty: 6577
Rejestracja: kwietnia 18, 2007, 12:43 pm


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości

cron