DI marzio fast track

porady, zapytania itp.

Moderator: mods

DI marzio fast track

Postautor: andrzej-blues » października 29, 2008, 5:48 pm

czy ktoś może coś powiedzieć na temat minihambaka Dimarzio fast track 1 dp 181 jak to brzmi i czy nada sie do strata
andrzej-blues
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 98
Rejestracja: września 27, 2008, 7:27 pm
Lokalizacja: wieliczka

Postautor: fender strato70 » października 29, 2008, 9:18 pm

Nadaje sie do strata,ale tylko przy mostku dobrze brzmi,chociarz nie brzmi jak typowy duzy humbucker les paula, to ma mocny sygnał i ostro daje przy solowkach.pozdro :D
fender strato70
bluesman
bluesman
 
Posty: 284
Rejestracja: sierpnia 30, 2007, 6:59 pm
Lokalizacja: bytom

Postautor: andrzej-blues » października 30, 2008, 6:45 am

chcę się upewnić-- to znaczy że jest raczej mocny do solo-- bo sprzedajacy tłumaczył-niejasno--nie był pwien ze jest raczej łagodny-- mam gpcje albo seymour shr albo ten di marzio--- SHR sprawdzalem-- di marzio musze kupic w ciemno-- własnie chodzi o ostrzejsze pelniejsze solo dla strata np do bluesa---
andrzej-blues
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 98
Rejestracja: września 27, 2008, 7:27 pm
Lokalizacja: wieliczka

Postautor: Marshall » października 30, 2008, 9:24 am

A ja Ci zaproponuje DiMarzio Pro Tracka, dosyc klarowny pickup w szczegolnosci na przesterze, ma bardzo ciekawa gorke.

:).

Pozdr.
even hell has it heroes.
Marshall
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 4
Rejestracja: października 24, 2008, 1:12 pm
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Postautor: andrzej-blues » października 30, 2008, 10:57 am

dzieki-- o to chodziło czy wolgule ktoś grał na nim-- seymour wydaje sie troche za ostry i za suchy--- zaryzykuje w di merzio
andrzej-blues
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 98
Rejestracja: września 27, 2008, 7:27 pm
Lokalizacja: wieliczka


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Sprzęt ..

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 362 gości

cron