Szukam muzyków - Kraków

jak w temacie..

Moderator: mods

Szukam muzyków - Kraków

Postautor: ko51u » września 23, 2012, 11:58 am

Witam. Poszukuję muzyków do założenia bluesowej kapeli z lekkim rockowym zacięciem ( klimaty Steviego Raya Vaughana , Claptona , trochę Hendrixa ) Szukam przede wszystkim ludzi, którzy potrafią grać, podchodzą do tego z pasją i wiążą swoją przyszłość z muzyką.

Zainteresowanych proszę o kontakt to pogadamy o szczegółach !
ko51u
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 1
Rejestracja: marca 19, 2010, 11:32 pm

Postautor: janusz62 » listopada 9, 2012, 12:56 pm

mam 50 lat , jeśli chodzi o bluesa to jestem młodzieńcem, 30 lat temu mogłem o sobie powiedzieć że jestem wokalistą , teraz została tylko pasja i pragnienie śpiewania , a pragnienie mam ogromne , inaczej bym tego nie pisał , a czy umiem śpiewać? moja żona mówi że nie , ale ona nie słucha bluesa, obecnie śpiewam w drodze do pracy i z powrotem , a są to utwory Led Zeppelin i NIemena . Mam zamiar śpiewać do grobowej dechy , więc zostało mi jeszcze jakieś 40 lat. Na meila możesz mi przysłać podkład, ja dorzucę wokal i odeślę z powrotem, janusz2912@vp.pl
Janusz
janusz62
bluesgość
bluesgość
 
Posty: 7
Rejestracja: sierpnia 23, 2012, 6:12 pm
Lokalizacja: Sosnowiec


nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Reklamy, Ogłoszenia, Linki itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości

cron