[Wrocław] Nauka gry na skrzypcach

jak w temacie..

Moderator: mods

[Wrocław] Nauka gry na skrzypcach

Postautor: Pulatom » sierpnia 8, 2010, 3:06 pm

Witam, jakiś czas temu postanowiłem wziąć się za grę na skrzypcach (mimo mocno zaawansowanego wieku :P). Z grą na innych instrumentach mam już 5 letnie doświadczenie (gitarka, bas, mandolina), jednak skrzypce są bądź co bądź instrumentem raczej trudniejszym technicznie od w.w. :D. Próbuję się kształcić samodzielnie przez różne strony i lekcje na YTbie, jednak dobrze byłoby robić to pod okiem osoby, która by kontrolowała wszystko na żywo i wyłapała moje błędy w technice i aparacie gry. Nie chodzi mi o regularnego nauczyciela, żeby udzielał x lekcji po y godzin (kwestia finansowa, na koncie sam blues :(), tylko kogoś kto umie w miarę grać i może od czasu do czasu się spotkać, żeby wspomóc moją naukę oraz ocenić postępy (ew. zrobić mały dżem seszyn, np gitara + skrzypce :P). Mogłoby to się odbyć też na zasadzie wymiany umiejętności, mogę w zamian dokształcić w angielskim, nauczyć podstaw fotografii, obsługi programów do obróbki dźwięku, grafiki, etc. Jeśli znalazłby się ktoś zainteresowany (najlepiej z Wrocka), to prosiłbym o kontakt na mejla pulatom89 (małpa) yahoo.pl albo gg 11785710.
Awatar użytkownika
Pulatom
bluesmaniak
bluesmaniak
 
Posty: 35
Rejestracja: listopada 25, 2008, 4:24 pm
Lokalizacja: Wrocław

nowoczesne kuchnie tarnowskie góry piekary śląskie będzin świętochłowice zawiercie knurów mikołów czeladź myszków czerwionka leszczyny lubliniec łaziska górne bieruń

Wróć do Reklamy, Ogłoszenia, Linki itp.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości

cron