Jaka zewnętrzna karta dźwiękowa do grania na żywo ?

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Jaka zewnętrzna karta dźwiękowa do grania na żywo ?

Postautor: kopruch » stycznia 3, 2009, 1:52 pm

Witam.

Mam zamiar kupic zewnętrzną kartę na usb do laptopa, tak by móc jej używać na scenie z takimi programami jak amplitube czy guitar rig.
Mam na ten cel 400zł. Na allegro znalazłem E-mu 0202. Wiem że taki sprzęt musi miec niska latencję z oczywistych powodów. Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii i zechce sie nim podzielić. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam
streemo.pl/zamach stanu
Awatar użytkownika
kopruch
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 105
Rejestracja: kwietnia 16, 2006, 6:02 am
Lokalizacja: Siemianowice Sl.

Postautor: Ajgor64 » stycznia 10, 2009, 11:38 pm

A nie lepiej kupic jakiegos POD-a? Masz karte muzyczna o studyjnych parametrach, i do tego brzmienia co najmniej porownywalne z tymi z Amplituba czy Guitar Riga, jesli nie lepsze.
--
Pozdrawiam.
Ajgor.
"Skazany na bluesa" - Arcydzieło!!!
Awatar użytkownika
Ajgor64
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 22
Rejestracja: października 4, 2008, 2:51 pm
Lokalizacja: Legnica

Postautor: HubertM » stycznia 11, 2009, 3:25 pm

Ja również polecałbym PODa. Efektów tyle, że aż nie wiadomo co z nimi robić... ;)
Ostatnio zmieniony czerwca 24, 2012, 4:09 pm przez HubertM, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
HubertM
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 45
Rejestracja: października 14, 2008, 8:34 pm

Re: Jaka zewnętrzna karta dźwiękowa do grania na żywo ?

Postautor: robert » stycznia 13, 2009, 4:21 am

[quote="kopruch"]Witam.

Mam zamiar kupic zewnętrzną kartę na usb do laptopa, tak by móc jej używać na scenie z takimi programami jak amplitube czy guitar rig.
Mam na ten cel 400zł. Na allegro znalazłem E-mu 0202. Wiem że taki sprzęt musi miec niska latencję z oczywistych powodów. Może ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii i zechce sie nim podzielić. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam[/quote]


polecam Emu , ma spory zestaw oprogramowania w tym amplitube , jakie to jest to jest ale jakoś tam gra gitara przez ten plugin ,

do domku emu 202 to fajniutki sprzęt , sam pozbyłem się DIGI 001 na korzyśc 0404 .
robert
bluesman
bluesman
 
Posty: 213
Rejestracja: listopada 1, 2008, 5:18 am
Lokalizacja: Antarktyda


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości

cron