Fender Performer 1000 problem

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

Fender Performer 1000 problem

Postautor: mmajewski » stycznia 2, 2009, 1:14 am

Mam takiego Fenderka wlasnie, bardzo dobry piec, z 93go roku 1x12 cali.
Problem polega na tym ze jak gram strune E(cienka) otwarta to kiepsko ja slychac, jak gram ja na 12 progu to jej nie slychac w ogole.
Wina glosnika ?
Na kazdym innym piecu na tej samej gitarze nie ma problemu.
mmajewski
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 7
Rejestracja: grudnia 24, 2008, 3:46 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: Tomek D. » stycznia 2, 2009, 1:10 pm

A próbowałeś może podłączyć do tego pieca inną gitarę i zobaczyć co będzie ?
Awatar użytkownika
Tomek D.
bluespatronize
bluespatronize
 
Posty: 1592
Rejestracja: listopada 17, 2007, 3:45 am
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: mmajewski » stycznia 2, 2009, 2:40 pm

Tomek D. pisze:A próbowałeś może podłączyć do tego pieca inną gitarę i zobaczyć co będzie ?


No na jagmasterze z humbuckerami jest juz lepiej ale dalej to przygasa. Nie wiem czy mam zmieniac glosnik czy co ?
jak zmienie glosnik to albo vintage 30, albo gt12 80, nie wiem wlasnie :)
mmajewski
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 7
Rejestracja: grudnia 24, 2008, 3:46 am
Lokalizacja: Kraków

Postautor: dyllek » stycznia 3, 2009, 10:33 am

do mmajewski..

odpowiedziałeś na mój post dot. lampy/tranz + multiefekt, z tego co piszesz to masz niezły sprzęt: Fendery i Poda, cóż ja markowy to mam tylko Digitech :) a reszta to podróby (chociaz piecyk to Squire...)

wg mego skromnego doświadczenia twój set powinien dość dobrze gadać, napisz cos więcej.. :)

PS- pytałem w sklepie muz o to czy lampa polepszy coś brzmienie multiefektu i gość był raczej sceptyczny :?
dyllek
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 60
Rejestracja: października 7, 2007, 3:59 pm

Re: Fender Performer 1000 problem

Postautor: robert » stycznia 14, 2009, 12:06 am

[quote="mmajewski"]Mam takiego Fenderka wlasnie, bardzo dobry piec, z 93go roku 1x12 cali.
Problem polega na tym ze jak gram strune E(cienka) otwarta to kiepsko ja slychac, jak gram ja na 12 progu to jej nie slychac w ogole.
Wina glosnika ?
Na kazdym innym piecu na tej samej gitarze nie ma problemu.[/quote]


No to wyrównaj przetworniki w gitarze , podnieś do strun na violinach a opuść na basowych ,wtedy sygnał się wyrówna i mocniej będa wzmacniane tony wyższe z twojej gitary .
robert
bluesman
bluesman
 
Posty: 213
Rejestracja: listopada 1, 2008, 5:18 am
Lokalizacja: Antarktyda


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości

cron