(Kraków)Wokalista/Harmonijkarz założy duet/trio AKUSTYCZNIE

jak w temacie..

Moderator: mods

(Kraków)Wokalista/Harmonijkarz założy duet/trio AKUSTYCZNIE

Postautor: BluesHarry » listopada 22, 2012, 10:21 am

Witam!

Śpiewam od paru dobrych lat, od pewnego czasu wziąłem się za pracę nad swoim głosem, podobnie ma się sytuacja z harmonijką.
Często można mnie usłyszeć na jam session'ach w Harrisie.

Od dłuższego czasu myślę o założeniu akustycznego duetu/trio.
Czy jest tu sprawny gitarzysta akustyczny zainteresowany tego typu graniem?

Dobrze by było gdyby potrafił coś zagrać w klimacie fingerstyle'u, wypełnić przestrzeń. Wiadomo - docelowo będzie nas 2-3 bez perkusji czy basu więc ta umiejętność jest szczególnie ważna :)

Klimaty jakie by mnie interesowały? Najłatwiej przychodzi mi blues ale jeśli chodzi o granie akustyczne ciągnie mnie też w stronę klimatów latynoskich lub lekko jazzowych.

Aha :) Nie interesuje mnie granie "do szuflady" - gram już jakiś czas, cały czas staram się rozwijać, więc nie chce tego robić tylko dla siebie.

Oczekuję też odrobiny profesjonalnego podejścia - tj. chęci do częstego grania, ćwiczenia i przede wszystkim - występowania.

Szukam więc ludzi zainteresowanych graniem w pubach, na scenach.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam do kontaktu!
Pozdrawiam muzycznie!
Harry :)
Awatar użytkownika
BluesHarry
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 67
Rejestracja: kwietnia 10, 2010, 2:49 pm
Lokalizacja: Gdańsk

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Reklamy, Ogłoszenia, Linki itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości

cron